Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

nasılsın canım?daha iyisin inşallah
Yok be ebrarcım hala boğaz ağrım geçmedi doktoru aradım yarın gel bakalım ama başka ilaç veremem 4 tur antibiyotik kullandın diyor bazı testler varmış yarın onları yapıcak Allahım inşallah düzelirimde şu ameliyatıda olurum çok stresteyim canım.

canım eskişehirde ünlü bir beslenme uzmanı var, ona gittim. yemek yeme alışkanlığını değiştirerek zayıflatıyor..
Evet canım beslenme uzmanı çok işe yarıyor gerçekten bende gitmiştim bayağada vermiştim.Sonradan gitmeyince tabi aldım bir kısmını....

derinimin hepinize çok selamı var az önce konuştumda inşallah yakın zamanda dönücek gibi aramıza :KK34:
ayrıca GELİNCİK arkadaşımız vardı onunda hepinize çok selamı var az kalmış doğumuna sağlıkla kcağına alır inşallah :nazar:

a.s canım sende selam sülee:KK34:

selam kızlar,bugun pazara gittiğim için anca girebildim.eşim ile konuştuk illaki 2-3 gün geçince anlıyo hatasını.ama bende içimden geçen bütün düşünceleri döktüm.onunda haklı olduğu yerler var benimde haklı olduğum yerler bunları su üzerine çıkardık.umarım birbirimizi anlamışızdır.şimdilik öyle görünüyor ama.hayırlısı allahtan.
ebrar ablam,banucum,garibim,semram,kardelencim hepinize tşk ederim beni dinleyip verdiğiniz tavsiyeleriniz için.allah razı olsun.rabbim kimsenin yuvasından sağlığı huzuru ve mutluluğu eksik etmesin.yetercim görünmüyo nasıl geçti eşinin ameliyatı acaba.bütün kızları öpüyorum.
elixsircim iyiyim canım sen nasılsın?

selam kızlar,bugun pazara gittiğim için anca girebildim.eşim ile konuştuk illaki 2-3 gün geçince anlıyo hatasını.ama bende içimden geçen bütün düşünceleri döktüm.onunda haklı olduğu yerler var benimde haklı olduğum yerler bunları su üzerine çıkardık.umarım birbirimizi anlamışızdır.şimdilik öyle görünüyor ama.hayırlısı allahtan.
ebrar ablam,banucum,garibim,semram,kardelencim hepinize tşk ederim beni dinleyip verdiğiniz tavsiyeleriniz için.allah razı olsun.rabbim kimsenin yuvasından sağlığı huzuru ve mutluluğu eksik etmesin.yetercim görünmüyo nasıl geçti eşinin ameliyatı acaba.bütün kızları öpüyorum.

sağol canım bende iyiyim

saol adaşım bende iyiyim şükür boğaz ağrımın haricinde
demek seninde adın ebrar benim kk ismim bu kendi ismim değil ama kızım olursa ebrar koymayı düşünüyordum .

canım sen bugünden başla çalışmalara zaten spermler 72 saat yaşıyabiliyo hayırlısı olsun inşallah

canımsın ya kıyamam inşallah geçer aslında terapi çok iyi geliyor ama düşünürmüsün bilemem canım

kuzummmm bende özledim seni nerdesinnnn dön artık beeee

inşallah bu son denemen olur sağlıkla gelir mnişin

canım hiç farketmez kimin duası makbuldür ve kabul olur bilinmez niyeti okunan kişiye ettiği sürece herkes okuyabilir .

sungercim hadi hayırlı olsun gelsin bebiş inşallah canım

garibim öncelikle söylemeliyimki tiroitlerin az çalışıyo yanlız çokda değil yani eğer değerin söylediğin gibiyse gayet iyi doktor niye bukadar korkuttu bilmiyorum .benim ilk başlarda 7lerdeydi şimdi düştü çok şükür .hem direk tüp niyeki?yurtdışında galiba başka tedavi şekli yapmıyolar .bence sen kendin doğal yöntemleri dene eşinede kendinede bukadarda umutsuz olma bence kötü değil durumun .allahım nasip ederse gerisi boş kim ne derse desin kuzum .inşallah meleğin enkısa zamanda gelir
buarada geçmiş olsun dileğin için çok saol tarhanayı ağzıma sürmem ben ya tek sevmediğim çorba aslına bakarsan yinede düşündüğün için saol canım :KK19:
canım ebrarım yazını okudum ama alıntıda hata yapmışım sanırım amin hepimize hayırla gelir bebişler valla baş ağrısından mahfoldum 31 yıldır hiç böyle başım ağrımadı bende klomenden mi diye düşündüm bilmeme artık ne olduysa salı günü dr gidecez o zaman kadar kocişten uzak duracağım dr öyle dedi bakalım beni çok heveslendirdi bu ay olacak inşallah dedi tabi kısmet heveslenince daha kötü oluyo bakalım mevlam ne eyler ne eylese güzel eyler
aleyna84+ sunger+ SeLiNa23+ KAYRAM29+ SENANUR_48

oooooooooo selam kıslar nasılsınızz:KK76::KK76::KK76::KK76:

alooooooooo iiiiiii valla debeleniyoz işte işle güçleeeeeeeeeee

canım ebrarım yazını okudum ama alıntıda hata yapmışım sanırım amin hepimize hayırla gelir bebişler valla baş ağrısından mahfoldum 31 yıldır hiç böyle başım ağrımadı bende klomenden mi diye düşündüm bilmeme artık ne olduysa salı günü dr gidecez o zaman kadar kocişten uzak duracağım dr öyle dedi bakalım beni çok heveslendirdi bu ay olacak inşallah dedi tabi kısmet heveslenince daha kötü oluyo bakalım mevlam ne eyler ne eylese güzel eyler

alooooooooo iiiiiii valla debeleniyoz işte işle güçleeeeeeeeeee

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Çok sevindim canım düzelmenize inşallah bir daha olmaz sende o dönemlerde sakin ol canım.
Yetercim inşallah herşey yolundadadır.

kızlar gecmısı okudum ama yazamıcam kımseye cunku hıc ama hıc keyfım yok nolur anlayın benı amelıyat ıcın yatıs yapacaktım bugun ama drumun kayın pederı vefat etmıs bu edenle haftaya carsambaya kaldı amelıyat malesefama keyıfsızlıgımın sebebı bu degıl ben zaten gderken dedım kı hayırlı olacaksa hakkımda gıreyım amelıyata olmayacaksa engel cıksın cıktı demekkı bu hafta gırmem hayırlı degılmıs benı merak edenlerı opuyorum dıgerlerını de tabıkı dularınıza ıhtıyacım var dua etmek ıcın bır haftam daha var ne guzel allaha emanet olun canlar gorurusurz

banu145145 KAYRAM29 elixsir+ kardelenbhr SENANUR_48 aleyna84 birden artmış sayılar hanımlar nasılsınız tek tek soramadım toplu sorayım hayat nası gidiyo çalışmalar ne alemde hadi ha gayret mart ayı patlaması bekliyom bende dahil herkezdennnnnnnn:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK19::KK19::KK19:

kızlar gecmısı okudum ama yazamıcam kımseye cunku hıc ama hıc keyfım yok nolur anlayın benı amelıyat ıcın yatıs yapacaktım bugun ama drumun kayın pederı vefat etmıs bu edenle haftaya carsambaya kaldı amelıyat malesefama keyıfsızlıgımın sebebı bu degıl ben zaten gderken dedım kı hayırlı olacaksa hakkımda gıreyım amelıyata olmayacaksa engel cıksın cıktı demekkı bu hafta gırmem hayırlı degılmıs benı merak edenlerı opuyorum dıgerlerını de tabıkı dularınıza ıhtıyacım var dua etmek ıcın bır haftam daha var ne guzel allaha emanet olun canlar gorurusurz

hayırlısı canım üzülme sen içini ferah tut inş ameliyattan sonra hersey düzelicekk:KK34:

banu145145 KAYRAM29 elixsir+ kardelenbhr SENANUR_48 aleyna84 birden artmış sayılar hanımlar nasılsınız tek tek soramadım toplu sorayım hayat nası gidiyo çalışmalar ne alemde hadi ha gayret mart ayı patlaması bekliyom bende dahil herkezdennnnnnnn:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK19::KK19::KK19:

ayy inş :KK66::KK66::KK66::KK66: calısmlar son hız devammmmmmmmmmmm:KK55:

canım her şeyde var bi hayır senin içinde böylesiymiş haftaya inşallah hayırla girer güzel sonuçlarla çıkarsın öptüm allaha emenet ollllll

X