Bebek Beslenmesi Uyku tulumu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
bende bu modelden almak istiyorum öyle pantolon gibi olanlar sanki rahat olmazmış gibi geliyor sizce

ben bundan kullanıyorum kızıma doğdundan beri
ve çok rahat
bi arkadaş rahat döenemez demiş ama benim kızım bununla evin içinde koşturmaya bile başarıyor kafamçokkarıştı

zeyland da uyku tulumları 19,90 pamuklu güzel ihtiyacı olanlar için..
ben aldım kullanıcaz bakalım..

ben de uygun bir tulum arıyorum polyester yada elyaf gibi sağlıksız maddelerden üretülmemiş olması önemli kadife de pek sağlıklı değil terletip teri emmiyor. en iyisi pamuk olan birşeyler bulmak chicconunkiler pamuk internetten baktığıma göre onlar da çk ince geldi

Ben de mothercare den epey pahalı bir şey aldım. Kazıklandım galiba:) Neyse pamuklu kaliteliye benziyor ama sonra farkettim şu tog olayını. 2,5 tog muş(kalınlık). Bir de 1 tog olanları varmış. Bilen var mı? Evimiz genelde 23 derece. fazla mı kalın olur acaba? İngilizlerin ölçüsüne göre 19 derecenin altında kullanılmalıyımış ama onlara göre ideal oda sıcaklıpı 17-18.
Yazlık bir uyku tulumumuz da var pike gibi 1 tog o mu acab? Yoksa ikisi arasında bir kalınlık daha var mı?

X