Gebelikte kahverengi akıntı ve kasık ağrısı

melek06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
767
0
merhabalar kızlar şükürler olsun hamileyim.son adet tarihim 23 agustos.23 eylüde adet olmam gerkiyordu olmadım.ama 23 eylülden beri ara ara kahverengi akıntım ve kasık ağrım oluyor.27 Eylülde 5 günlük gecikmeyle doktoro gittim ve bthcg değerim 457 çıktı ve gebelik var dedi.ama ultrasonda kese gözükmedi.bir hafta sonra gel dedi.yarın gitmeyi düşünüyorum.ama kahverengi akıntı ve kasık ağrısı hala devam ediyor.bu normalmi sizce?yarın adet günüme göre 5+3 günlük olacak kese gözükürmü acaba?yoksa biraz daha beklemelimiyim.internette okuduklarım moralimi bozdu düşük riski yada dış gebelik olabilir diye korkuyorum.aranızda bunları yaşayan varmı?

Son düzenleme:
inşallah olumsuz bişey yoktur cnm.kahverengi akıntıdan korkma.ondan bişey olmuyo diyorlar.kırmızı yoğun kanama başlarsa hemen dr a gidersin.pazartesi çabucak gelir gidersin bi dr a.bebeğin hayırlı olsun.sağ sağlim kucağına al.darısı bana, kanamalı da olsaa:çok üzgünüm:

inşallah olumsuz bişey yoktur cnm.kahverengi akıntıdan korkma.ondan bişey olmuyo diyorlar.kırmızı yoğun kanama başlarsa hemen dr a gidersin.pazartesi çabucak gelir gidersin bi dr a.bebeğin hayırlı olsun.sağ sağlim kucağına al.darısı bana, kanamalı da olsaa:çok üzgünüm:

amin canım inşallah bişey yoktur.yarın dr.gitmeti düşünüyorum hayırlsı.allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.umarım en kısa zamanda sende hamiş kalırsın.

korkma canım öyle kolay kolay bişey olmuyo kahverengi lekelenmelerden... sen bi an önce doktora git olsun bitsin:) hayırlı olsun minik kuzun, inşallah sağlıkla kavuşun birbirinize...

amin canım.inşallah.cumartesi doktora gittim.kese gözükmedi.kese gözükmeden akıntılar hakkında net bişey diyemem ded.bthcg değerim 3812 çıktı.önümüzdeki hafta tekrar gidicem allahtan hayırlısı....

dış gebelik olabilir dikkatt et dış gebeliğin en önmeli belirtisi kasık ağrııs kahverengi akıntı ve kesenin gözükmemesi bende bekledim en sonunda iç kanama geçirdim bence başka doktora git hemen çünkü çok tehlikeli

amin canım.inşallah.cumartesi doktora gittim.kese gözükmedi.kese gözükmeden akıntılar hakkında net bişey diyemem ded.bthcg değerim 3812 çıktı.önümüzdeki hafta tekrar gidicem allahtan hayırlısı....

merhaba canım bence senin değerin çok yüksek mutlaka görünmesi lazımdı bana göre dış gebelik gibi değerlerin ben geçiridm dış gebeliği kasık ağrım ve kahverengi kanamma vardı doktor bekleyelim dedi taki sonunda iç kanama geçiridm ve tek tüpümde alındı bence sen başka dokora git ihmal etm esonra çok pişman olursun işlahh dış gebelik değildir

merhaba canım bence senin değerin çok yüksek mutlaka görünmesi lazımdı bana göre dış gebelik gibi değerlerin ben geçiridm dış gebeliği kasık ağrım ve kahverengi kanamma vardı doktor bekleyelim dedi taki sonunda iç kanama geçiridm ve tek tüpümde alındı bence sen başka dokora git ihmal etm esonra çok pişman olursun işlahh dış gebelik değildir

karından ultrasonla baktı.göremedi.vajinal ultrason olmadı.zaten son adet tarihime göre 41 günlük bugün.internette araştırmalarıma göre karından ultrasında 5000 lerde gözüküyormuş.bu hafda perşembe günü gideceğim doktora.ama söylediklerin aklımı karıştırdı.peki senin dış gebelik olduğunu kaç günlükken ögrendin......

hayır canım değerler 15000 olduğunda görülür benim değerim 2 olduğunda göründü ama benimkisi ikizdi hem rahimde olmuştu hemde tüpteydi hamile olduğumu öğrendikten 4 gün sonra kahverengi akıntım oldu doktor düşük tehlikne var dedi ama benim kasık ağrım çoktu özellikte bir tanesinde yatırldım tedavi oldum düşük riski ama değerlerde güzel katladı en sonunda kesemde göründü küraj oldum ama aynı ağrılar değerde yükselmeye başladı zaten sonunda iç kanam geçirdim dış gebeliğin en önemli belirtisi kasık ağrııs ve lekelnme bide kesenni görünmmemmesi

benim amacım senin kafanı karıştırmak değil canım bilgi vermek yaşadığım şeyleri yaşamak hiçmi dokorum dış gebelik olabilir demedimi bu değerlere göre ç kalp atışı görünmese bile muhakakkk kese oluşur

bide canım ben düşükte yapmıştım 3 haftalık ve kese olmuştu ama vajinal bakmıştı doktor

hayır canım değerler 15000 olduğunda görülür benim değerim 2 olduğunda göründü ama benimkisi ikizdi hem rahimde olmuştu hemde tüpteydi hamile olduğumu öğrendikten 4 gün sonra kahverengi akıntım oldu doktor düşük tehlikne var dedi ama benim kasık ağrım çoktu özellikte bir tanesinde yatırldım tedavi oldum düşük riski ama değerlerde güzel katladı en sonunda kesemde göründü küraj oldum ama aynı ağrılar değerde yükselmeye başladı zaten sonunda iç kanam geçirdim dış gebeliğin en önemli belirtisi kasık ağrııs ve lekelnme bide kesenni görünmmemmesi

geçmiş olsun canım.ben doktora cumartesi gittim.kasık agrıları ve kahverengi akıntı için hiçbirşey söylemedi.kesede gözükmedi.düşük tehlikesi filanda demedi.kasık ağrılarım sürekli değil ama.ara sıra.bilmiyorum perşembeye kadar bekleyeyim diyorum.hayırlısı

benim amacım senin kafanı karıştırmak değil canım bilgi vermek yaşadığım şeyleri yaşamak hiçmi dokorum dış gebelik olabilir demedimi bu değerlere göre ç kalp atışı görünmese bile muhakakkk kese oluşur

bide canım ben düşükte yapmıştım 3 haftalık ve kese olmuştu ama vajinal bakmıştı doktor

yok canım tabiki aynı şeyleri yaşadığın için tecrülerini söylüyorsun.doktor ne düşük ne dış gebelik olabilir dedi sadece deiği bişey var değerler güzel bu değerlerde göremeyebilirz haftaya gel bu kadar başka bişey dediği yok.bana vajinal bakmadı hiç.bu haftada gözükmezse vajinal muayene istiycem yine olmadı başka doktora giderim...

geçmiş olsun canım.ben doktora cumartesi gittim.kasık agrıları ve kahverengi akıntı için hiçbirşey söylemedi.kesede gözükmedi.düşük tehlikesi filanda demedi.kasık ağrılarım sürekli değil ama.ara sıra.bilmiyorum perşembeye kadar bekleyeyim diyorum.hayırlısı

canımseni üzmek istemem ama aynı şeyleri bende yaşadım temmuz ayında. 2 günde bir kan testi yaptır dedi doktorum başkada bişey demedi ve kimyasal gebelik olduğunu anladık daha sonra:KK43: kahverengi leke denince aklıma yaşadığım şey geliyor ve korkuyorum :KK43: umarım bebeğine kvauşursun.. dilerim benim yaşadığımı yaşamazsın :KK43:

canım dikkat et. ben hıcbır akıntı ve lekelenmeyı sevmıyorum.. bol bol dinlenmeye calış. tebrik ederim.... hayırlısıyla kucagına al inşallah!

canımseni üzmek istemem ama aynı şeyleri bende yaşadım temmuz ayında. 2 günde bir kan testi yaptır dedi doktorum başkada bişey demedi ve kimyasal gebelik olduğunu anladık daha sonra:KK43: kahverengi leke denince aklıma yaşadığım şey geliyor ve korkuyorum :KK43: umarım bebeğine kvauşursun.. dilerim benim yaşadığımı yaşamazsın :KK43:

amin canım inşaallah.allah hakkımda herşeyin hayırlsını versin.

kimyasal gebelik hakkında biraz bilgi verirmisin.gebelik adet gecikmesinden kaç gün sonra sonlandı?

kimyasal gebelik hakkında biraz bilgi verirmisin.gebelik adet gecikmesinden kaç gün sonra sonlandı?

slm canım,

gebelik adet gecikmesinden tam 10 gün sonra sonlandı. ilk önce kasık ağrısı ile başladı, daha sonra kahve rengi akıntı geldi 10 gün boyunca. derken kasık ağrılarım arttı ve adetin başladığı gün kanama başladı, ilk önce kahverengi daha sonra simsiyah kan geldi. ardından da çok ama çok yoğun adet kanaması başladı.
dilerim kimse ama kimse yaşamaz bunu :KK43: kese oluşmadan kendi kendine düşüyor canım. doktor korkulacak hiç birşey olmadığını, imkansız ama eğer gebelik devam etseydi genetik bozukluğu olan bir çocuk olacağını söyledi. ve zaten yumurta bozuk olduğundan dolayı bebek kendi kendini atarmış vücuttan. hatta doktor dediki bununla beraber kist iltihap sökülüp gidermiş. ve tekrar hamile kalmak kolaylaşır dedi. ama tabi ben fazla sitres yaptığımdan bir türlü tutmuyor :KK43:

X