Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese iyi geceler ben geldim ama pek keyfim yok bademciklerim şişmiş heryerim ağrıyo hasta oluyorum galiba .geçmişi okudum ama inanın enerjim yok yazmaya bugünlük kusura bakmayın
yanlız şunu söylemek istiyorum bu hafta dua zaten YETERE okunuyo galiba listeyi görmediniz kızlar
bende eşinin ameliyatı vesilesiyle ona okunmasının iyi olacağını düşünmüştüm rabbim kabul eder inşallah arkadaşımızın eşine şifa verir .
geçmiş olsun canım inşallah çabuk geçer biraz terle gece iyigelir bide elmayı haşla sıcakken iyice ez soğumadan poşete koy yemeninin arasınada koy boğazına sar iyice terle iyi gelir sıcak olsada çıkarma

Ebrarımmm Tugcemmm Derdammmm Derinimmm Hayalimmm Sevtunummm Elifimmmm Boncugummm Semrammm Aleynammmm Cooooook Özledim Sizi :KK5::KK5::KK5:
hoşgeldin hale ama demek herkesi özlemedin sadece öalediklerinimi saydın bakımmm
ask olsun canım beni özlemedin mi :63::63::63::63::63::63::63::63:
benide özlememiş neyse bizde birbirimizi özleyelim bari

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:selam yoldaşlarım vatana millete hayırlı olsun bi klomen kullanıcısı daha bu aya umutla başladı yani anlayacağınız bu gün sonunda dr gitmeyi başardım ve sevgili dr bana beş gün boyunca günde 3 defa içmem için klomen verdi bügün başladık 5 gün içeceğim sonra ilaç bitince 3 gün sonra dr dayım yani haftaya salı oluyo bakalım ne diyecek sonuç ne olacakbenide listeye ekleyin 16 mart bekle ben geliyorum bu sefer bebişle inşallaaaahhhhhhhhh tabi hep birlikte önce olmayanlara nasip sonra bana ya nasip:KK4::KK4::emir_bebek::emir_bebek:
inşallah adet olmazsında kızının kardeşi bu ay gelir
selamun aleykum canlarim:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

bugun doktora gittik,biliyorsunuz hormon tahlili birde ismini bilmiyorum adetimin 22 gunu gitmistim yine kan alindi onu sonuclari ve durumumuzun degerlendirmesini yapti doktor..

öncelikle tum hormon tahlillerim normalmis cok sukur...:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

sadece tiroit hormanum cok yuksekmis,hizli calisiyormus:KK14:::KK43:bugun ayrintili tahlil icin yine 2 tup kanimi aldilar ve ev doktorumuza gidip ultroson cekilmemizi falan söyledi..yanlis hatirlamiyorsan 4,56 dedi troit hormonuma:KK43::KK43:

esinizdeki sperm eksikligi ve sizdeki troit hamile kalmanizi engeller dedi:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:zaten hicbir problemi olmayan bir ciftin birliktelik sonu hamile kalma sansi %30 dedi,tabi sizin tiroit ve sperm problemi oldugu icin o yuzdelik biraz daha dusuyor dedi..:KK14::KK14::KK14::KK14:

esime cinko ilaci banada folik asit verdiiiii:KK31::KK31::KK31:

5,6 ay bekleyelim..ilaclarinizi icin,tiroit icin doktorunuza gidin,ultrasona girin tiroit ilaclarinizi da icin..bu surec icerisinde yine hamilelik olmazsa sizi tup bebek merkezine yönlendirelim dediiii:KK14::KK14::KK14::KK14::

iste böyle kizlar:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:moralim com bozuk,doktordan cikinca aglama krizine girdim,esim zor sakinlestirdiiii:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

dilerim tup bebege gerek kalmadan gelir bebisim:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

ayni durumda olan varmi benimlee:26::26::26::26::26::26:beni bilgilendirebilirmisiniz kizlarr:KK59::KK59::KK59::::KK59:
hayırlısı olsun en azından sorununu anlamış oldun
saol adaşım bende iyiyim şükür boğaz ağrımın haricinde
demek seninde adın ebrar benim kk ismim bu kendi ismim değil ama kızım olursa ebrar koymayı düşünüyordum .

canım sen bugünden başla çalışmalara zaten spermler 72 saat yaşıyabiliyo hayırlısı olsun inşallah

canımsın ya kıyamam inşallah geçer aslında terapi çok iyi geliyor ama düşünürmüsün bilemem canım

kuzummmm bende özledim seni nerdesinnnn dön artık beeee

inşallah bu son denemen olur sağlıkla gelir mnişin

canım hiç farketmez kimin duası makbuldür ve kabul olur bilinmez niyeti okunan kişiye ettiği sürece herkes okuyabilir .

sungercim hadi hayırlı olsun gelsin bebiş inşallah canım

garibim öncelikle söylemeliyimki tiroitlerin az çalışıyo yanlız çokda değil yani eğer değerin söylediğin gibiyse gayet iyi doktor niye bukadar korkuttu bilmiyorum .benim ilk başlarda 7lerdeydi şimdi düştü çok şükür .hem direk tüp niyeki?yurtdışında galiba başka tedavi şekli yapmıyolar .bence sen kendin doğal yöntemleri dene eşinede kendinede bukadarda umutsuz olma bence kötü değil durumun .allahım nasip ederse gerisi boş kim ne derse desin kuzum .inşallah meleğin enkısa zamanda gelir
buarada geçmiş olsun dileğin için çok saol tarhanayı ağzıma sürmem ben ya tek sevmediğim çorba aslına bakarsan yinede düşündüğün için saol canım :KK19:
amanın bizi kandırdın demek adın ebrar değil sana ceza vermek gerek ama neyse hastasın iyileş sonra veririz
inşallah ozaman kızın olsun adını ebrar koy zor ama güzel isim :) sadece bugün mü yoksa bir kaç günmü çalışcam? ne zor işler miş bunlar yaa.:KK43:
sen gün aşırı çalışma yap canım inşallah yakalarsın
ay kızlar bebek insana herşeyı unuttururyor pazar günü eşimin dogun günüydü ben evime gidince eşime süpriz yapamayı planlıyordum da gidemedim ya salak kafam bebeği düşünmekten eşimin doğum gününü unutmuşum bu gün konuşurken eşimle sen benı unuttu dedi dün neydi dedi benim jeton düştü cok kötü oldum cok mahcup oldum bu veletler bizi ne hala koydular biricik kocamın doğum gününü unuttum sagolsun bişey demedi yınede ama ben cok kötü oldum kuşum benim oralarda yanlız kaldı adamı dogum gününde bile unuttum ben kocamı coook özledim :KK14:
ya merak ettim eşine dedinmi bebişi nasıl dedin anlatsana eğer demediysen en güzel hediye olur bu yüzden vermedim dersin canım
arkadaşlar:KK43: cumartesi günü bebegimi kaybettim sat 9 ocaktı
geçmiş olsun canım ama neden kaybettin nasıl oldu anlatırsan dinleriz
kıslarr hepinizi çok özledim yaaaa:KK59:
geçmişe bakmadan geldim...evde olsam biliyosunuz hepicigini okurum ama kardeşimdeyim şuanda..bi bakayım kimler var dedim...umarım iyi haberlerde vardır.azıcık göz atıyım geçmişe bi..

bu arada duru arkadasımız yok demişsiniz..inş iyidir bi sorun yoktur.

son yazan arkadasım Allah sabır versin..bebegini kaybettin demek..inş bi daha yaşamazsın böyle bişeyi...

tek tek isim yazmıcam kıslarr çok özledim sadece bunu diyebiliyorum:KK43:
eşim yaptırmak istemiyo pc yi:KK31:böyle çok rahatız diyo..ama ben napıp edip ikna edicem.hepinizi kocamannnnnnn öptüm:KK23:

ebuşum ezele koştun beni kaçırdın canooooooo:KK25: gel öpim bi görüşürük sana iyi seyirler aşkumm:KK19::KK58:
derincim sen iyi olda geçmişi okumasanda olur inşallah kandırırsın kocişini
keşke hamiş kalmak dizilerdeki kadar kolay olsaydı :KK14:::KK14:
eğer dediğin kadar kolay olsaydı kimse bebğinin değerini bilmez millet doğurup atardı demek bizler için böyle hayırlısıymış en iyyisini bilen veriyo çünkü

selinacım alıntını silmek zorunda kaldım malesef.
selina cım,başlarda bizde birbirimizi yerdik,hemde tam yumurtlama günlerinde gerçekleşirdi kavgalar ve küslükler,ama evlilikte küslük iyi bişey değil,yaşayan biri olarak söylüyorum,bu durumdan bi şekilde kurtulmak gerekiyo,bunun için ikinizde çaba sarfetmelisiniz canım.
inşallah hayatımız bebişle şenlenirde,bu gerginlik hormonları rahat bırakır hepimizi
burdayım bennn ben zeynep yeni üye Rabbimin izniyle bende anne olmak istiyorum.
hoş geldin:KK3:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:selam yoldaşlarım vatana millete hayırlı olsun bi klomen kullanıcısı daha bu aya umutla başladı yani anlayacağınız bu gün sonunda dr gitmeyi başardım ve sevgili dr bana beş gün boyunca günde 3 defa içmem için klomen verdi bügün başladık 5 gün içeceğim sonra ilaç bitince 3 gün sonra dr dayım yani haftaya salı oluyo bakalım ne diyecek sonuç ne olacakbenide listeye ekleyin 16 mart bekle ben geliyorum bu sefer bebişle inşallaaaahhhhhhhhh tabi hep birlikte önce olmayanlara nasip sonra bana ya nasip:KK4::KK4::emir_bebek::emir_bebek:
hayırlı olsun süngercim,klomenle sen hamile kalırsın gibi geliyo bana.
garipcim alıntını silmek zorunda kaldım
inşallah kendiliğinden gelir garip cim,hormonların güzel çıkmış zaten,tiroidde çok yüksek değil anladığım kadarıyla,ufacık bi problem var,varsada.
kendini rahat tutmaya çalış,biliyorum söylemesi kolay,yapması zor bi iş bu.
saol adaşım bende iyiyim şükür boğaz ağrımın haricinde
demek seninde adın ebrar benim kk ismim bu kendi ismim değil ama kızım olursa ebrar koymayı düşünüyordum .

canım sen bugünden başla çalışmalara zaten spermler 72 saat yaşıyabiliyo hayırlısı olsun inşallah

canımsın ya kıyamam inşallah geçer aslında terapi çok iyi geliyor ama düşünürmüsün bilemem canım

kuzummmm bende özledim seni nerdesinnnn dön artık beeee

inşallah bu son denemen olur sağlıkla gelir mnişin

canım hiç farketmez kimin duası makbuldür ve kabul olur bilinmez niyeti okunan kişiye ettiği sürece herkes okuyabilir .

sungercim hadi hayırlı olsun gelsin bebiş inşallah canım

garibim öncelikle söylemeliyimki tiroitlerin az çalışıyo yanlız çokda değil yani eğer değerin söylediğin gibiyse gayet iyi doktor niye bukadar korkuttu bilmiyorum .benim ilk başlarda 7lerdeydi şimdi düştü çok şükür .hem direk tüp niyeki?yurtdışında galiba başka tedavi şekli yapmıyolar .bence sen kendin doğal yöntemleri dene eşinede kendinede bukadarda umutsuz olma bence kötü değil durumun .allahım nasip ederse gerisi boş kim ne derse desin kuzum .inşallah meleğin enkısa zamanda gelir
buarada geçmiş olsun dileğin için çok saol tarhanayı ağzıma sürmem ben ya tek sevmediğim çorba aslına bakarsan yinede düşündüğün için saol canım :KK19:
zaten ben garibin yazıyı okuyunca dedim içimden,eboş tarhana yemez ki diye:KK53:
nassın cano,bugün beni merak etmedin miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK19:
canım sıkma kendini geçmiş olsun ama bildiğim kadarıyla troit tedavi ediliyo bence doktorun korkutmuş seni
bizede tüp bebek dediler ama rabbim verince veriyo gülüm dilerim gerek kalmadan gelir mucizen

canım benim eşimde varikosel ameliyatı oldu doktor bişey vermiyo zaten ben 3 ay sonra hamile kaldım dilerim sende kalırsın

canım bu konuda hiç bir bilgim yok ama dilerim herşey yolundadır

canım çok geçmiş olsun şimdi nasılsın

slm canım seninle çoktandır görüşemedik nasılsın
olsun derdacım,gönüllerimiz bir olsun,sağlık olsunda görüşürüz inşallah.
nasıl minik kuku:emir_bebek:
ya kızlar ben duruyu merak ettim dünde gelmedi bugünde iyidir umarım yaa
bende akşam yatınca aklıma geldi bu duru bugün niye gelmemeiş diye,inşallah iyiydir.
arkadaşlar:KK43: cumartesi günü bebegimi kaybettim sat 9 ocaktı
çok geçmiş olsun,rabbim bidaha yaşatmasın inşallah.
kıslarr hepinizi çok özledim yaaaa:KK59:
geçmişe bakmadan geldim...evde olsam biliyosunuz hepicigini okurum ama kardeşimdeyim şuanda..bi bakayım kimler var dedim...umarım iyi haberlerde vardır.azıcık göz atıyım geçmişe bi..

bu arada duru arkadasımız yok demişsiniz..inş iyidir bi sorun yoktur.

son yazan arkadasım Allah sabır versin..bebegini kaybettin demek..inş bi daha yaşamazsın böyle bişeyi...

tek tek isim yazmıcam kıslarr çok özledim sadece bunu diyebiliyorum:KK43:
eşim yaptırmak istemiyo pc yi:KK31:böyle çok rahatız diyo..ama ben napıp edip ikna edicem.hepinizi kocamannnnnnn öptüm:KK23:

ebuşum ezele koştun beni kaçırdın canooooooo:KK25: gel öpim bi görüşürük sana iyi seyirler aşkumm:KK19::KK58:
ya o kocanı var ya,toplaşıp dövelim en iyisi,niye arkedeşleri birbirinden ayırıyo.
derincim,şaka bi yana gel artık yaaaaaaaaaaaa:KK4:
tabi yaa ceket atsalar hamile kalıyorlar.. ama gerçek hayattada cok örnek var yaa.. arkadaşım spirali çıkarttı hemen hamile kaldı.. diğer arkadaşım spiral varken hamile kaldı hatta dalga bile geçiyor benim oğlan spirali aldı geldi falan diye... ne bileyim onlardaki mucizelerr bide bizde gerçekleşse.. zor olan hamile kalmak ama anlamıyorlar cok kolay geliyor...hem doğuruyorlar gidip aldırıyorlar fabrika gibi bazıları.... :KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47:
evet,o kadar çok var ki bu örneklereden,inşallah bi taneside bize rastlar.

selam kızlar,ben bugün diş dr undaydım,çektirmeye gittiğim dişimi kurtardık çok şükür,hemencik dolgu yaptı dr,biraz ağrım var ama geçicek inşallah

kız geçmişten anca çıktım geldim kusura bakma

hoş gelmişsin canım sana bişey sorucaktım aşılama yapılmadan önce yumurta takibi yaptımı doktorun
selam kızlar,ben bugün diş dr undaydım,çektirmeye gittiğim dişimi kurtardık çok şükür,hemencik dolgu yaptı dr,biraz ağrım var ama geçicek inşallah

çok geçmiş olsun canım diş ağrısıda zor birşey

ahhh ahh... aklıma geldi rastlasa deyince bi akrabamız demişti sanırım birinin çocugu olmuyormuş yağmur suyu biriktirmiş okumuş sanırım sonrakiay cocugu olmuş ama tam anlamadım du ben bi araştıyırım soruştırıyım doğruluk payı vardı rbelki.. denediğimiz şelere bak yaa...Rabbimmm ne olur aratmaa yarabbimmm hastane yollarına düşürme den hayırlısıyla nasip eyle hepimize bebekkkkk....
evet,o kadar çok var ki bu örneklereden,inşallah bi taneside bize rastlar.

hoş gelmişsin canım sana bişey sorucaktım aşılama yapılmadan önce yumurta takibi yaptımı doktorun

çok geçmiş olsun canım diş ağrısıda zor birşey

evet canım klomenle geliştirip takip yaptı aşılamanın olduğu gün yumurtalar çatlamamıştı ertesi gün tekrar bakmıştı aşılamanın olduğu gün akşam çatlamış yumurta ve o günde çalışma yaptık birisi mutlak yakalar dedi yakaladı sonunda

ahhh ahh... aklıma geldi rastlasa deyince bi akrabamız demişti sanırım birinin çocugu olmuyormuş yağmur suyu biriktirmiş okumuş sanırım sonrakiay cocugu olmuş ama tam anlamadım du ben bi araştıyırım soruştırıyım doğruluk payı vardı rbelki.. denediğimiz şelere bak yaa...Rabbimmm ne olur aratmaa yarabbimmm hastane yollarına düşürme den hayırlısıyla nasip eyle hepimize bebekkkkk....

evet bende duydum ama tam bilmiyorum yağmur suyunu biriktiriyosun sonra kaç sefer tam bilmiyorum bi dua okunuyo ve su yu eşinle beraber içiyosun

iyiyim diyeyim iyi olayim...cok samami oldugum arakdasim esinden ayrildi resmi olarak bosanmadilar ama ne zamandan beri arkadasm sabrediyordu ama patladi artik isden ciktikdan sonra bana geldik yapma etme dediysemde evi terketti bende de kalmadi ablasininn yanina hollandaya gitti...kocasi yaklasik 5 yildan beri bisiyle ve ne yaptiysada olmadi vazgecmedi bir turlu ondan esinide birakmadi onuda artik dayanamayip gitti birde isi de var calisiyor yine patrondan 3haftalik izin aldimda verdi bari isinden olmasin cunku sonunun ne olacagi belli degil...ne yapsin artik benimde beynim durdu ikitane ikiz bir tane de oglu var...akil verin lutfen kizlar...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

resul-i ekrem sallallahü aleyhi ve sellemin şöyle buyurdugu rivayet edilir:
-cebrail aleyhisselam bana şöyle bir ilaç ögrettiki o varken ne başka bir ilaca muhtaç olurum nede doktora.
ebu bekir,ömer,osman ve ali radiyallahü anhüm:
-o ilaç nedir?ey ALLAHIN resülü bizim ona ihtiyacımız vardır derler.
yagmur suyundan bir miktar su alınır.üzerine fatiha suresi,ihlas suresi,kul euzü birabbil felakı,kul euzü birabbinnası ve ayetelkursi her biri yetmiş kerre olmak üzere okunup,akşam sabah yedi gün o sudan içilirse,beni hak peygamber olarak gönderen ALLAHA yemin ederim bana cebrail dediki:bu sudan kim içerse ALLAHU TEALA onun vücudundan her türlü hastalıgı giderir.onu bütün hastalık ve sancılarından kurtarır. kim osudan karısına içirip onunla cima ederse ALLAHIN izniyle HAMİLE kalır.göz agrısını,balgamı,gögüs ve diş agrılarını keser.bunun faydalarını saymakla bitmez.denilmiştir.
kızlar yagmur yagsaydı ben okuyacaktım artık yagmurun yagmasını bekliyecem ben napalım...15 ten mayıs 15 e kadar olan yağmur suyuymuşşş

slm arkadaslar .
bende bu sitede yeniyim..
nasilsiniz.

aramıza hoş geldin canım çok şükür iyiyiz sen nasılsın
evet canım klomenle geliştirip takip yaptı aşılamanın olduğu gün yumurtalar çatlamamıştı ertesi gün tekrar bakmıştı aşılamanın olduğu gün akşam çatlamış yumurta ve o günde çalışma yaptık birisi mutlak yakalar dedi yakaladı sonunda

genelde hemen aşılama yapmıyorlar doktorumun dediğine göre ilk bebeklerini isteyenlere:26: hemen aşılma yapıyor larmış sende iğne falan kullandırmadımdı doktorun

halam var kendisini hiç sevmem belirteyim ama arkadaşının yaşadıgını yaşamış 10 yıldır bi kadınla berabermiş ona evfalan açmış yeni öğrenmiş halamda boşanmak bir yandan istiyor aldatıldı istemiyor 3 küçük çocugu var ve seviyor... ama eniştem boşanma davası açmış boşanıyor... sana diyebileceğim tek şey bence cok fazla karışma iyi olursa kendilerinden kötü olursa senden bilirler.. haklarında hayırlısı olsun.. işinden çıkmaması için konusabilirsin ama.. kolay gelsin.. Allah arkadaşının yardımcısı olsun...
iyiyim diyeyim iyi olayim...cok samami oldugum arakdasim esinden ayrildi resmi olarak bosanmadilar ama ne zamandan beri arkadasm sabrediyordu ama patladi artik isden ciktikdan sonra bana geldik yapma etme dediysemde evi terketti bende de kalmadi ablasininn yanina hollandaya gitti...kocasi yaklasik 5 yildan beri bisiyle ve ne yaptiysada olmadi vazgecmedi bir turlu ondan esinide birakmadi onuda artik dayanamayip gitti birde isi de var calisiyor yine patrondan 3haftalik izin aldimda verdi bari isinden olmasin cunku sonunun ne olacagi belli degil...ne yapsin artik benimde beynim durdu ikitane ikiz bir tane de oglu var...akil verin lutfen kizlar...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

vallahi ne diyeceğimi bilemedim allah yardımcısı olsun çok zor bir durum seninde yapabileceğin bek bişey yok gibi dua etmekten başka haklarında hayırlısı olsun inşallah

X