Gebelikte kahverengi akıntı ve kasık ağrısı

inş sorun çıkmaz ve keseni görürsün canım ama bu kahverengi lekeleri hiçte hafife almayın onunla başlıyor herşey..
güzel haberlerini bekliyoruz..

slm canım,

gebelik adet gecikmesinden tam 10 gün sonra sonlandı. ilk önce kasık ağrısı ile başladı, daha sonra kahve rengi akıntı geldi 10 gün boyunca. derken kasık ağrılarım arttı ve adetin başladığı gün kanama başladı, ilk önce kahverengi daha sonra simsiyah kan geldi. ardından da çok ama çok yoğun adet kanaması başladı.
dilerim kimse ama kimse yaşamaz bunu :KK43: kese oluşmadan kendi kendine düşüyor canım. doktor korkulacak hiç birşey olmadığını, imkansız ama eğer gebelik devam etseydi genetik bozukluğu olan bir çocuk olacağını söyledi. ve zaten yumurta bozuk olduğundan dolayı bebek kendi kendini atarmış vücuttan. hatta doktor dediki bununla beraber kist iltihap sökülüp gidermiş. ve tekrar hamile kalmak kolaylaşır dedi. ama tabi ben fazla sitres yaptığımdan bir türlü tutmuyor :KK43:

çok geçmiş olsun canım.umarım en kısa zamanda hamile kalır bebeğine kavuşursun.ben 10 günü atlattım şuanda akıntılar çok azaldı.umarım iyiye işarettir.yarın doktora gideceğim.herşey belli olur sanırım.hakkımda herşeyin hayırlısı.inşallah bu sefer kese gözükür...

inş sorun çıkmaz ve keseni görürsün canım ama bu kahverengi lekeleri hiçte hafife almayın onunla başlıyor herşey..
güzel haberlerini bekliyoruz..

amin canım inşallah.ben hafife almıyorum ama sanırım doktorlar hafife alıyor.sırf bu akıntılar için gittim.hiçbirşey söylemedi.keseyi görmeden bişey diyemem diyor.hayırlısı ne diyelim.

amin canım inşallah.ben hafife almıyorum ama sanırım doktorlar hafife alıyor.sırf bu akıntılar için gittim.hiçbirşey söylemedi.keseyi görmeden bişey diyemem diyor.hayırlısı ne diyelim.

canım benimde dikkate almadılar. bana tek dediği doktorun 2 günde bir kan testi yaptır eğer düşüyorsa değerler sorun var demektir ama artış varsa korkma dedi okadar ve nitekim benim değerlerim düştü :KK43:

güzle haberlerle gel bize tamammı ? bebişinin kesesini görürsün inşallah, senin için dua edicemmmm olumunekankayizsmile

canım benimde dikkate almadılar. bana tek dediği doktorun 2 günde bir kan testi yaptır eğer düşüyorsa değerler sorun var demektir ama artış varsa korkma dedi okadar ve nitekim benim değerlerim düştü :KK43:

güzle haberlerle gel bize tamammı ? bebişinin kesesini görürsün inşallah, senin için dua edicemmmm olumunekankayizsmile

inşallah canım.sonucu yazarım.sağol allah razı olsun......

merhabalar kızlar şükürler olsun hamileyim.son adet tarihim 23 agustos.23 eylüde adet olmam gerkiyordu olmadım.ama 23 eylülden beri ara ara kahverengi akıntım ve kasık ağrım oluyor.27 Eylülde 5 günlük gecikmeyle doktoro gittim ve bthcg değerim 457 çıktı ve gebelik var dedi.ama ultrasonda kese gözükmedi.bir hafta sonra gel dedi.yarın gitmeyi düşünüyorum.ama kahverengi akıntı ve kasık ağrısı hala devam ediyor.bu normalmi sizce?yarın adet günüme göre 5+3 günlük olacak kese gözükürmü acaba?yoksa biraz daha beklemelimiyim.internette okuduklarım moralimi bozdu düşük riski yada dış gebelik olabilir diye korkuyorum.aranızda bunları yaşayan varmı?

canım bende senın gıbı oldum sakın ama sakın alttan ultrasona gırmeee derımm cunku lekelenmen oluyormus. benden kan bıle gelmıstıı ama cok sukur ole kolay kolay bısey olmuyor ayakta fazla kalma yat dınlen sureklı progesteron verırı doktorun sana buyuk ıhtımallee. keseyı belkı goremezsın onun ıcınde korkmaaaaaa sakın ıcını rahat tuttt..

canım bende senın gıbı oldum sakın ama sakın alttan ultrasona gırmeee derımm cunku lekelenmen oluyormus. benden kan bıle gelmıstıı ama cok sukur ole kolay kolay bısey olmuyor ayakta fazla kalma yat dınlen sureklı progesteron verırı doktorun sana buyuk ıhtımallee. keseyı belkı goremezsın onun ıcınde korkmaaaaaa sakın ıcını rahat tuttt..

2.gittiğimdede doktor keseyi göremedi vajinal ultrasona gerek yok dedi.bende vajinal muayene istemiyorum zaten.bugün yarın gitmem gerekiyo.ama yine göremeyecek moralim bozulacak diye korkuyorum gitmek istemiyorum.çalışıyorum yatma gibi şansım yok ama zaten işim oturarak dikkatde ediyorum.herşey allahtan.allah hakkımda herşeyin hayırlsını versin.

hafif lekelenmesi ve kasık ağrısı olanlar lütfen kesinlikle dinlenin ve bol bol su için...su içmek kasık ağrılarına iyi geliyor diye okumuştum bir siteden.

kızlar cumartesi başka bi doktora gititim.oda karından keseyi göremedi.vajinal ultrasona girdim.rahim arkada dönükmüş galiba.rahim keseyi kapatmış karından zaten göremezmişiz dedi.keseyi gördük.ama adet tarihime göre 7 haftalık olması gerekiyormuş.doktor bu olsa olsa 4 haftalık filandır dedi.kalp atışı yok.yaşayıp yaşamadığına bakmamız lazım dedi kan testi yaptırdım.değerim 13992,57 çıktı.değer iyi gebelik canlı gözüküyor dedi.bugün öğlen kahverengi akıntılardan sonra kırpkırmızı kanama geldi.kahverengine dönmeye başladı yine.aradım düşük tehliken var ama kalp atışını duyamadık biliyosun durumun net değil progestan kullanmaya başla dedi.cuma gününe randevu verdi.hayırlsı neler olur bilmiyorum...aranızda bu durumda olanlarınız varmı?

Son düzenleme:
kızlar cumartesi başka bi doktora gititim.oda karından keseyi göremedi.vajinal ultrasona girdim.rahim arkada dönükmüş galiba.rahim keseyi kapatmış karından zaten göremezmişiz dedi.keseyi gördük.ama adet tarihime göre 7 haftalık olması gerekiyormuş.doktor bu olsa olsa 4 haftalık filandır dedi.kalp atışı yok.yaşayıp yaşamadığına bakmamız lazım dedi kan testi yaptırdım.değerim 13992,57 çıktı.değer iyi gebelik canlı gözüküyor dedi.bugün öğlen kahverengi akıntılardan sonra kırpkırmızı kanama geldi.kahverengine dönmeye başladı yine.aradım düşük tehliken var ama kalp atışını duyamadık biliyosun durumun net değil progestan kullanmaya başla dedi.cuma gününe randevu verdi.hayırlsı neler olur bilmiyorum...aranızda bu durumda olanlarınız varmı?

canım şimdi ne desek boş kalp atışını duymadan herşey netleşmeyecek cumayı beklemek senin için zor ama sabır et inş güzel olur herşey. bu arada ihtiyaçalrın dışında kalkmamaya çalış bol bol dinlen yanında yardım eden biri varmı bilmiyorum ama bu dönemde mutlaka yanına çağır yoksa bile...inş cuma günü güzel sonuç alırsınn...dualarım seninle...:teselli:

canım şimdi ne desek boş kalp atışını duymadan herşey netleşmeyecek cumayı beklemek senin için zor ama sabır et inş güzel olur herşey. bu arada ihtiyaçalrın dışında kalkmamaya çalış bol bol dinlen yanında yardım eden biri varmı bilmiyorum ama bu dönemde mutlaka yanına çağır yoksa bile...inş cuma günü güzel sonuç alırsınn...dualarım seninle...:teselli:

teşekkür ederim.çalışıyorum ve patronlar hamile olduğumu bilmiyor netleşmeden söylemek istemiyorum.muhasebeciyim zaten yerimden kalmıyorum.iştede evdede dikkat etmeye çalışıyorum.hayırlsı nasibimde varsa olur zaten.....

tatlım selam,

değerin çok iyi çıkmış,bol bol dinlen hatta sen rapor al bence. ayaklarını uzatiıp dinlen nolur. kanaman devam ediyor mu ?

melek cevap yazmamışsın gittinmi doktora tekrar ?

merhaba canım kusura bakma cevap yazamadım.15 ekimde kalp atışı duyuldu.18 ekim akşamı düşük yaptım.kürtaj oldum.bugün işe geldim.evde internet yok cevap yazamadım.nasibimde yokmuş.bu arada desteğin için çok teşkkür ederim...

Melek, canım çok çok geçmiş olsun.

Hayırlısı böyleymiş. Allah tez zamanda sağlıklı, sıhatli evlatlar nasip etsin. Benimde iki düşüğüm oldu ve şu anda da galiba kimyasal gebelik geçiriyorum.

Yüce mevlam isteyen herkese, eli ayağı düzgün, sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin.

Melek, canım çok çok geçmiş olsun.

Hayırlısı böyleymiş. Allah tez zamanda sağlıklı, sıhatli evlatlar nasip etsin. Benimde iki düşüğüm oldu ve şu anda da galiba kimyasal gebelik geçiriyorum.

Yüce mevlam isteyen herkese, eli ayağı düzgün, sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin.

Amin canım cümlemize..

merhaba canım kusura bakma cevap yazamadım.15 ekimde kalp atışı duyuldu.18 ekim akşamı düşük yaptım.kürtaj oldum.bugün işe geldim.evde internet yok cevap yazamadım.nasibimde yokmuş.bu arada desteğin için çok teşkkür ederim...

ayyyyyyyy canım benim yaaa :KK43: öyle üzüldümki tarifi mümkün değil.... söyleyecek söz yok... rabbim mutluluğunu bir daha kaybetmemek üzere tekrar yaşatsın inşallah....

bende çok üzüldüm canım ama inş gelecekteki gebeliğinde hiçbir sorun olmaz sağlıcakla alırsın bebişini kucağına ....

X