Mide bulantılarınız ne zaman başladı sevgili anne adayları?

vertigo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
471
7
selamlar arkadaşlar ben 5+3 günlük hamilryim çok şükür şu anda baş dönmesi halsizlik dışında belirti yok ama mide bulantısı için erken diyorlar hiç bulnmadan geçiren varmı acaba

ben şuan 20 haftalık hamileyim ve ilk aydan beri hala yaşıyorum bulantıları ama son 2 haftadır hafifledi diyebilirim :KK66:

bende 6 haftalık hamileyim. çok az sabahları başladı. oda yemej yiyince geçiyor. bir arkadaşım 17 haftalık hamile. hiç olmadı bulantıları. diğer arkadaşım da rahme düşer düşmez başladı şu anda 14 haftalık hala çok olmasa da devam ediyor.

cnm benim hiç olmadı çok şükür...herkeste farklı gösteriyo...ağır bişey yemişsem şu ana kadar 2 defa istifra ettim...bide derler ki bulantı iyidir sağlıklı olduğu anlamına gelir...bu tez tam olarak doğru değil benim çoğu arkadaşın hiç bulantısı olmamıştır..tosun gibi bebişler doğmuştur..

evet bulantı sağlıklı bir bebğin işareti diyorlar ama çevremizde de çok örnekleri var hiç bulantı olmadan sağlıklı çocuk doğuranlar umarım hiçolmaz arkadaşlar olmaması için duacıyım

ilk hafta midem bulanmaya başladı.Kimse inanmadı ama hamile çıktım.Meğer anneminde öyle ilk hafta bulanırmış hemen

benim 7 haftalıkken başladı bulantılar 11,5 haftadayım halen devam ediyor

benım de 7 haftalıkken basladı eskısı gıbı olmasa da ara ara devam edıo

benimde 8. haftada başladı 20.haftaya kadar her gün çıkarttım 4kilo vermiştim şimdide 26.haftamın son günündeyim verdiğimin hepsini geri aldım maşallah bir açıldı iştah durduramıyorum :)

vertigo canım bende 6+6 yım ama hala mide bulantım yok.
halbuki eskiden regl günlerim bile zor geçerdi.
bende tüp bebek yaptırdım canım umut tüp bebekte
dikkat ettimde yaşadığın yer zonguldak yazıyor
bende karadeniz ereğlide oturuyorum
çok sevindim buralardan bi arkadaşın olması
öpüyorum

şuan 22 haftalık hamileyim we son 2 haftaya kadar sürekli bulantı halindeydim cnm :KK43: kişiden kişiye değişiyor bu durum.

vertigo canım bende 6+6 yım ama hala mide bulantım yok.
halbuki eskiden regl günlerim bile zor geçerdi.
bende tüp bebek yaptırdım canım umut tüp bebekte
dikkat ettimde yaşadığın yer zonguldak yazıyor
bende karadeniz ereğlide oturuyorum
çok sevindim buralardan bi arkadaşın olması
öpüyorum

sedasem umarım hiçbulantılarımız olmadan devam eder gebeliğimiz bu arada ben de çok sevindim buralardan olmana gökçebey diye bir ilçesinde ingilizce öğretmenliği yapıyorum ben ereğliğe çok gittim gerçekten çok güzel bir yer.ya ne tesadüf ikimizde tüp bebek ve nerdeyse haftaları da aynı istersen hamileleğimizin süreçlerini paylaşabiliriz canım bu insana çok iyi geliyor.bana 2 tane transfer etmişlerdi biri tuttu seninki nasıldı ya bir de kalp atışlarını duydunmu canımsen ben 5+4 üm şu an dr 2 hafta sonra gel o zaman ancak duyarız dedi bir de bana istirahat verdi riske atmayalım ne de olsa tüp bebek dedi.sen işe gidiyormusun şu an evde oturmaktan nefret ediyorun ben depresyona gircem diye korkuyoeum ama bebeğim için:)

kısslar ben cok kötüyüm..Dün aniden basladı bulantılar ve kusma eşliginde dunden beri devam ediyor..Su içsem bile midem bulanıyor..Tansiyonum yerlerde..Elim ayagım titriyo...
düşerim diye korkuyorum wc ye gitmek dısında bişey yapamıyorum..Dün akşam eşim gelince işten eve agladım bagıra bagıra...ben acık bebiş ac...Bişey yapamıyorum evle ilgilenemiyorum...Rabbim nolur yardım et...Nolur bebegime saglık ver bana saglık ver...

kısslar ben cok kötüyüm..Dün aniden basladı bulantılar ve kusma eşliginde dunden beri devam ediyor..Su içsem bile midem bulanıyor..Tansiyonum yerlerde..Elim ayagım titriyo...
düşerim diye korkuyorum wc ye gitmek dısında bişey yapamıyorum..Dün akşam eşim gelince işten eve agladım bagıra bagıra...ben acık bebiş ac...Bişey yapamıyorum evle ilgilenemiyorum...Rabbim nolur yardım et...Nolur bebegime saglık ver bana saglık ver...

Canım hiç yakınma,şikayet etme. Bu bulantılar bebeğinin yaşadığına işaret eder.Benim de 5. haftada bulantılarım başlamıştı feci şekilde kilo vermeye başlamıştım.Ne zaman bulantım kesildi bebeğimin kalbi durdu.Allah düşmanıma bile vermesin..Sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin Allah.

vertigocum bende çok sevindim
tabiki paylaşalım ama sana özelden mesaj atamıyorum.
bana 1 embriyo koydular canım çok şükür tuttu.yarın gidicem kalp atışı için 7.haftam oluyor.
önce ben anadolu has. gittim bende 5+4 tüm.kese için gittiğimde 2 hafta sonra gel dedi.
ama sonra echomar oradan randevu aldım.orasının ultrasonu falan daha iiymiş.doktoruyla tel konuştum 6.haftadan sonra belli olur kalp atışı dedi.bende her ihtimale karşı 7 bekliyim dedim.çok kibar iyi bir doktora benziyo.bakalım umarım memnun kalırım.yoksa biliyosun buralarda hastane şansı çokkk az.
yani yarın benim için büyük gün canım.

Son düzenleme:

Ayy canım kıyamam inşallah kısa sürer bu durum ve bir an önce hafifler bulantıların dualarım seninle ve bebişinle.Tuzlu kraker falan ye istersen içini bastırsın...:teselli:

vertigocum bende çok sevindim
tabiki paylaşalım ama sana özelden mesaj atamıyorum.
bana 1 embriyo koydular canım çok şükür tuttu.yarın gidicem kalp atışı için 7.haftam oluyor.
önce ben anadolu has. gittim bende 5+4 tüm.kese için gittiğimde 2 hafta sonra gel dedi.
ama sonra echomar oradan randevu aldım.orasının ultrasonu falan daha iiymiş.doktoruyla tel konuştum 6.haftadan sonra belli olur kalp atışı dedi.bende her ihtimale karşı 7 bekliyim dedim.çok kibar iyi bir doktora benziyo.bakalım umarım memnun kalırım.yoksa biliyosun buralarda hastane şansı çokkk az.
yani yarın benim için büyük gün canım.

İnşallah bebişinin pıt pıtlarını duyar en güzel mutlulukları yaşarsın canım...
Bizimle de paylaş emi;bizde ortak olalım insallah bu güzelliklere...:Saruboceq:

kalp atışını duydum canım çok şükür
vertigo seni merak ediyorum 10 gündür girmiyosun sanırım.
güzel heberlerini bekliyoruz

kalp atışını duydum canım çok şükür
vertigo seni merak ediyorum 10 gündür girmiyosun sanırım.
güzel heberlerini bekliyoruz

evet arkadaşım uzun süredir girmiyorum çok şükür biz de duyduk kalp atışını bu arada okula başladım ben de amaçok yoruluyorum inan eve gelince konuşmaya mecalim kalmıyor battaniyeninin altına girip yatıyorum siz de de varmı bu yorgunluk bir de nerdeyse saatte bir tuvalete gidiyorum.sabahlarımidem çok kötü mutlaka safra çıkıncaya kadar kusuyorum sonra çok şükür hafifliyor.bir de kilo almaya başladım ben daha çok erken bildiğim kadarıyla ama napalım buna şükür yiyemeyip kilo vermek daha kötü.birde bana hala daha mide bulantısı için erken diyorlar umarım hiç başlamaz

X