Çatlaklar Fraksiyonel Lazerle Çatlak Tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
13288095_10208202057102583_2088822685_o-1.jpg

pahalı degildir galiba 1.500 tl dedi her bölgeye uygulanıyormuş 3 seans a kadar

Merhaba arkadaşlar siteye sırf çatlak sorunu için üye oldum. Ben doğum yaptıktan 1 ay sonra beylikdüZünde özel bir hastanede fraksiyonel lazere başladım. 3 seans satın aldım. 3.seansdan sonra iyileşme oldğunu görürsem bir 3 seans daha alabilirim fakat ciddi anlamda can acıtıyor.benim atlaklarım çok fazla. Karnım, yanlarım, kalçam, diz kapağımın iç kısmı... Çok derin değiller ama sık ve inceler. Esasen çatlak değil yırtık şeklinde. Hamileliğimde 30 kilo aldım çünkü. Hamileliğiminle beraber haşimato hastalığım çıktı. Neyse. Doktorumu çok sevdim ve güvendim, işlemi bizzat kendisi sabır ve itinayla uyguluyor. İlk seansda 30 a 100 gibi bir ayar yaptı. Derim yanıkları kusursuz iyileştirdiği için 2. Seansda 40 a 100 lük atışlar yaptı. 40 ısıyı temsil ediyor ve atış yapılan yerlerin üzerinden bir ay geçti ,derim bembeyaz kaldı. İşlem sonrası hametan, fito krem, medicassol ve bepanten veriyor. Günde 5 10 kez 4 ünü karıştırıp sürüyorsunuz. Benim 2. Seansım henüz bir değişiklik olmadı. Başka doktorlarlada konuştuğumda sonuç almak için erken olduğunu, 5 6 seans yaptırmam gerektiğini söylüyorlar. Geçmezse ki %100 geçireceğini düşünmüyorum. İce terapiyi yeni keşfettim ona gitmek istiyorum. Fraksiyonel lazer hem ciddi anlamda acılı( cildinize çakmağı 2 saniye kadar tutuğunuzun düşünün) hemde sonrasında kremlerle bakımı zahmetli ve tüpler 2 günde bitiyor. Devlet 3 tanesini karşılıyor fakat 15 günde 1 yazdırabiliyorsunuz. Ücrete gelecek olursak küçük, orta , büyük bölge diye ayırmışlar. Benim farklı yerlerimde ama az az var. O yüzden orta bölge olarak değerlendirildi. 3.000tl nakit ödedim. Bir kadın için çok üzücü bir durum. İce terapiye önümüzdeki yılın başında başlamayı planlıyorum. (Detaylı araştırıp görüşmeye gittikten sonra) olmadı biodermagenesis. Olmadı yurtdışında araştırma yapıcam. Umarım %100 sonuç alırım ondan. Malesef çok maliyetli işlemler. Kızlar yemin ettim zaten. Allahım çatlaklarımdan kurtulmayı nasip etsin, kocamada bol, hayırlı kazançlar versin. Hangi cihaz bende işe yararsa cihazı ve eğitimini alıp ihtiyacı olan her kadına çatlak tedavisini ücretsiz yapıcam. Çünkü bizzat yaşan biri olarak insan eşine karşı kendini kötü hissediyor. Dünyaya çocuk getirdik evet ama kadınlığımızı kaybetmedik.
Merhaba son durumunuz nedir? Hangi tedaviden biraz daha verimli sonuç aldınız paylaşabilirmisiniz

5 seanstır gidiyorum lazere. Benim bacaklarım komple çatlak . Maalesef hiçbir işe yaramıyor. Bende yaramadı en azından . Gerçekten çekilen acı verilen para boş

Yaptırıp memnun kalan var mi
Yüzlerindeki lekeler için gidenleri bende gördüm gayet memnunlar.Hatta onlari gorunce bende başladim yüzum için .Karın bölgesindeki hamilelik çatlaklari için gedenlerinde memnun olduğunu biliyorum yüzüm bitince bende başliycam maddi olarak zorlanacağim icin ikisi birden olmadi

X