Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kıslarr hepinizi çok özledim yaaaa:KK59:
geçmişe bakmadan geldim...evde olsam biliyosunuz hepicigini okurum ama kardeşimdeyim şuanda..bi bakayım kimler var dedim...umarım iyi haberlerde vardır.azıcık göz atıyım geçmişe bi..

bu arada duru arkadasımız yok demişsiniz..inş iyidir bi sorun yoktur.

son yazan arkadasım Allah sabır versin..bebegini kaybettin demek..inş bi daha yaşamazsın böyle bişeyi...

tek tek isim yazmıcam kıslarr çok özledim sadece bunu diyebiliyorum:KK43:
eşim yaptırmak istemiyo pc yi:KK31:böyle çok rahatız diyo..ama ben napıp edip ikna edicem.hepinizi kocamannnnnnn öptüm:KK23:

ebuşum ezele koştun beni kaçırdın canooooooo:KK25: gel öpim bi görüşürük sana iyi seyirler aşkumm:KK19::KK58:

hoş geldin güzelikkkkkkkkkkkkkk

canım sıkma kendini geçmiş olsun ama bildiğim kadarıyla troit tedavi ediliyo bence doktorun korkutmuş seni
bizede tüp bebek dediler ama rabbim verince veriyo gülüm dilerim gerek kalmadan gelir mucizen

canım benim eşimde varikosel ameliyatı oldu doktor bişey vermiyo zaten ben 3 ay sonra hamile kaldım dilerim sende kalırsın

canım bu konuda hiç bir bilgim yok ama dilerim herşey yolundadır

canım çok geçmiş olsun şimdi nasılsın

slm canım seninle çoktandır görüşemedik nasılsın

canım kusura bakma elektrikler gitti cevap yazamadım

ay işallah kızlara hastayım zaten isim konusunuda olunca düşünücez inşallah canım

canım prolaktin,tshve fsh gayet iyi gözüküyo ama diğerlerinden anlamıyorum inanki

olurmu tatlım ya burda herkes özlenir herkesin yeri bellidir :KK19:

tostim kıyamam ya heyecandandır kuzum zaten eşinde anlayışla karşılamış
arkadaşların dediği gibi zaten göbüşündeki çok büyük bir hediye canım
nice mutlu senelere hepberaber ulaşmanız dileğiyle

saol derdam allah razı olsun sen nasılsın prensesimiz nasıl

geçmişe bakmadan geldim...evde olsam biliyosunuz hepicigini okurum ama kardeşimdeyim şuanda..bi bakayım kimler var dedim...umarım iyi haberlerde vardır.azıcık göz atıyım geçmişe bi..

son yazan arkadasım Allah sabır versin..bebegini kaybettin demek..inş bi daha yaşamazsın böyle bişeyi...

eşim yaptırmak istemiyo pc yi:KK31:böyle çok rahatız diyo..ama ben napıp edip ikna edicem.hepinizi kocamannnnnnn öptüm:KK23:

ebuşum ezele koştun beni kaçırdın canooooooo:KK25: gel öpim bi görüşürük sana iyi seyirler aşkumm:KK19::KK58:
sağolun kıslar ALLAH razı olsun

derincim geldin gittinmi :KK59:

göremedim senii

herşey normal 1 yıldır hamile kalamıyorum...:2:acaba rahimde bulunan yara engel olabilir mi gebe kalmaya:KK49:

ebusum cok gecmıs olsun cnm boğaz cok kötüdür ya:KK14:allah sıfa versın:KK16:buarada dulara bıttı yaz cnm bgn okudum benım kırmızılar gelmeden:KK66:
derınım senı cok özledım cnm neolur su esını ıkna et artık:KK58::KK70:
halem bızde senı özledık cnm dön aramıza artık ozaman:KK66::KK66:
selınam canını sıkma cnm hepımız aynı seyı yasıyoruz keske ılkgünlerdekı heyecan olsa dımı:KK52:aşmak zorundayız neyapalım su bebişler gelse artık allahın ıznıyle:KK16:

bugs191sa4.gif
b-343228-sarı_gül.gif
HAYIRLI OLSUN
b-343228-sarı_gül.gif
bugs191sa4.gif

cutebugnx1.gif
cutebugnx1.gif
2z6721l.gif
bsm.gif
2z6721l.gif
cutebugnx1.gif
cutebugnx1.gif

animacia_lienka.gif
b-343228-sarı_gül.gif
ŞUBAT AYI LİSTEMİZ
b-343228-sarı_gül.gif
animacia_lienka.gif

*****************************NİHANCA************************3 ŞUBAT**************************
*****************************GUL TAMER***********************12 ŞUBAT************************
*****************************NANELİŞEKER**********************20 ŞUBAT************************
*****************************SEVTUN2************************24 ŞUBAT ************************

animacia_lienka.gif
b-343228-sarı_gül.gif
MART AYI LİSTEMİZ
b-343228-sarı_gül.gif
animacia_lienka.gif

*****************************WAY**************************2 MART***************************
*****************************YETERRRRR**********************3 MART*************************

*****************************ALEYNA*************************6 MARTT************************
*****************************ELİXSİR*************************7 MART************************
******************************ANATOLİA***********************7 MART************************
******************************SELİNA23************************8 MART***********************
*****************************SEMRAOZSOY*********************8 MART************************
*****************************GARİP***************************10 MART***********************
*****************************EGAL****************************11 MART***********************
*****************************PELİN67**************************13 MART***********************
******************************ELAEZEL*************************13 MART***********************
*****************************KARDELEN5223********************14 MART************************
*****************************KAYRAM*************************16 MART************************
*****************************SUNGER*************************16 MART*************************
*****************************EBRAR_53************************25 MART************************
*****************************DERİNSU*************************?? MART************************

amour-cocci.gif
e0rart.gif
HAMİŞ LİSTEMİZ
e0rart.gif
amour-cocci.gif

**********************BERSUU************************************DERDANUR*******************
**********************MIZMIZ************************************DİDGOK**********************
***********************QUEEN_BE**********************************DAİSY***********************
**********************MİRANDA**********************************TOSTİ***********************

2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif
2z6721l.gif

Son düzenleme:
arkadaşlar:KK43: cumartesi günü bebegimi kaybettim sat 9 ocaktı

rabbim birdaha yaşatmasın canım

bizde seni özledik hayatım eşinde neden böyle yapıyor yaaaaaaaaa benim eşim bir gün girmesem neden bu gün girmedin diyor kızacaz ama eşine yaptrsık artık pc ni :84::84::84::84::84::84::84:

olurmu tatlım ya burda herkes özlenir herkesin yeri bellidir :KK19:

canım ablam çokteşekkür ederimilgin için hepinizi o kadar çok sevdimki :KK16::KK16: anlatamam hem zamanda çabuk geçiyor eşim de bende bebişimiz olucağına inanıyoruz artık doktora gittik demiştim ya bu ay daha çok umutluyuz duanızı eksik etmeyin canlarım Allah tüm isteyenlere versn inşlh hepinizi öpüyorum herkese iyi geceler canlarım hepiniz için çok dua ediyorum :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

tabi yaa ceket atsalar hamile kalıyorlar.. ama gerçek hayattada cok örnek var yaa.. arkadaşım spirali çıkarttı hemen hamile kaldı.. diğer arkadaşım spiral varken hamile kaldı hatta dalga bile geçiyor benim oğlan spirali aldı geldi falan diye... ne bileyim onlardaki mucizelerr bide bizde gerçekleşse.. zor olan hamile kalmak ama anlamıyorlar cok kolay geliyor...hem doğuruyorlar gidip aldırıyorlar fabrika gibi bazıları.... :KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47:
keşke hamiş kalmak dizilerdeki kadar kolay olsaydı :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

X