Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç gürleşmesi için doğum kontrol hapı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

kelebekcik

evli ve çook mutlu:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
1.413
3
merhaba kızlar..bu gün arkadaşlarla muhabbet ederken bri doğum kontrol hapının ezilip şampuana katıldığını ve saçları gürleştirdiğini söyledi..onun da bi tanıdığı yapmış ve cidden saçları çok değişmiş..ben ilk defa duydum deneyen veya duyan var mı merak ediyorum..benmde saçlarım bi ara ciddi anlamda döküldü..çok şükür ki şuan normale döndü..ama saçlarım öyle çok gür değil..ne dersiniz denemeye değer mi?bilmiyorumkismile

aaaa gercekten öylemiymi$ ya benimde saclarim dogumdan sonra seyrekle$ti mafoldumben $imdi zeytinyagli sarmisak tarifini uyguluyorum gercektende iyi geliyor ama buda iyi ve cabuk sonuc veriyorsa uygulamakta yarar var boshayallersmile

vay be bende ilk defa duydum öyle ise iyiymiş. ama ilaç sonuçta bi zararı da olabilir. :S

canım bu günde birine söyledim oda onayladı hatta çiçeklere sulandırıp veriyolarmış çiçekler coşuyomuş..çok heveslendim şimdi bende..

aaaa gercekten öylemiymi$ ya benimde saclarim dogumdan sonra seyrekle$ti mafoldumben $imdi zeytinyagli sarmisak tarifini uyguluyorum gercektende iyi geliyor ama buda iyi ve cabuk sonuc veriyorsa uygulamakta yarar var boshayallersmile

canım öyle duydum..bende z.yağı ile sarmısağı denedim 2 kere ama uygulamak zor geldi bıraktım..bu çok kolay bi yöntem..inşallah deneyip faydasını gören çıkar:Saruboceq:

canım bu günde birine söyledim oda onayladı hatta çiçeklere sulandırıp veriyolarmış çiçekler coşuyomuş..çok heveslendim şimdi bende..

yaa bende heveslendim şimdi :) çünkü aynı sorun bende de var çok seyrek saçlarım ve çok dökülüyor :KK43: denemek lazımm kaydirigubbakcemile5

yaa bende heveslendim şimdi :) çünkü aynı sorun bende de var çok seyrek saçlarım ve çok dökülüyor :KK43: denemek lazımm kaydirigubbakcemile5

canım benm dökülmem durdu gibi bi şey ama saçlarım çok ince telli olduğundan az duruyo..kullanıp ben memnun kldım derse biri başlıycam hemen

hic deneyen varmi bu dogum kontrol hapini sampuana koyma yöntemini cok merak ediyorum denemeyede korkuyorum $uan zeytinyagli sarmisak kürünü denedigim icin cesarette edemiyorum acikcasi zaten iki tel :)))) :KK1::KK1:

iyi güzelde kim deneyecek kimse cesaret edemiyor
bu durumda birinin deneyip yazması lazım ki buda zor gibi:nazar:
ben başta büyüklerimden bekliyorum saygısızlık yapmak istemem:roflol::roflol:

iyi güzelde kim deneyecek kimse cesaret edemiyor
bu durumda birinin deneyip yazması lazım ki buda zor gibi:nazar:
ben başta büyüklerimden bekliyorum saygısızlık yapmak istemem:roflol::roflol:

canım cesaret edememekten değil..gerçekten etkili mi değil mi onun cevabını arıyoruz..

canım benm dökülmem durdu gibi bi şey ama saçlarım çok ince telli olduğundan az duruyo..kullanıp ben memnun kldım derse biri başlıycam hemen

evet inşallah birisi çıkar :) o cesareti kim gösterecek bakalım :) bize yol açsın kaydirigubbakcemile3

annem menekşelere katardı bunu çoşsunlar die
gerçekten çoşar çiçek açarlardı

ben de saç çok dökülse de kel kalmam heralde deneyebilirm ama
ne kadar katılcak net bi bilgi yok
evde kullanmadığım bi kaç kutu da var

ben de saç çok dökülse de kel kalmam heralde deneyebilirm ama
ne kadar katılcak net bi bilgi yok
evde kullanmadığım bi kaç kutu da var

canım benm 1 kutuyu havanda dövüp kullandığın şampuanının içine katçaksın..içinde kaç tane var kullanmadığım için bilmiyorum ama o gün 1 kutu katıldığını öğrenmiştim

demekki işe yaramıyormuş. zaten yarasaydı şimdiye kadar çoktaan keşfedilirdi.

amonra arkadaşımızın yazısını okumadın sanırım..demek ki bi doğruluk payı var..seni denemen için zorlamıyorum..olumlu bilgiyi önemsemeyip olumsuz olana atlaman da garip:eek:lmaz:

menekşelere koyulup, onları coşturduğuna şahit oldum.

fakat şaşırdığım şey şu. insanlar hangi akla hizmet doğum kontrol hapını şampuana karıştırmayı düşünebiliyolar. ilk kim buldu onu merak ediyorum ben :roflol:

X