Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç gürleşmesi için doğum kontrol hapı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben 1 kutu dogum kontrol hapı ve 10 damla cam telebentin ekledim tresan sampuanın içine.arkadasınız ne sekilde kulladı kaç tane eklemişti sampuana

ben 1 kutu dogum kontrol hapı ve 10 damla cam telebentin ekledim tresan sampuanın içine.arkadasınız ne sekilde kulladı kaç tane eklemişti sampuana
5 6 tane ezip koymuştu birde ayretten eczaneden bemiks ampul karışımı var onuda kullandı ama onu az kullanıyodu

kullanıp etkisini gören yokmu arkadaslar.benim dökülmem durdu ama sac cıkısı hakkında bişi söyleyemicem

Ben televizyondaki bir sağlık programında duymuştum. Doğum kontrol hapının tamamını ezip 150 ml lik bir şampuana ekleyip 1 gün bekletiyorsunuz ve saçlarınızı bu şampuanla yıkıyorsunuz. Fakat saçları yıkarken başınızı eğip yıkamanız lazım yani banyoda kullanırsanız diğer yerlere temasında istenmeyen tüylere sebep olurmuş.

Merhabalar :)
Uzun zamandır saç uzatmanın yolunu arıyordum.Bitkisel bi şampuanın çok etkisi oldu bu konuda 2ay kullandım.Etkisi gitmesin diye şimdi değiştiriyorum 250ml bitkisel olmayan şampuana 1kutu doğum kontrol hapı ezip koydum.Bitince sonuçları yazarım umarım etkisi olur..
Canım bitkisel bir şampuanın çok etkisi oldu demişsin ismini yazabilir misin. Bir de etkisi kaybolmasın diye bu şampuanın içine koymayalım mı

bende dün duydum kızlar ve hemen karışımı annem hazırladı uygulamaya başlıcam insallah olumlu dönüt alırsam buraya yazarim ama kullananlar ciddi anlamda saçları gürleştirdiğini söylüyor bakalm benim cansız az saçlarıma iyi gelecek mi

Merhaba arkadaşlar kullananlar ne durumda lütfen yazar mısınz bende saçtan çok dertliyim son çare bunu deniyeceğim .Konu baya eski daha önce kullananlar hala kullanıyorlar mı yoksa bıraktılar mı lütfen cevap verin lütfen

X