Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

İmdaaaat hafif sarı renk ama koyu kıvamlı akıntım var bu ne şimdi? Bat.a 8 gün var nezaman yumurtladım bilmiyorum yoksa yeni mi yumurtluyorum ki? Şu yumurtlama akıntısını bi çözemedim ztn arkadaş yaa :KK47:
yumurtluyor olabilirsin canım ama çok koyu değilde bildiğin çiğ yumurtanın akı gibi olursa yumurtlama oluyor işte.

İmdaaaat hafif sarı renk ama koyu kıvamlı akıntım var bu ne şimdi? Bat.a 8 gün var nezaman yumurtladım bilmiyorum yoksa yeni mi yumurtluyorum ki? Şu yumurtlama akıntısını bi çözemedim ztn arkadaş yaa :KK47:
Geçen ay kimyasal geçirdipim zamandaki ilk ve tek şüphe ettiren şey oydu bir kaç gün sonrada kasık ağırların başlarsa inşallah hamişsin canım ☺️☺️

yumurtluyor olabilirsin canım ama çok koyu değilde bildiğin çiğ yumurtanın akı gibi olursa yumurtlama oluyor işte.
Yok canım yaaa o dediğin oldu adetin 12. Günü fln sonra tamamen kupkuruydu şimdi yine başladı ama dediğim gibi sarımtrak ve koyu kıvamlı. Neyse belki geç yumurtlamadır bu günü de değerlendirelim en iyisi

Onu bende çözemedim ve artık çözmeye de çalışmıyorum canım :KK49: artık psikolojimle oynamama kararı aldım, bu ne böyle her ay adet olduğumda ağlamaktan, dizlerimi morartana kadar dövmekten bir hal oldum, delirdim iyice kız :KK47: hiçbir şey düşünmemek en iyisi yani becerebilsek :KK49:

Kesin ve net hamile değilim canlar.
Adete 3 gün kala hamile olsam böyle çıkmazdı. Önemli olan katılmaktı diğer yarışmacılara başarılar dilerim :KK70:

Eklentiler

• 20150506_160125.jpg
    20150506_160125.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 103
Geçen ay kimyasal geçirdipim zamandaki ilk ve tek şüphe ettiren şey oydu bir kaç gün sonrada kasık ağırların başlarsa inşallah hamişsin canım ☺️☺️
İnşallah canım inşallah öyledir bende ilkinde ilk göğüslerimi farketmiştim ve ağzımdaki pas metal tadını ama gebeliğe yormamıştım tabi daha 1 aylık evli olduğun için. Test yapıp o çizgiyi görünce far görmüş tavşan gibi oldu gözlerim hahaha hiç unutmuyorum sonra koridorda volta atmaya başladım napçam ben şimdi diye şimdi de olsun diye uğraşıyoruz işte ama yinede çok şükür halimize rabbimin bi bildiği var ki bekletiyor bizi :KK36:

Yok canım yaaa o dediğin oldu adetin 12. Günü fln sonra tamamen kupkuruydu şimdi yine başladı ama dediğim gibi sarımtrak ve koyu kıvamlı. Neyse belki geç yumurtlamadır bu günü de değerlendirelim en iyisi
hamilelik belirtisi de olabiliyormuş canım.inşallah hamilesindir.ama mesala benim adete yakın hep oluyo o akıntım

yani düşün cuma günü 22.8 di değerim çoktaann kanamam olması lazımdı
Kimyasalla normal düşük aynı mı bilmiyorum ama benim kanamam iyice artınca gece acile gittik doktorum geldi beta hcg yaptı en son değerim 2019du sonra o geceki test 1200 küsür gibi bişiler çıktı doktor da artık gebeliğin sonlanıyo değerin düşmeye başlamış dedi sabah kürtaja alıcam dedi. Sabah doktor gelmeden ben kendiliğinden düşük yapmıştım. Yani demem o ki değer düşmeye başlayınca artık gebelik bitiyo ve kanamayla kendini gösteriyo. Sen bidaha test yaptırdınmı ilk testin ve diğer test değerlerin ne?

canım ya 3gün var daha herkesin bir olmuyoki adet gecikmesinde bile çıkmayan kanda çıkan var geç döllenmede olabilir.
yok canım bu ovü testi. hamile olsam kopkoyu çıkardı yada en azından bi çizgi çıkardı ben eminim olmadığıma. sıkıntı yok beklemiyodum zaten. ümitlenmeye başlayınca bi ovü testi patlatıyom sonra adet olunca şoka girmiyom :KK59:

Kimyasalla normal düşük aynı mı bilmiyorum ama benim kanamam iyice artınca gece acile gittik doktorum geldi beta hcg yaptı en son değerim 2019du sonra o geceki test 1200 küsür gibi bişiler çıktı doktor da artık gebeliğin sonlanıyo değerin düşmeye başlamış dedi sabah kürtaja alıcam dedi. Sabah doktor gelmeden ben kendiliğinden düşük yapmıştım. Yani demem o ki değer düşmeye başlayınca artık gebelik bitiyo ve kanamayla kendini gösteriyo. Sen bidaha test yaptırdınmı ilk testin ve diğer test değerlerin ne?
ilk değerim 21.5 du ben dayanamadım çok düşük diye ertesi gün tekrar yaptım çok az yükselmitı 25.9 du ertesi gün tekrar yapıldı 22.8 çıktı ama hiçbir kanama olmadı ve adetim gelmiyo olamıyorum hiçte gecikmezdi anlamadım gitti doktorumda yok pazartesiye kadar ne yapıcağımı şaşırdım

X