Bebek Beslenmesi Uyku tulumu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

selege

İlayda Deniz
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2009
215
0
slm arkadaşlar kızım 7 aylık geceleri dönmekten üzeri örtük şekilde yatamıyor,havalar sogumaya başlamadan bir çare bulmam lazım.Uyku tulumu kullanan arkaşlar nasıl uyku tulumunu tavsiye ederler.Elyaf olanlar var birde polarlar var hangisini önerirsiniz teşekkürler.

Canım ben kızıma pamuklu olanından aldım ama henüz kullanmadım. Yıkadım dün bi giydiriyim dedim. Havalar iyi oluduğundan terletti hemen. Kışın çok soğuklarda iyi olur. Polar olanları önermiyorlar.

ay evet ya bizim kızın üzerinde kesinlikle örtü durmayacak istemiyor.ben de o uyuyunca örtüyorum üzerini ama sabah bir bakıyorum gece çoktan toplayıp atmış üzerinden :1no2: o yüzden almak şart.

polar sağlıklı değilmiş. Elyaf da çok terletiyor. Nasıl alıcan ben de bilmiyorum. Sanırım pamuklu en iyisi ve en doğalı

Almak şartta nnasıl model alcaz nerden alcaz,kullanan arkadaşların fikirlerine ihtiyacımız var.Bana yurt dışından polarlı geldi ama elbise gibi kolları yok benim kız eli kolu içerde asla kalmaz nasıl model olcak onu bilemiyorum.

benim afacan kızım da üzerini çok açıyor...
bende uyku tulumu alıcam bakalım. pamuklu en sağlıklısı diye düşünüyorum bende.

4-5 yaş sıfır albimini uyku tulumu GittiGidiyor.com'da #21956541

ben bundan kullanıyordum ancak evi kombili olanlara tavsiye etmiyorum,içi elyaf olduğu için çok terletiyor ama çocuğun odasında herhangi bir ısı kaynağı yoksa oldukça rahat ve kullanışlı.

bende bundan kullanmıştım. dışı triko idi benimkinin. içi penye, ve terletmeyen havalı slikon mu elyaf mı ne vardı. çok memnun kalmıştım. büyük almıştım .. küçülene kadar galiba 3 yıl giydi. kaç defa yıkadım eskimedi bile... bi arkadaşa verdim şimdi o kullanıyor
içini ona göre giydirirsiniz arkadaşlar, çok kalın olmasın yeterki..

ben idil baybynin aldım pamuklu güzel görünüyor daha kullanmadım bir yıkıymda

ben doğdundan beri uyku tulum ile yatırıyoruzm (yazın hariç)
pamuklu olanlardan alıyorum, askılı elbise gibi olanlardan yani kol kısmı açık zaten içinde pijaması olduğu için koları üşümüyor
polar felan çok kalın olur ve terletir
zaten evimiz çok sicak
havalar buz gibi olmadığı sürece sadece uyku tulumu ile yatırıyorum ama çok aşırı soğuk var ise ozaman üzerine ince bir battaniye veya yorgan örtüyorum

benim aldığım tulumun elleri ve ayakları içinde kapatma yeri var içinde yinede örtmekte fayda var zaten üstü örtülü kalmıyor bebeklerin sürekli hareket halindeler yine üzeriini açıyor üzerini açtığında tulum onu sıcak tutar....

%100 pamuklu olanlari en güvenilir olanlari benim görü$ümce bende bebegime kalin olanindan kullaniyorum ve a$iri terleme filanda yapmiyor sicak bile olsa odasi ..

ben uyku tulumunun üzerine yorgan battaniye vs. örtmedim çünkü yeterince sıcak tutuyordu.

Teşekkürler arkadaşlar eger üzerine birşey örtmediyseniz çorap giydiripmi yatırdınız?

bende bu modelden almak istiyorum öyle pantolon gibi olanlar sanki rahat olmazmış gibi geliyor sizce

az önce yükleyememişm işte bu modelden

Eklentiler

• $1237553051-lepetituykda-200x240.jpg
    $1237553051-lepetituykda-200x240.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 252
X