Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

insallah oyle olurda vazgecer biter gider bu is ilk kez evi terk etti dayandi dayandi tam tamina 5yil ama patladi en sonunda giderken cok kararliydi arabasi olmadigi icin cocuklarini okuldan alamamisti ikimiz bereber aldik evde konustum yatistirmaya calistim veya bosan bitsin bu is dedim ama kizlar dediler teyze derler bana teyze ayrilmasinlar diye resmen yalvardilar anne evimize gidelim babama gidelim falan dediler...biraktim arkadasimi tren istasyonunaa vardi cokdan ara demistim gidince...eside geldi konustuk oda bir tarafdan agliyor esim yanina aldi onu simdi disardalar salak isler yapmasin diye kendine

zor bir durum allah yardım cınız olsun
kızlar,ben çıkıyorum,herkeze hayırlı geceler.:KK71:

allah rahatlık versin canım bayyyyyyyy
vallahi annesi de neyapsin bir tarafdan o agladi birtarafdan arkadasim evlat isde dedi neyapayim oldursem ne care bende dedim biz senden oldurmen icin degil sadece uzak tut kizini en iyi taniyan sensin falan deik ama kadinda perisan oldu kizin num aldim arkdasimin kocasindan konustul kizla agzima geleni saydim ama ne fayda kime dedim ki afedersiniz hemde cok ozur diliyorum buyuzden kiz ilk kes birlikte olmus onunla zaten arkadasimda bunu okumus msjda delirdi cildirdi kizda diyor benim ilk erkegim o sonda o olacak...

arkadaşın yanlış yapmış hemen boşanma için gün almalıydı çok yazık çok üç tane de evladı var
doğru diyorsun canım bizde bir birimizi özleyelim nasılsın canım beni artık merak eden ve yazan yok artık gelemiyorum diye merak etmiyorlar :63::63::63::63::63:
kızlar az önce geldiğimde herkesten alıntı yaptım ama gitmiyo artık alıntı yapmıyacağım küstüm:63::63::63::63::63:

hoş gelmişsin şekerim nasılsın görüşmeyeli

zor bir durum allah yardım cınız olsun

allah rahatlık versin canım bayyyyyyyy

arkadaşın yanlış yapmış hemen boşanma için gün almalıydı çok yazık çok üç tane de evladı var

hoş gelmişsin şekerim nasılsın görüşmeyeli

ii işte aynı eskisi gibi gelemiyorum diye herkes beni unutmuş :KK43::KK43::KK43: sen nasılsın tatlım benim

resul-i ekrem sallallahü aleyhi ve sellemin şöyle buyurdugu rivayet edilir:
-cebrail aleyhisselam bana şöyle bir ilaç ögrettiki o varken ne başka bir ilaca muhtaç olurum nede doktora.
Ebu bekir,ömer,osman ve ali radiyallahü anhüm:
-o ilaç nedir?ey allahın resülü bizim ona ihtiyacımız vardır derler.
Yagmur suyundan bir miktar su alınır.üzerine fatiha suresi,ihlas suresi,kul euzü birabbil felakı,kul euzü birabbinnası ve ayetelkursi her biri yetmiş kerre olmak üzere okunup,akşam sabah yedi gün o sudan içilirse,beni hak peygamber olarak gönderen allaha yemin ederim bana cebrail dediki:bu sudan kim içerse allahu teala onun vücudundan her türlü hastalıgı giderir.onu bütün hastalık ve sancılarından kurtarır. Kim osudan karısına içirip onunla cima ederse allahın izniyle hamile kalır.göz agrısını,balgamı,gögüs ve diş agrılarını keser.bunun faydalarını saymakla bitmez.denilmiştir.
Kızlar yagmur yagsaydı ben okuyacaktım artık yagmurun yagmasını bekliyecem ben napalım...15 ten mayıs 15 e kadar olan yağmur suyuymuşşş

canı ya bu ayın 15 demi yapıcaz onu anlıyamadım paylaştıgın içın cok teşekkür ederim

evet haklisin isde birakamiyorum bir turlu olmuyor isde flan diyor asilanda sevgilide degildiler bir annisan sonrada asilesi istememisti damadi buda aldi kacirdi kizi sonrada evlendiler falan isde..sonuda bu husran..defalarca soyledim bosan diye ama yapamayor bende kiziyordum ona iyi ozaman cek boyle ozaman falan diyordum...insallah hersey yoluna girer vallahi onceden kullandigimim sakinlestirici hap aldim...kafanizi agirittim icin kusura bakmayin affola hepinizi tek tek opuyorum sizlari seviyorum canlarim benim hoscakalin kib yarin gorusmeek uzere insallah allaha emanet olun dualariniz icin allah razi olsun...hayirli aksamlar herkese:KK54:

evet haklisin isde birakamiyorum bir turlu olmuyor isde flan diyor asilanda sevgilide degildiler bir annisan sonrada asilesi istememisti damadi buda aldi kacirdi kizi sonrada evlendiler falan isde..sonuda bu husran..defalarca soyledim bosan diye ama yapamayor bende kiziyordum ona iyi ozaman cek boyle ozaman falan diyordum...insallah hersey yoluna girer vallahi onceden kullandigimim sakinlestirici hap aldim...kafanizi agirittim icin kusura bakmayin affola hepinizi tek tek opuyorum sizlari seviyorum canlarim benim hoscakalin kib yarin gorusmeek uzere insallah allaha emanet olun dualariniz icin allah razi olsun...hayirli aksamlar herkese:KK54:

nedemek canım inşallah herşeyin hayırlısı olur haklarında allaha emanet ol iyi geceler
Kızar ben cıkıyorum namaz kılmadım herkese iyi gecelerrrrr:KK16:

allah kabul etsin canım iyi geceler
hayırdır canım bi sorun yok inşallh :18::18::18::18:

kursa gidiyorum ya yetiştirmem gereken işler vardı biraz fazla çalıştım galiba şimdi kollarım ağrıyor

ebarar cığım seni altta görüyorum canım ama çıkmam lazım malum sabah 6 da iştima başlıyor herkeze allah rahatlık versin allaha emanet olun :KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

ben çıkıyorum herkese ii geceler hoş sohbetler herkes kib ve aeo by öpüldünüz :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canım kendini çok yormamaya calış canım ii gecelr hadi yattta dinlen canım allah rahatlık versin öpüldün :KK54:

Canlarım bugün gördüm yavrumu maşallah öyle güzel atıyorduki kalbi yavrumun çok değişik bir duyguydu onu duymak resmen oda nın içini doldurdu o ses rabbim herkese yaşatsın inşallah bu duyguyuu aminnn

Canlarım bugün gördüm yavrumu maşallah öyle güzel atıyorduki kalbi yavrumun çok değişik bir duyguydu onu duymak resmen oda nın içini doldurdu o ses rabbim herkese yaşatsın inşallah bu duyguyuu aminnn

amiin canım doğru diyorsun canım o kalp atışlarını duymak çok güzel birsey insanı çok değiştiriyor resmen ayakları yerden kesen bir duygu :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

arkadaşlar:KK43: cumartesi günü bebegimi kaybettim sat 9 ocaktı
allah sabır versin canım çok zor
umarım tekrardan gelir meleğin
kıslarr hepinizi çok özledim yaaaa:KK59:
geçmişe bakmadan geldim...evde olsam biliyosunuz hepicigini okurum ama kardeşimdeyim şuanda..bi bakayım kimler var dedim...umarım iyi haberlerde vardır.azıcık göz atıyım geçmişe bi..

bu arada duru arkadasımız yok demişsiniz..inş iyidir bi sorun yoktur.

son yazan arkadasım Allah sabır versin..bebegini kaybettin demek..inş bi daha yaşamazsın böyle bişeyi...

tek tek isim yazmıcam kıslarr çok özledim sadece bunu diyebiliyorum:KK43:
eşim yaptırmak istemiyo pc yi:KK31:böyle çok rahatız diyo..ama ben napıp edip ikna edicem.hepinizi kocamannnnnnn öptüm:KK23:

ebuşum ezele koştun beni kaçırdın canooooooo:KK25: gel öpim bi görüşürük sana iyi seyirler aşkumm:KK19::KK58:
kuzummm görüşemedik ya inanki girdiğin saatlerde bende seni aradım cevap vermedin dedim bu yine geziyo bukadar olur .ya ezel olunca dünyayla ilişkimi kesiyom cano biliyon
ebusum cok gecmıs olsun cnm boğaz cok kötüdür ya:KK14:allah sıfa versın:KK16:buarada dulara bıttı yaz cnm bgn okudum benım kırmızılar gelmeden:KK66:
derınım senı cok özledım cnm neolur su esını ıkna et artık:KK58::KK70:
halem bızde senı özledık cnm dön aramıza artık ozaman:KK66::KK66:
selınam canını sıkma cnm hepımız aynı seyı yasıyoruz keske ılkgünlerdekı heyecan olsa dımı:KK52:aşmak zorundayız neyapalım su bebişler gelse artık allahın ıznıyle:KK16:
saol kuzum allah razı olsun biraz daha iyiyim arkadaşların tavsiyelerini uyguluyorum iyi geldi
senin kırmızılar gelmez inşallah ya nediyim hayırlısı olsun
dualarıda işaretliyorum şimdi
kızlar alıntılarım gitmiyo herkez kib aeo öptüm
evet canım bazen oluyo neden bende anlamıyorum
biz bulamıyoruz azat cocuk aldırıyor... :KK47: :KK47: :KK47:
aldırmadı yaa bebek düştü çok kötü oldum ağladım çok o andada eşim aradı tahmin etmiş ağlıyacağımı o arayınca daha fena oldum yaşadıklarım geldi aklıma
olurmu tatlım ya burda herkes özlenir herkesin yeri bellidir :KK19:

canım ablam çokteşekkür ederimilgin için hepinizi o kadar çok sevdimki :KK16::KK16: anlatamam hem zamanda çabuk geçiyor eşim de bende bebişimiz olucağına inanıyoruz artık doktora gittik demiştim ya bu ay daha çok umutluyuz duanızı eksik etmeyin canlarım Allah tüm isteyenlere versn inşlh hepinizi öpüyorum herkese iyi geceler canlarım hepiniz için çok dua ed::KK19::KK19:::KK19:
güzel kardeşim herşey gönlünce olur inşallah emeklerin boşa çıkmaz
geçmiş olsun canım inşallah çabuk geçer biraz terle gece iyigelir bide elmayı haşla sıcakken iyice ez soğumadan poşete koy yemeninin arasınada koy boğazına sar iyice terle iyi gelir sıcak olsada çıkarma

amanın bizi kandırdın demek adın ebrar değil sana ceza vermek gerek ama neyse hastasın iyileş sonra veririz

eğer dediğin kadar kolay olsaydı kimse bebğinin değerini bilmez millet doğurup atardı demek bizler için böyle hayırlısıymış en iyyisini bilen veriyo çünkü
:KK1::KK1:
birsen yaa alemsin kız burda çoğunlukla kimse kendi adını kullanmıyo şimdi diycenki ben kendi adımı kullanıyorum bişey diyemem ben uygun görmediğim için kullanmıyorum kuzu ama hepiniz gayet iyi biliyosunuz değilmi??:KK60::KK60:
tavsiyelerin için çok saol kuzum elma yok evde şuanda daha iyiyim kardeloş sirke demişti onu yaptım iyi geldi inşallah geçer buarada senin ağrıların nasıl oldu
selam kızlar,ben bugün diş dr undaydım,çektirmeye gittiğim dişimi kurtardık çok şükür,hemencik dolgu yaptı dr,biraz ağrım var ama geçicek inşallah
cano öncelikle geçmiş olsun kurtulmasına sevindim
ayrıca merak etmedim çünkü yoğun olduğunu biliyodum ama aklımdaydın
buarada arkadaşını iyi biliyosun tarhanayla aram yok aferim sana :KK9::KK9:
ahhh ahh... aklıma geldi rastlasa deyince bi akrabamız demişti sanırım birinin çocugu olmuyormuş yağmur suyu biriktirmiş okumuş sanırım sonrakiay cocugu olmuş ama tam anlamadım du ben bi araştıyırım soruştırıyım doğruluk payı vardı rbelki.. denediğimiz şelere bak yaa...Rabbimmm ne olur aratmaa yarabbimmm hastane yollarına düşürme den hayırlısıyla nasip eyle hepimize bebekkkkk....
ben yaptım canım ama malesef bi sonuç alamadım zaten denemediğim yöntem kalmadıki :KK59:
iyiyim diyeyim iyi olayim...cok samami oldugum arakdasim esinden ayrildi resmi olarak bosanmadilar ama ne zamandan beri arkadasm sabrediyordu ama patladi artik isden ciktikdan sonra bana geldik yapma etme dediysemde evi terketti bende de kalmadi ablasininn yanina hollandaya gitti...kocasi yaklasik 5 yildan beri bisiyle ve ne yaptiysada olmadi vazgecmedi bir turlu ondan esinide birakmadi onuda artik dayanamayip gitti birde isi de var calisiyor yine patrondan 3haftalik izin aldimda verdi bari isinden olmasin cunku sonunun ne olacagi belli degil...ne yapsin artik benimde beynim durdu ikitane ikiz bir tane de oglu var...akil verin lutfen kizlar...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
allah sabır versin arkadaşına çok zor bir durum allah ıslah etsin kocasınıda :KK47::KK47:
bilmiyorum ebrarim yaa,bana doktor tiroit hormonunda problem var dedi,hatta kilonuzda ondan olur dedi.:63:sen ilacmi ictin canim??dusurmesi icin neler yapti doktor,ne gibi bir tedavi uygulandi sana??beni bilgilendirebilirmisin??normal bir ciftin bile birliktelik sonu hamile kalmasi %30 dedi,sizin sperm ve tiroit problemi oldugundan duser dediiii.:KK5:tiroitimi duzene sokacakmis,esime cinko bana folik asit verdi..5,6 ay bekleyelim sonrasinda tup bebek dediii:KK5:insallah rabbim muhtac etmez,kendiliginden olurr..asilamayi sordum..bana asilamada bile sans % 10 dediii..burda doktorularin özle muayenesine gidiyoruz canim,hastanede calismiyorlar..tup bebek ise ayri bir bolum onu özel kilinikler var,sadece tup bebek hastaneleri asilamayida sadece o merkezler yapiyormus,benim doktorumun muayenesinde yapilmiyormus..rabbim sonumuzu hayir etsin..birde sogan suyunu deneyeyim diyorum bu ay,sifa rabbimden..demek tarhana yemiyorsun,tarhana sevilmezmi kizzzz..neyse sen tavuk suyu corbasi ic tatlim,oda iyi geliyor..allah sifa versin:KK16::KK16:

cok sagol canim,haklisin en azinda sorunu ögrenmis olduk..:KK31:

sagolasin canim,doktora göre pek normal degildi...ben anlayamadim bu isi,insallah hakimizda hayirlisi olsun:KK16::KK16:
garibim bence çokda kötü değil endişelenme sen soğanı yap bakalım şifa olur inşallah şimdidende tüpbebeği düşünme inşallah gelir kendiliğinden
ayrıca tiroit için ilaç kullanıyorum canım zaten hemen düşüyo allahım şifa versin ben değerim normale dönünce 7 kilo verdim darısı sana
ayrıca tavsiyen için çok saol bende bugün tavuksuyuna çorba yaptım bol limonlu içtim :KK34:
kızlar,ben çıkıyorum,herkeze hayırlı geceler.:KK71:
yorgunsun sanırsam iyi geceler canom
doğru diyorsun canım bizde bir birimizi özleyelim nasılsın canım beni artık merak eden ve yazan yok artık gelemiyorum diye merak etmiyorlar :63::63::63::63::63:
kızlar az önce geldiğimde herkesten alıntı yaptım ama gitmiyo artık alıntı yapmıyacağım küstüm:63::63::63::63::63:
:KK20::KK20:
öyle düşünmek yok kuzum niye öyle dedin şimdi burda herkes birbirini özler merak eder sen zaten giriyosun hemen hemen hergün canım :KK34::KK19:
Kızar ben cıkıyorum namaz kılmadım herkese iyi gecelerrrrr:KK16:
allahım kabul etsin canım senide kaçırdım yaa
kız ne unutması aşk olsunnnnnnn unuturmuyuz seni ağrılarım dışında çok şükür iyiym canım

semroş hayırdır ne ağrısı canım adet ağrısı filanmı

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın:KK58::KK58::KK58:
saol tatlışım şimdi daha iyiyim
nedemek canım inşallah herşeyin hayırlısı olur haklarında allaha emanet ol iyi geceler

allah kabul etsin canım iyi geceler

kursa gidiyorum ya yetiştirmem gereken işler vardı biraz fazla çalıştım galiba şimdi kollarım ağrıyor

ebarar cığım seni altta görüyorum canım ama çıkmam lazım malum sabah 6 da iştima başlıyor herkeze allah rahatlık versin allaha emanet olun :KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:
semroş ya geçmiş uzun sürdü bide pcyavaş kusura bakma öpüyorum senide oğluşunuda canım iyi uykular
ben çıkıyorum herkese ii geceler hoş sohbetler herkes kib ve aeo by öpüldünüz :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
canımya hepinizi kaçırdım :KK58:iyi uykular bitanem görüşmek üzere :KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
allahım esirgesin maşallah canım gözünaydın tekrardan allahım sağlıkla sıhhatle kucağına almayıda nasip etsin darısıda bize olsun inşallah .bulantıların nasıl bitanem

YETER için AYETEL KÜRSİ listesi

KARDELEN....................15bitti
DERİN..........................15
BONCUK.......................15bitti
KARDELOŞ...................15
DURU..........................15
ALEYNA.......................15
ELAEZEL......................15
SELİNA........................15bitti
EBRAR........................15bitti
SEVTUN......................15bitti
ANATOLİA...................10bitti