Gebelikte kahverengi akıntı ve kasık ağrısı

ayyyyyyyy canım benim yaaa :KK43: öyle üzüldümki tarifi mümkün değil.... söyleyecek söz yok... rabbim mutluluğunu bir daha kaybetmemek üzere tekrar yaşatsın inşallah....

amin canım inşallah.sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin.

Çok geçmiş olsun canım aynı şeyi bende yaşamıştım hamile olduğumu öğrendikten üç gün sonra kaybettim kahve akıntı sonrada kanama oldu bendede şimdi aynı şeyi yaşarım diye çok korkuyorum Allah herşeyin en iyisini en hayırlı zamanda verir inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin...

kızlar bu kahverengi leke ve kanama ile ilgili prof.ibrahim saraçoğlu kesinlikle nar yenilmemesini ve suyunun içilmemesini,en çok narın buna sebep verdiğini söyledi paylaşmak istedim..

merhaba canım kusura bakma cevap yazamadım.15 ekimde kalp atışı duyuldu.18 ekim akşamı düşük yaptım.kürtaj oldum.bugün işe geldim.evde internet yok cevap yazamadım.nasibimde yokmuş.bu arada desteğin için çok teşkkür ederim...

ayy çok üzüldüm çok geçmiş olsun demek sonradan düştü..Rabbim en yakın zamanda sağlıklı bi gebelik nasip edip bu sıkıntılarını unuttursun inş..

Çok geçmiş olsun canım aynı şeyi bende yaşamıştım hamile olduğumu öğrendikten üç gün sonra kaybettim kahve akıntı sonrada kanama oldu bendede şimdi aynı şeyi yaşarım diye çok korkuyorum Allah herşeyin en iyisini en hayırlı zamanda verir inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin...

sanaa çok geçmiş olsun canım.allah aynı acıları yaşatmasın inşallah.aynı korkuları bende yaşıyorum.allah sağlıklı sıhatli,eli ayağı düzgün,hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize..

kızlar bu kahverengi leke ve kanama ile ilgili prof.ibrahim saraçoğlu kesinlikle nar yenilmemesini ve suyunun içilmemesini,en çok narın buna sebep verdiğini söyledi paylaşmak istedim..

paylaşımın için teşekkürler.hiç duymamıştım.

Merhaba kızlar normalde adetim düzensiz ama bu ay hiç olmadım 1 haftadır kasık ağrım var normaldekinden daha şiddetli oluyo ve kahverengi akıntım var 2 gündür ara ara hafif bulantım oluyo ama test yaptığımda negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim inşallah hamileyimdir:)

4 nisanda reglim bitti. 12 nisanda sancım oldu ve kahverengi leke geldi. Ertesi günü yine az miktarda leke geldi. 19 nisanda yine kahverengi leke geldi. Sebebi ne olabilir. Gebelik tedavisi görüyorum. Doktorum bu ay tutma ihtimali yüksek dedi. Acaba hamile olabilirmiyim?

merhabalar kızlar şükürler olsun hamileyim.son adet tarihim 23 agustos.23 eylüde adet olmam gerkiyordu olmadım.ama 23 eylülden beri ara ara kahverengi akıntım ve kasık ağrım oluyor.27 Eylülde 5 günlük gecikmeyle doktoro gittim ve bthcg değerim 457 çıktı ve gebelik var dedi.ama ultrasonda kese gözükmedi.bir hafta sonra gel dedi.yarın gitmeyi düşünüyorum.ama kahverengi akıntı ve kasık ağrısı hala devam ediyor.bu normalmi sizce?yarın adet günüme göre 5+3 günlük olacak kese gözükürmü acaba?yoksa biraz daha beklemelimiyim.internette okuduklarım moralimi bozdu düşük riski yada dış gebelik olabilir diye korkuyorum.aranızda bunları yaşayan varmı?
Canm burdamısn

X