Progestan kullanımı

merhaba kızlar dün doktora kontrole gittim.sabit olarak gitmeyi düşündüğüm doktora ilk gidişimdi. 6 haftalık hamileyim. önceki hafta kahverengi lekelenmem olduğu için başka bir doktor günde 3 tane progestan verdi. ama dün gittiğim doktorum içmene gerek yok progestanı dedi.ben yutarak içiyordum, o şekilde bir etkisi olmaz zaten dedi.kanaman olursa iğnesini veririm dedi ama bırakmaktan korkuyorum ilacı.hatta dün doktordan döndükten sonra kanlı bir akıntı geldi. ilacı bırakmak yerine vajinadan kullanmayı düşünüyorum sizce bir zararı olur mu ilacı kullanmaya devam etsem????

Herhangi bir zararı olacağını sanmıyorum canım.. Benim 2. Aydan sonra tehlikem kalmamıştı ama 3. Aya kadar kullandırdı doktorum. Ben vajinadan kullandım bu arada..

merhaba kızlar dün doktora kontrole gittim.sabit olarak gitmeyi düşündüğüm doktora ilk gidişimdi. 6 haftalık hamileyim. önceki hafta kahverengi lekelenmem olduğu için başka bir doktor günde 3 tane progestan verdi. ama dün gittiğim doktorum içmene gerek yok progestanı dedi.ben yutarak içiyordum, o şekilde bir etkisi olmaz zaten dedi.kanaman olursa iğnesini veririm dedi ama bırakmaktan korkuyorum ilacı.hatta dün doktordan döndükten sonra kanlı bir akıntı geldi. ilacı bırakmak yerine vajinadan kullanmayı düşünüyorum sizce bir zararı olur mu ilacı kullanmaya devam etsem????

bi zararı yokmuş bende kullanıyorum.. hatta vajinal yoldan daha iyi olurmuş bebege hiç zararı yok anlamsız kanamaları durduruyo bebegin tutunmasını saglıyo.. peki bişey sorcam sen bebegini gördün mü ultrasyonda?

bi zararı yokmuş bende kullanıyorum.. hatta vajinal yoldan daha iyi olurmuş bebege hiç zararı yok anlamsız kanamaları durduruyo bebegin tutunmasını saglıyo.. peki bişey sorcam sen bebegini gördün mü ultrasyonda?

iki gündür vajinal yoldan kullanmaya başladım, hemen kesildi akıntım. Bu şekilde kullanmaya devam edeceğim sanırım. Bebeğimi 8 Haziran'da gördüm ilk defa net olarak.bebek pek belirgin değildi tabi ama kalp atışları net olarak görünüyordu,sesini dinledim...inanılmaz bir duygu...şu an bile gözlerim dolu dolu...doktorum 6 haftalık göründüğünü söyledi.şu an için 1 hafta geride gibi ama o ara kapanır hiç canını sıkma dedi doktorum.3 hafta sonra gideceğim tekrar inşallah.

merhaba ben 5+2 hamileyim doktor akıntı şeklinde kanamam oldugu için progesteron başladı.. vajinal ultrasyondan baktıgı halde yolk sac ı ve bebegi göremedi.. erken daha diyebilirsiniz ama benim kesem 11 mm yani 10 ve üstünde yolc sac en azından görülmeliydi haftaya gidicem hala yoksa alıcaklar boş gebelik diye :KK43:( bunu yaşayan arkadaşlar var mı? ilk gebeligim ve onu kaybetmek istemiyorum..

mrb cnm senn yolc sac göründü mü çok merak ettim. Dün bende de kahverengi leke geldi doktora gittim düşük tehliken var dedi progesteronu bana da verdi ama bende keseyi gördü yolc sac göremedi sanırım 1 hafta sonra gel dedi. O yüzden merak ettim sende belli oldu mu diye ?

mrb cnm senn yolc sac göründü mü çok merak ettim. Dün bende de kahverengi leke geldi doktora gittim düşük tehliken var dedi progesteronu bana da verdi ama bende keseyi gördü yolc sac göremedi sanırım 1 hafta sonra gel dedi. O yüzden merak ettim sende belli oldu mu diye ?

hayır canım benide korkutan o zaten 5+2 de yolc sac göremedik :KK43:( 6+3 de gidecegim tekrar inşallah boş gebelik degildir ilk bebegimbenim dua edin benimle kalsın..senden de iyi haberler alırız inş canım

Arkadaşlar progestan kullanımı doktor ağızdan dedi 1 yaşında kızm var cok bas donmesi yapıyo Altan kullansam sıkıntı olur mu

Eski kan olarak geçiyor canım o bende de oldu benim bebeğimde 6 haftalık di bikere oldu gittimşimdi 7m haftadayım kullanıyorum geçiyor yavaş yavaş korkma

Kızlar merhaba bende 7 haftalık hamileyim 1 haftadır kullanıyorum böyle afedersiniz sulu böyle beyaz sanki ilaç geri geliyor gibi akintkm varyoğun o ne demek oluyor

X