Diziler Genel Paylaşım Yeni Bölüm

http://www.kadinlarkulubu.com/diziler-genel-paylasim-f1053/
kızlar dizilerle alakalı konuları artık bu yeni bölümde konuşabilirsiniz

ilk ben başlayım ozaman.yaprak dökümü leylayla necla barışcakmı.ali rıza amca içinden konuşmaktan ne zaman vzageçcek.
kavak yellerinde aslıyla efe ne zaman karşılaşacak?öyle bir geçer zamankide cemile ne zaman hapisten çıkıp yarım bıraktığı işşii tamamlayacak? ezel de eyşan salağı ne zman kenanın gerçek yüzünü görecek.
KURTLAR VADİMLE ilgili bişey demiyorum :asigim::asigim::asigim:

atv'nin en sevilen dizilerinden olan ve geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden 'Canım Ailem' dizisinin kadrosu yeni bir projede bir araya gelmeye hazırlanıyor. Uğur Yücel, Ozan Güven, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Arif Erkin, Ayça Damgacı, Onur Ünsal'ın yanı sıra Demet Evgar'ın da rol alacağı dizi, bir komedyenin sahibi olduğu şov kulübünde geçen eğlenceli olayları konu alacak. Komedyenin, iki kız kardeşiyle paylaştığı ev hayatının yanı sıra 80'lerden günümüze, siyasi ve gündelik hayatın hicvedileceği dizi, izleyicinin özledikleri oyuncularla yeniden buluşmasını sağlayacak.

kızlar üşenmedim sadece bu sezonda ekrana verilen yada kısa birsüre içinde yayına girecek olan dizileri (2011-2012) saydım. 71 dizi. bakalım sezon sonuna kadar kaça düşecek

henüz hepsi başlamamış olsa da Kuzey-Güney,Bir Çocuk Sevdim bu yıl farovi dizilerimdir.Geçen yıldan da Öyle Bir Geçer Zamanki ve Fatmagül'ü izliyorum e bu kadar yeter.. :)

X