kızlar yardım... 8.haftada bulantılar birden kesilirmi?????

yok canim kotu dusunme..bence sukret mide bulantisi cok zor..benimde 6 haftada basladi 8.haftaya kadar cok yogundu,cok sukur 8 haftadan sonra hafifledi..simdi 9 hafta+5 gunluguz.allahim bebislerimizi bize bagislasin...

selam kizlar bende yeni hamileyim suan 10+5 haftalik , ilk 6 haftaliken bulantim basladi bir hafta kadar sonra kesildi sonra doktora 8 haftalik gittim baya endiseliydim ama Allaha cok sukur kalbi atiyordu ondan sonra tekrar 8+5 bulantilarim basladi ve yine 1 hafta surdu bu sefer daha sidetli hemde sonra tekrar durdu bir hafta bulantim yok bende korkuyorum doktor ziyaretine 3 hafta var ama ben dayanamayacagim gelicek hafta gidicem galiba ,

senin hamileligin devam ettimi peki aradan cok zaman gecmis ama belki mesajimi alirsin ?

kızlar yazılarınızı okudumda şuan aynı sorun bende de var. bu benim ikinci hamileliğim. ilkinin kalbi durmuştu geçen mart ayında. 6+4 günlük hamileyim. 6+1de kalp atışını duyduk. 2gündür ise mide bulantım falan kalmadı benim. hatta demir hapı içiyordum aşırı midemi bulandırıyordu. bugün hiç etkilemedi. acaba bebeğime mi bişey oldu ya da beta hcg çok yüksekti benim. acaba vücut beta hcgye uyum mu sağladı önceki hamileliğimde mide bulantım 8. haftada başlamıştı.ve çok şiddetliydi. bunda daha erken başlamıştı. ama ben sizden farklı düşünüyorum. keşke ilk bebeğimdeki o yoğun bulantılar 9 ay sürseydi de bebeğim 10 ekimde kucağımda olsaydı. ara ara bir bulantı hissi geliyor şimdi başka bişey yok. zaten çıkarma derecesinde değildim. ama yemeklerden sonra bir lavabo turu atıyordum. her hamileye bir ultrason cihazı lazım bence, kafaya takınca aç bak kalbi atıyor mu diye :)(

canım bende de 2-3 gün oldu bulantı, azdı ama oluyordu. sonra geçti, korktum senin gibi bebeğime bişey mi oldu diye ama 3-4 gün sonraki muayenede kalp atışlarını gördük çok şükür tekrardan.

şuan 9+0 hamileyim.yarın tekrar kontrol var, 10 gündür kontrol yapılmadı bana.

bu arada ben 21 gün önce çok az kahverengi lekelenme yaşadım. çok şükür devam etmedi ve artmadı, bir kere çok az geldi devam etmedi.

21 gündür de yok inşallah

eğer kesildikten sonra kalp atışını duymasaydınız doktora gitmenizi tavsiye ederdim.fakat madem duydunuz o zaman sorun yok:) ne güzel işte.şükredin yeter :KK66:

kızlar yazılarınızı okudumda şuan aynı sorun bende de var. bu benim ikinci hamileliğim. ilkinin kalbi durmuştu geçen mart ayında. 6+4 günlük hamileyim. 6+1de kalp atışını duyduk. 2gündür ise mide bulantım falan kalmadı benim. hatta demir hapı içiyordum aşırı midemi bulandırıyordu. bugün hiç etkilemedi. acaba bebeğime mi bişey oldu ya da beta hcg çok yüksekti benim. acaba vücut beta hcgye uyum mu sağladı önceki hamileliğimde mide bulantım 8. haftada başlamıştı.ve çok şiddetliydi. bunda daha erken başlamıştı. ama ben sizden farklı düşünüyorum. keşke ilk bebeğimdeki o yoğun bulantılar 9 ay sürseydi de bebeğim 10 ekimde kucağımda olsaydı. ara ara bir bulantı hissi geliyor şimdi başka bişey yok. zaten çıkarma derecesinde değildim. ama yemeklerden sonra bir lavabo turu atıyordum. her hamileye bir ultrason cihazı lazım bence, kafaya takınca aç bak kalbi atıyor mu diye :)(

dedigin cihazi nerden aliyoruz benimde bulantim yok dunden berli bende korkuyorummm

Bu korkulacak bişey degil benmde 8 haftadan sonra çok çok azaldı

Kızlar herkese selamlar.. Şu an 7 haftalık hamileyim.Bulantılarım bir hafta önce başladı ama son iki gündür yok..3 gün önce bebeğimin kalp atışlarını dinledik.Bulantım olmadığı için şu an çok korkuyorum.Sizce bu normal mi?İlk hamileliğim 10.haftada düşükle sonuçlandığı için çok korkuyorum,bu hamileliğimde aynı şeyleri yaşarım diye.. Sizce bu durum normal mi.Arkadaşların yazdıklarını okudum ara ara kesilip sonra tekrar başlayabiliyormuş ama içim hiç rahat değil sürekli aynı şeyi düşünüyorum.Doktorum da 1 ay sonraya randevu verdi fakat ben bir ay dayanamayacağım galiba,çok uzun 1 ay

Kızlar herkese selamlar.. Şu an 7 haftalık hamileyim.Bulantılarım bir hafta önce başladı ama son iki gündür yok..3 gün önce bebeğimin kalp atışlarını dinledik.Bulantım olmadığı için şu an çok korkuyorum.Sizce bu normal mi?İlk hamileliğim 10.haftada düşükle sonuçlandığı için çok korkuyorum,bu hamileliğimde aynı şeyleri yaşarım diye.. Sizce bu durum normal mi.Arkadaşların yazdıklarını okudum ara ara kesilip sonra tekrar başlayabiliyormuş ama içim hiç rahat değil sürekli aynı şeyi düşünüyorum.Doktorum da 1 ay sonraya randevu verdi fakat ben bir ay dayanamayacağım galiba,çok uzun 1 ay

aynı şeyi yaşıyorum ve bu başlıktaki yazıları okumak biraz içimi rahatlattı!! Ben de hamileyim ve 6+5teyim, geçtiğimiz yıl nisan ayında 9+5 te bebişimi kaybettim :KK43: önceki hamileliğimde hiç mide bulantısı yaşamamıştım ve mide bulantısının da sağlıklı olduğunu biliyorum. 2 gündür mide bulantılarım kesildi, paranoya mı yapıyorum diye düşünüyordum ama herkesin benzer şeyler yaşadığını görmek beni rahatlattı.. Haftaya dr randevum var, o zamana kadar nasıl dayanırım bilemiyorum!! hele ki 1 ay olsa...heralde hemen gitmiştim. Bence 1 ay bekleme, yaşadığımız bu stres de bebişlerimizi etkiler.. Allah hepimize yavrularımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin!!

Benim hiç bulantim olmadi herkeste olacak diye birşey yok. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geçenlerde beni yataklara düşüren bulantılarım bir anda kesildi 7 haftalıkken.dedim bebeğe birşey oldu öldü d:KK49:edim galiba dualar ederek gittim doktora.evet arkadaşlar hamilelik belirtilerinin bir anda yok olması olumsuzda sonuçlanabilir,yada herşey normal gidiyorda olabilir bünye meselesi sakın kendinizi korkutmayın . nitekim benim öyle oldu bulantım yoktu göğüslerimde hiçbir ağrı yoktu ama çok şükür ki herşey yolundaydı.yani bulantı kesildi bebek öldü düşüncesini atın güzel düşünün güzel şeyler olsun.rabbim bu dönemi sağlıkla atlatmanızı nasip etsin..

Benim tam tersi 8. Haftada bi basladi 15. Haftaya kadar mide bulantisi gastriti cektim. 15 den sonra birden kesildi. Kisiden kisiye degisiyor demek ki canim ama cogu kiside sıkıntılar aniden kesiliyor sanirim.

GM Discovery cihazından gönderildi.

kızlar benim 6.haftada başlayan mide bulantılarım 7+5 de birden kesildi çok korktum bebegimin kalbimi durdu acaba diye 8.haftada kontrolüm vardı hemde kalp atışlarını duyacaktık bebeğimizin şükür duyduk kalp atışlarını ama benim midem hala bulanmıyor.korkuyorum bu kötü bişeyin belirtisimi acaba diye.benim gibi 2 haftada bulantıları kesilen arkadaşlar varmı?

selam cellinn, inanirmisin ayni sey bendede oldu. 5-7 hafta cok bulanti oldu.
Sonra 8ci haftada bulantilarim durdu bir anda.

gecen hafta doktora gittik ilk kontrol icin, 9 haftalikken.
Hic bir sorun yok ve hersey yolunda gidiyor, cok sukur.

Bnm de bulantim ve yanma 5+6 da başladı 7+3 te pik yaptı şimdi sanki azıcık hafifledi gibi 7+6 dayım ana istah hiç yok.ne bilim iyidir inş. Bebis

Benim de 2 gundur belirtilerim yok oldu.onceden de boyle birsey yasadigim icin korkuyorum.ayrica gogus uclarim kahverengiydi suan acik bir renk aldi.cok korkuyorum goguslerine dikkat eden varmidir

Benimde mide bulantim kayboldu bi anda bende cok korkuyorum carsamba gunu randevum var ama sanki günler gecmiyo gibi. Insallah minik kalbi atiyodur bebegimin

Benim de 2 gundur belirtilerim yok oldu.onceden de boyle birsey yasadigim icin korkuyorum.ayrica gogus uclarim kahverengiydi suan acik bir renk aldi.cok korkuyorum goguslerine dikkat eden varmidir
Merhaba CNm benimde bütün belirtilerim gitti çok korkuyorum umarım sende herşey yolundadır

kizlar ben dr uma sordum.arada bulanti kesilebilirmis.bu korkulacak bisey anlamina gelmiyormus.belirtiler hafifler 3 ayin sonuna dogru yok olurmus.ben 8+5deyim.hafif bulantim ve hazimsizligim var.kaldigimdan beri 5 haftadir bulantim var ve 4 kg verdim.ama en son hersey yolundaydi.bende kontrol icin 10 haftayi bekliyorum.insallah sagliklidir da sagsalim kucagimiza aldirsin allah bebislerimizi.rahim buyudukce vucut hamilelige alistikca kesilirmis bulanti

X