Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Yok canım öyle bir umudum yok benim değerlerime göre hamile kalamam ben :KK43: geçen ay tüp bebek yaptık sonuç negatif. Kullandığım ilaclardandir belki agzimin tadı. Kasiklarim bir haftadır agriyo göğüslerim agriyo ama ben hep kullandığım ilaçlara yoruyorum
canım hiç belli olmaz.Allah büyüktür ummadığın anda oluverir

canım hiç belli olmaz.Allah büyüktür ummadığın anda oluverir
Olsa mucize olur herhalde :) yani aslında tüp bebek yaptigima bakma biz ilk bu ay denedik normal yoldan 8 aydır evliyim düşünmedik 2 ay öncesine kadar doktorlar değerlerime göre tüp bebeğe yonlendirdiler apar topar. Hiç denemeden. Negatif olunca sonuç bu ay deneyelim dedik. Ama umut yok malesef..

Olsa mucize olur herhalde :) yani aslında tüp bebek yaptigima bakma biz ilk bu ay denedik normal yoldan 8 aydır evliyim düşünmedik 2 ay öncesine kadar doktorlar değerlerime göre tüp bebeğe yonlendirdiler apar topar. Hiç denemeden. Negatif olunca sonuç bu ay deneyelim dedik. Ama umut yok malesef..
Allah'tan umut kesilmez.ne değerlerle rahatsızlıklarla hamile kalanlar var canım.umutlu ol azcık.fsh mı yüksek çıktı

inşallah bebişine tez zamanda kavuşursun canım.ümidini hiçbir zaman kaybetme
Inşallah canım 2 aydır ne yasadigimi bir ben bir Allah bilir. Umudum her zaman var Allahtan ama bu benim için çok ağır oldu hiç beklemiyordum. Allah büyüktür Rabbim isteyen herkese versin bize de versin inşallah. .

X