Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba adet döngüm 30 günde bir. En son 2 Kasım'da regl oldum bugün tam 3 gün gecikti. Dün bir test Yaptım ve silik bir ikinci çizgi çıktı anında bugün hala regl olamayınca dayanamadım ve bir test daha Yaptım ikinci çizgi net bir şekilde çıktı. Fotoğraf ekte lütfen bana yardımcı olur musunuz?
Evet silik ikinci cizgi var. Adet günün de gecikmiş. Hemen kan testine git. Tebrik ederim canım.

Kızlar merhaba adet döngüm 30 günde bir. En son 2 Kasım'da regl oldum bugün tam 3 gün gecikti. Dün bir test Yaptım ve silik bir ikinci çizgi çıktı anında bugün hala regl olamayınca dayanamadım ve bir test daha Yaptım ikinci çizgi net bir şekilde çıktı. Fotoğraf ekte lütfen bana yardımcı olur musunuz?
Canım silik çizgide hamilelik var diye biliyorum ben sen bi test daha yap en iyisi yada kan testi

Tebrikler :)

cnm ben de öle oldu gecikmem olmadı henüz iki gün önce yaptığımda silik çıktı iki gün sonra yoktu çizgi daha geçikmede olmadığından test bozuk heralde dedim sen ne yaptın kan verdin mi ben pazartesi vereceğim inşallah ikimizde hamileyiZdir

Canım henüz kan vermedim eşim nöbetçi eczane bulabilirse bu gece test alıp gelecek yarın sabah tekrar yapacağım duruma göre de kan vericem

Ya benimde bugun itibaren 2 gün geçti 2gün once negativ cıkmıstı bidaha test yapmaya cekınıorum:eek:qma coktan merak ediorum kasık ağrılarım batmalar mıde bulantılarım ve dunden beri uyku halim bar üşüme baş ağrısı ve akıntı eklendi ama bilmiyorum ya kendimi cok hazırladım gebeliğe yoksa die korkudan yapamıorum teste pazartesi de olmazsam kan testine gidicem direk pozitif cıkanlara hayırlısı olsun inşallah benimde pozitif olur:KK42:

Canım henüz kan vermedim eşim nöbetçi eczane bulabilirse bu gece test alıp gelecek yarın sabah tekrar yapacağım duruma göre de kan vericem
ben de pazartesi randevu aldım kan vericem ama ikinci teste çizgiyi göremeyince umutsuzluğa kapıldım inşşallah vardır bebişlerimiz...

Kizlar hala regl olmadım. Kasık ağrıları geçti, belim devam ediyor. wc ye sık çıkmaya başladım. Ama mide bulantısı falan geçti 2 gündür hiç yok. Yarın da olmazsa teste gideyim mi? Bekleyeyim mi 1-2 gün daha? Bu arada az önce wc de farkettim gobegimin altında kasigima doğru bi sertlik var. Ayy... Valla bu da değilse kesinlikle bir daha takip etmeyeceğim kendimi. Ne belirti varsa hepsini yaşadım.

Belirtilerin neler canim. Hamile olunca gerçekten oldu diye hissedebiliyor mu insan merak ediyorum.
Canım benim ilk belirtim ilişkiden 10 gün sonra sadece bir kere sabah kustum onun ama regl tarihime daha vardı önemsemedim üşüttüğümü düşündüm. Daha sonra ara ara kasıklarımda batmalar oldu , göğüslerim adet olucak gibi şişti öyle çok ağrımadı. Benim en büyük hissettiğim belirti duygusallık oldu canım, geçen gün metro çıkışında yaşlı bir teyze gördüm poğaça almak istiyor Parasını denkleyemiyor bende su alacaktım teyze ne istiyosan al dedim, böyle Şeyler söylenmez ama o kadar etkilendim ki o teyze gidince hüngür hüngür Ağladım. Öyle emin oldum aslında test Yaptım ve böyle çıktı canım :)

Yeni Hamiss annne adaylarına hayirli olsun ...ins kucaginizada almayi nasip etsin Allah im. ..kizlar 2 gün yumurta aki gibi gelen akintidan sonra bu sefer baya kuruluk oldu vaji de..yumurtlama bitti mi acaba..19 son regl tarihim..kupkuruyum su an sanki..off ya
Ben de kurudum ben deeee regl 14 ya da 15 benim :KK43: ama ben normalde akıntısız gün gecirmem

ben de pazartesi randevu aldım kan vericem ama ikinci teste çizgiyi göremeyince umutsuzluğa kapıldım inşşallah vardır bebişlerimiz...

Benide korkutan ikinci testin negatif çıkması yarın sabahta negatif çıkarsa sanırım hamile değilim demek olacak. İnşallah canım Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin

canim ben yurtdisinda yasiyorum oyle kk da okudugum gibi klomen verildikten sonra herhangi bir takibe almadilar beni yada filan gun gel catlatma ignesi felan yapacaz demediler , bana dedigi sadece 2 ay bu hapi kullan yumurtalarin cogalsin , sende catlama sorunu olmadigi icin o igneyi yapmicam , ikiz olma kucuk bir risk olabilir vesayre buydu , bendede esimdede hic bir sorun cikmamisti , o iki ay bende bu hap 1 er hafta gecikme yapti bende sikilip biraktim hapi , hapi biraktiktan 5 ay sonra hamile kaldim
Cevabin için teşekkür ederim canim

Kzlar bu arada benim yumurtlamadan 1 hafta kadar sonra 2 gün boyunca süren şiddetli göğüs ağrılarım oldu ve alev alev yandım resmen. Şu an sadece adet olacakmış gibi karnım ağrıyor ama ben belirtileri hiç takılmıyorum çünkü bunlar paikolojikte olabilir. Benim 2,5 yaşında kızım var onda kasıkta batma dışında hiçbi belirtim olmamıştı

Ya benimde bugun itibaren 2 gün geçti 2gün once negativ cıkmıstı bidaha test yapmaya cekınıorum:eek:qma coktan merak ediorum kasık ağrılarım batmalar mıde bulantılarım ve dunden beri uyku halim bar üşüme baş ağrısı ve akıntı eklendi ama bilmiyorum ya kendimi cok hazırladım gebeliğe yoksa die korkudan yapamıorum teste pazartesi de olmazsam kan testine gidicem direk pozitif cıkanlara hayırlısı olsun inşallah benimde pozitif olur:KK42:
Yok daha canim. Ben en son 25 kasimda adet oldum. Simdi yumurtlama zamanlarim o yuzden calismaya devam :KK76: insallah tutarda belirtiler başlar ama gerçek belirtiler:oops: psikolojik olmasinnnnn:rolleyes:
inşallah hayırlı haberlerini yazarsın canım :))

X