İbrahim Saraçoğlu göbek eritme kürü

kediciq

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
847
27
34
malzemeler

4 adet taze lahana yaprağı
25 dal taze maydonoz
1 adet limon
yarım litre su

hazırlanışı:

yarım litre kadar suyu kaynatıyoruz kaynamakta olan suyun içine lahana yapraklarını atıyoruz en az 3 dk lahanayla kaynatıp ondan sonra maydanozları atıyoruz 3 dk daha kaynatıyoruz karışımımız soğuyunca süzüp içine limon sıkıyoruz

sadece 3 hafta uygulanmalıdır

günde 2 veya 3 bardak içilmeli karışım hergn taze yapılması şart aç tok fark etmz

kızlar ben bugn bşldım ama lahana yok o yüzde biberiye koyuyorum ve bir kaç tane de kuru enginar yaprağı koyuyorum evde vardı öyle içiyorum içilmicek gbi bişi değil ayrıca bn yarım limon sıkıyorum 1 sıkınca boğazı yakıyor
dip not:ebru şallı enginar maydanoz biberiye kaytıp gnde 2 kere için diye bir trfi vardı selülitleri yok ediomuş bakrsnız hem selülitlerden hemde göbekten kurutulurz inş :) bn biraz değiştrip kullanıyorum formülü siz nasıl isterseniz bunun yanında göbeğime bel çevreme biberiye portakal yağını sürüp masaj ypıp streç film sarıyorum ve mekik çekip sopa hareketni yapıyorum faydası olursa sizleri bilgilendirirm ..

ayy bende yapayım bira göbeğim gibi göbeğim çıktı sanırım pide göbeği annemle hemen deneyeceğizz :eek:

rica ederim inş yapacak olanlar hepimiz faydasını görürüz 2 2 buçuk ayda bu göbeğimin ve simit denen yerlerimin gitmesi gerek :KK43::KK43:

bi bunu dememiştim bunuda deneyeyim bari sağolsın paylasımın için p.tesi baslayacam

Ben göbeğimle mutluyum,yemek olmadan hayat olmaz.yiğende gidiyo yimeğende.üç günlük dünya.

ben yazayım bari :KK8: ben 1er haftalık kürler halinde deniyorum bunu.şimdi sadece akşamları lahana suyumu içip yatıyorum.emin olun ilk etki ettiği yeri göbek ve selülitler.ben özellikle selülit kısmına çok takılmıştım selülitlerin gitmesi hayal bile değildi benim için.ama oluyormuş işte.denedim ve gördüm.mükemmel bir ödem attırıcı zaten.vücudunuzdaki rahatlamayı hissedince inanın bırakamayacaksınız.gündüzleri de muhakkak bir bitki çayıyla destekliyorum.ya yeşil çay ya 5i1 yerdeler.diyet yapmadan veriyorum yavaş yavaş kilolarımı.2 ayda 6-7 kilo verdim.bu yavaşlıkta gitmesini istiyorum çünkü biliyorumki birden verilenler hemen birden de geri alınıyor.ne aç kalıyorum ne de gözüm yemeklerde oluyor...LAHANA İÇ SAĞLIK BUL :))))))))))

ben yazayım bari :KK8: ben 1er haftalık kürler halinde deniyorum bunu.şimdi sadece akşamları lahana suyumu içip yatıyorum.emin olun ilk etki ettiği yeri göbek ve selülitler.ben özellikle selülit kısmına çok takılmıştım selülitlerin gitmesi hayal bile değildi benim için.ama oluyormuş işte.denedim ve gördüm.mükemmel bir ödem attırıcı zaten.vücudunuzdaki rahatlamayı hissedince inanın bırakamayacaksınız.gündüzleri de muhakkak bir bitki çayıyla destekliyorum.ya yeşil çay ya 5i1 yerdeler.diyet yapmadan veriyorum yavaş yavaş kilolarımı.2 ayda 6-7 kilo verdim.bu yavaşlıkta gitmesini istiyorum çünkü biliyorumki birden verilenler hemen birden de geri alınıyor.ne aç kalıyorum ne de gözüm yemeklerde oluyor...LAHANA İÇ SAĞLIK BUL :))))))))))

birer haftalık kürler halinde derken yani bir kere mi bir haftalık yapıyosun yoksa hergün taze taze mi ???

birer haftalık kürler halinde derken yani bir kere mi bir haftalık yapıyosun yoksa hergün taze taze mi ???

yok canım bir hafta her akşam taze taze yapıyorum kalanını sabah içioyrum eğer canım istemezse onun yerine sirke-bal-su karışımı içiyorum sabahları.sonra bir hafta ara veriyorum.o haftada başka şeyler yapıyorum...öyle işte :))))))))

yok canım bir hafta her akşam taze taze yapıyorum kalanını sabah içioyrum eğer canım istemezse onun yerine sirke-bal-su karışımı içiyorum sabahları.sonra bir hafta ara veriyorum.o haftada başka şeyler yapıyorum...öyle işte :))))))))

anladım canım.
bende yapıyorum bunu şuan 2.haftamın içerisindeyim fark var:KK8:
bende sabah yapıyorum hergün.günde 3 bardak içiyorum. 21 gün bunun süresi benim 1 haftam kaldı bitmesine iyi bişey yaa :))

bende her sabah sirkeli su içiyorum ılık olarak ama içine bal koymuyorum. bal koyunca dahmı etkili oluyo acaba ??
tadı nasıl bal+sirke nasıl bir tat acaba ?

arkadaşlar ben bunu değildi beyaz lahana kürünü yapmaya başladım.7 haftalık.3.haftasındayım.
Gece uykuda acayip terliyorum.Bakalım bitiminde neler olacak.Aynı zamanda gun içinde orijinal yeşil çay içiyorum 2 bardak.
Sürekli duş alıyorum.Zaten öyle bir ibare okumuştum.Sürekli duş almalısınız.Antioksidan atıyorsunuz,vücudunuzun kendini yenilemesi için sık sık duş alınmalı...

beyaz lahana kürü ne demek?

arkadaşlar ben bunu değildi beyaz lahana kürünü yapmaya başladım.7 haftalık.3.haftasındayım.
Gece uykuda acayip terliyorum.Bakalım bitiminde neler olacak.Aynı zamanda gun içinde orijinal yeşil çay içiyorum 2 bardak.
Sürekli duş alıyorum.Zaten öyle bir ibare okumuştum.Sürekli duş almalısınız.Antioksidan atıyorsunuz,vücudunuzun kendini yenilemesi için sık sık duş alınmalı...

mihrace05 sadece lahana suyu mu yoksa ibrahim saraçoğlunun verdiği kür tarifi mi? bir de sadece akşam yatmadan mı içiyorsun yoksa sabah akşam mı? benim de göbeğimden sorunum var da:KK43:(((

mihrace05 sadece lahana suyu mu yoksa ibrahim saraçoğlunun verdiği kür tarifi mi? bir de sadece akşam yatmadan mı içiyorsun yoksa sabah akşam mı? benim de göbeğimden sorunum var da:KK43:(((

yok sadece lahana suyunu içiyorum,eğer evde varsa içine maydanoz da koyuyorum.ben gece yatmadan içip hemen yatağa giriyorum :KK1: sabah zaten vücudundaki farkı kesinlikle anliyorsun.hafiflemiş hissediyor insan kendini.ödemi atıyorsun sonuçta.göbekte kendini hissettiriyor dene bak göreceksin.kalanını da canım isterse sabah içiyorum,istemezse bal+sirke+ılık su içiyorum.

anladım canım.
bende yapıyorum bunu şuan 2.haftamın içerisindeyim fark var:KK8:
bende sabah yapıyorum hergün.günde 3 bardak içiyorum. 21 gün bunun süresi benim 1 haftam kaldı bitmesine iyi bişey yaa :))

bende her sabah sirkeli su içiyorum ılık olarak ama içine bal koymuyorum. bal koyunca dahmı etkili oluyo acaba ??
tadı nasıl bal+sirke nasıl bir tat acaba ?

elma suyu gibi bir tadı var,güzel yani.bal metabolizmayı hızlandırdığı için özellikle koyuyorum.normalde balsız daha çok seviyorum ama koyuyorum yine de.özellikle öneriliyor.ben içindeki şekerden dolayı koymak istemedim ama daha fazla kalori harcatıyor diye ballı tercih ediyorum...karar senin....

X