Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gecmıs olsuun cnmmm umarım önmlı bsy yoktur. bn 1.5 yıl kullandım dogum kntrol hapı. bnm ilk zmnlar kahverengi lekelenmem olmustu. pek yardımcı olamadım :KK43:

sağol canım, ben ilk kez karşılaştım böyle bir durumla o yüzden bilemedim ne olduğunu.. umarım senin de gelen pembe lekelenme yerleşme kanamasıdır :)

İlk denememiz .. Çok planlı programlı gerçekleşti eşim çok emin olacağından benim tereddütlerim var normal olarak hayırlısı olsun diyelim . Allah ın izni ile siz de pozitif sonucu görürsünüz umarım mutlu haberlerinizi bekleyeceğim . Ben her gün buralardayım artık şimdiye kadar ki se ile paylaşmadım bu forum sayesinde rahatladım diyebilirm size de teşekkür ederim...

valla bende aynı senin gibiydim üye oldum az da olsa paylaşıp rahatlıo insan.. inşş canım allahım hayırlısıyla bebiş isteyen herkeze nasip eder inş..

merhba kızlar.. bugun adetımın 3. gunu hala olmadım. 4 gun once testım tek cızgı cıkmıştı. bugun pembe bişey geldi bu normal mi hasta oldugumda boyle gelmıyordu pembe ve yogun olmayan bır sıvı geldı. birde özel bölgenizde alttan bi sancı hisseden oldu mu?

canım benimde adetimin 2. günü bugün olmadım bende 3 gün önce yaptım ve tek çizgi gördüm.. bu allttan sancı b kaç kere bendede oldu sızı gibi girdi..

Arkadaşlar merhaba,

doğum kontrol hapı kullanıyorum 11 aydır. hiçbir sorunla karşılaşmadım.
ama dün akşamdan beri kahverengi lekelenmem var, idrarımın rengi de çok koyu turuncu oldu bu sabah (kanlı gibi).
Sebebi ne olabilir bilginiz var mı?

Benimde aynı şikayetlerim vardı sonra Kasık ağrım çok çok arttı idrar tahlili yaptırdığımda kum kristalleri çıktı.olabilir ama idrar yolu enfeksiyonuda olabilir

valla bende aynı senin gibiydim üye oldum az da olsa paylaşıp rahatlıo insan.. inşş canım allahım hayırlısıyla bebiş isteyen herkeze nasip eder inş..
Yarın sabah early predictor uygulayacagım bu sabah yine sabırsız bir girişimim oldu test yaptım negatif. Normalde ayın 2 si ya da 3 ü regl olmam gerek işin tuhafı regl olacağıma dair de pek belirti yok anlamadım gitti :KK43:( düşün düşün hormonal sistemim kafayı yedi sanırım : s yarın da negatif çıkarsa günümün geçmesi tek umudum bu ay için olmadı gelecek maçlara bakacağız. Hayırlısı olsun ne diyelim. Allah ın takdirine boynumuz kıldan ince vesselam :))

Yarın sabah early predictor uygulayacagım bu sabah yine sabırsız bir girişimim oldu test yaptım negatif. Normalde ayın 2 si ya da 3 ü regl olmam gerek işin tuhafı regl olacağıma dair de pek belirti yok anlamadım gitti :KK43:( düşün düşün hormonal sistemim kafayı yedi sanırım : s yarın da negatif çıkarsa günümün geçmesi tek umudum bu ay için olmadı gelecek maçlara bakacağız. Hayırlısı olsun ne diyelim. Allah ın takdirine boynumuz kıldan ince vesselam :))

bence bekle yarın yapma hiç adetin geçsin canım biliyorum dayanmak sabretmek zor ama bize düşen tek şey bu herisi allahın takdiri ol der olur...ben dayanamdım adetten önce 3 kere yaptım ama negatif şimdi gene var umut ama kırık..

yerleme kanamsı rengi miktarı yogunlugu adetten farklı olur diye biliyorum adet günün geçtimi canım

pardon canım 3 gün geçmişti demi.. vala hiç bilmiyorumki dedigim gibi adetten farkılı olurmuş bide adet gününde veya sonrasındamı neydi geliyomuş yerleşme kanamsı

pardon canım 3 gün geçmişti demi.. vala hiç bilmiyorumki dedigim gibi adetten farkılı olurmuş bide adet gününde veya sonrasındamı neydi geliyomuş yerleşme kanamsı

saol cnm ilgin için. burun kanaması gibi ince kıvamsız sadece bunu soyleyebilirim. çarsamba gunu dr a gidicem zaten paylaşırım.

merhaba arkadasım. bnm bugun olması gereken adetimin 2. gunu ama olmadı. 3 gun once test yaptım ve tek cızgı cıktı. yapmamalıydım adetım gecıkmeden bıliyorum dayanamadım. bugun test yapıcam galıba gene tek cıkar mı die de korkuyorum. bende seni merak ettim haber verirsin. rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Tekrar merhaba Uurbia,

ben bu sabah tekrar test yaptım ve bu sefer çizgi oldukça belirgindi :) Doktorumu aradım, kan testi istedi, akşam 6 da belli olacak, bakalım hayırlısı, inanamıyorum hala.. Sen ne durumdasın merak ettim, haber ver.

Bu arada mesajıma yanıt veren herkese çok teşekkür ederim, destekleriniz çok değerli, ben buraya mesaj geldiğinde nasıl bakılır bilemedim, daha bugün gördüm yazılanları :) eksik olmayın, Allah dualarımızı kabul etsin inşallah...

Tekrar merhaba Uurbia,

ben bu sabah tekrar test yaptım ve bu sefer çizgi oldukça belirgindi :) Doktorumu aradım, kan testi istedi, akşam 6 da belli olacak, bakalım hayırlısı, inanamıyorum hala.. Sen ne durumdasın merak ettim, haber ver.

Bu arada mesajıma yanıt veren herkese çok teşekkür ederim, destekleriniz çok değerli, ben buraya mesaj geldiğinde nasıl bakılır bilemedim, daha bugün gördüm yazılanları :) eksik olmayın, Allah dualarımızı kabul etsin inşallah...

Tbr ederim Zizih. benım bugun pembe kan geldi hamilelik belirtileri de devam ediyor. carsamba dr a gidicem ben de. senin için çok sevindim.

Tekrar merhaba Uurbia,

sanırım oğluşun olucak allah bağışlasın

Tbr ederim Zizih. benım bugun pembe kan geldi hamilelik belirtileri de devam ediyor. carsamba dr a gidicem ben de. senin için çok sevindim.

Endişe etme Uurbia,
Benim adetime 1 hafta kala sürekli pembe renk akıntım oldu ancak adet günüm bitti. Bence de doktora gitmeden anlaşılmaz, çok yakın bir arkadaşım hasta adet olduğu halde bir sonraki ay ortasında hamile olduğunu öğrenmişti. Hayırlısı olur inşallah.

X