Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

C Calisankadinolmak belirtilerini yazarsan en azindan merak edenler bilgi sahibi olur? Malum erken hamilelik belirtileri. Ne zaman hissettiginde onemli

Belim De hiç olmadığı kadar bi agrı vardı iştahı m çok açık tı. . Ve uyku hali çabuk yorulma. .. gibi ama kişiden kişiye değişiyor ben adet belirtisi diye tahmin ediyorum dum en önemli belirti adet gecikmesi

Belim De hiç olmadığı kadar bi agrı vardı iştahı m çok açık tı. . Ve uyku hali çabuk yorulma. .. gibi ama kişiden kişiye değişiyor ben adet belirtisi diye tahmin ediyorum dum en önemli belirti adet gecikmesi
Aynı belirtiler bende de vardı ama bugün negatif gördüm :KK70: dayanamadım adetime 7 gün kala yaptırdım test sonuç hüsran her belirti hamile değilmiş onu öğrendim :)

Hayırlı olsun cok sevindim cnm yaa rabbim herkese nasip etsin UOTE="dileksrk, post: 43620157, member: 716665"]Geçen hafta perşembe günü belirtilerimi yazmıştım buraya ve doktora gittim bebis varmış meğerse :) Rabbim isteyen herkese nasip etsin[/QUOTE]
Ha

Kızlar selam, aranıza yeni katıldım. Günlerdir bu forumu okuyorum. Bir sorum olucak idrar testi muhtemel regl tarihinden kaç gün sonra sonuç verir? 3 gün geçti, 10 gündür göğüslerim şişti ve ağrı var, 2 saatte bir acikiyorum, sürekli uykum var ve üşüyorum. Şiddetli kasık ağrılarım oldu ama 2-3 gündür hafifledi. Erken test yapıp hayal kırıklığına uğramak da istemiyorum. :kk77:o_O

Kızlar merhaba iyi akşamlar hepinize ben bişey soracağım,geçen ay adetim bittikten 15 gün sonra adet oldum bu ayda adetim biteli tam 28 gün oldu ama ben hala adet olmadım dün akşam test yaptım ama negatif cikti

Göz bebeklerinde büyüme ve ellerim ayaklarım buz gibi sabahtan beri ısınamıyorum ama yüzüm yanıyor hamile olupta bu belirtileri yaşayan varmi

Valla tabi erkesin adet belirtisi farkli mesela benim adet olmadan once genelde bwlim agrir. Ama goguslerim hic agrimaz yada dolgun gibi hissetmem. Hele kasik agrim hic olmaz. Suan goguslerimin icinde biseyler kprasiyor gibi garip. Ilk ne zaman hissettiniz? Mesela uyku halini yorulmayi ne zaman hissettiniz.

Kızlar selam, aranıza yeni katıldım. Günlerdir bu forumu okuyorum. Bir sorum olucak idrar testi muhtemel regl tarihinden kaç gün sonra sonuç verir? 3 gün geçti, 10 gündür göğüslerim şişti ve ağrı var, 2 saatte bir acikiyorum, sürekli uykum var ve üşüyorum. Şiddetli kasık ağrılarım oldu ama 2-3 gündür hafifledi. Erken test yapıp hayal kırıklığına uğramak da istemiyorum. :kk77:o_O
Canim 5 gun oncede cikan var 10 gun sonrada cikan var. Yumurtlama tarihine gorede dgisir. Ister bekle ister yap

Canım yap bence öncesinde bile sonuç veriyor seninki geçmiş birde

Uc gun gectiyse adetin yapabilirsin idrar testi canim

TOPUK TIKIRTISI TOPUK TIKIRTISI sedamsf sedamsf C Calisankadinolmak bihayaldi bihayaldi taze anne adaylari :KK68:hamilelik belirtisindeki göğüslerdeki hassasiyet nasil oluyor yani mesela yatarken acıma gibi mi. Birde kasık ağrısı tek tarafli yumurtaligin ordaki agri batma dolgunluk gibi mi. Cevaplarsaniz cok memnun oluruz biz hamile olup olmadigimizi anlamaya çalışanlar olarak:KK17::KK17::KK17:

Bende merak ediyorum kasık ve bel ağrısı beklenen adet döneminde geçiyor mu benim ağrılarım azaldı adet mi olacağım hamile miyim bilemedim o_Oo_O

X