kızlar yardım... 8.haftada bulantılar birden kesilirmi?????

cellinn

Guru
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
355
88
kızlar benim 6.haftada başlayan mide bulantılarım 7+5 de birden kesildi çok korktum bebegimin kalbimi durdu acaba diye 8.haftada kontrolüm vardı hemde kalp atışlarını duyacaktık bebeğimizin şükür duyduk kalp atışlarını ama benim midem hala bulanmıyor.korkuyorum bu kötü bişeyin belirtisimi acaba diye.benim gibi 2 haftada bulantıları kesilen arkadaşlar varmı?

diğer hamilelik belirtilerin devam ediyor mu peki? Benimde bir hafta bulantım olup sonra geçmişti...

yok canim kotu dusunme..bence sukret mide bulantisi cok zor..benimde 6 haftada basladi 8.haftaya kadar cok yogundu,cok sukur 8 haftadan sonra hafifledi..simdi 9 hafta+5 gunluguz.allahim bebislerimizi bize bagislasin...

Son düzenleme:
evet diger belirtiler devam ediyor ama o kadar yoğun mide bulantısının birden kesilmesi çok garip geldi bana hiç kesilmiycek gibi hissediyordum oysaki eger bebegimin kalp atışlarını duymasam şimdi çok daha panik olurdum kızlar ama yinede düşünmeden duramıyorum işte neyseki sizlerinde öyle olmuş biraz içim rahatladı

diğer hamilelik belirtilerin devam ediyor mu peki? Benimde bir hafta bulantım olup sonra geçmişti...

eklemeyi unuttum. Hamileliğimde bir hafta bulantım oldu birdaha o sorunu yaşamadım. Bu hafta içide doğum yapıcam allah izin verirse. İçini rahat tut. Ben hiç hamilelikle ilgili bişi yaşamadım karnımın şişmesi ve iştah artışı dışında:KK70::KK70:

eklemeyi unuttum. Hamileliğimde bir hafta bulantım oldu birdaha o sorunu yaşamadım. Bu hafta içide doğum yapıcam allah izin verirse. İçini rahat tut. Ben hiç hamilelikle ilgili bişi yaşamadım karnımın şişmesi ve iştah artışı dışında:KK70::KK70:

ne kadar şanlısın umarım bende senin gibi olurum allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin bebeğini inşl. cnm

kızlar benim 6.haftada başlayan mide bulantılarım 7+5 de birden kesildi çok korktum bebegimin kalbimi durdu acaba diye 8.haftada kontrolüm vardı hemde kalp atışlarını duyacaktık bebeğimizin şükür duyduk kalp atışlarını ama benim midem hala bulanmıyor.korkuyorum bu kötü bişeyin belirtisimi acaba diye.benim gibi 2 haftada bulantıları kesilen arkadaşlar varmı?

Benim bulantılarım 5.5-8 hafta arasında çok şiddetliydi.Senin gibi 8.haftadan sonra kesilmişti.
Bende çok panik yapmıştım bir şey mi oldu diye.Korkmana gerek yok canım,herkesin bünyesi farklı.

normal canımmm ama ıcın rahat etsın ıstıyosan dr bır gorun hersey yolunda olup olmadıgını anlarsın

bence çok şanslısın ben hayattan soğudum artık..midem sürekli bulanıyor boşda olsa doluda olsa..hoş fazla dolu olmuyor en fazla 5 dk..10. haftam bitti 11 e girdim hala devam ediyor..
ama arkadaşımın 6 da başlayıp 8 de bitmişti..

sagolun valla kızlar içim biraz olsun rahatladı.doktora 2 gün önce gittim sorun yoktu şimdi yine gitsem adam sen delimisin diycek bana :)

25+4 deyim benim çok az olmuştu dr a özellikle sormuştum benim olmuyor diye olabilir demişti içini rahatlatacaksa git can taşıyoruz dr anlayış gösterecektir:)

sagolun valla kızlar içim biraz olsun rahatladı.doktora 2 gün önce gittim sorun yoktu şimdi yine gitsem adam sen delimisin diycek bana :)

benimde başıma geldi aynı şey. 8. veya 9. haftada bulantım aniden kesildi kivi yiyordum çok fazla heralde ondan kesildi dedim il dışındaydım doktora dönünce gittim. doktor bebeğin gelişiminin1 hafta önce falan durduğunu söyledi. ama sen kesildikten sonra doktora gitmişsin ve canlı olduğunu öğrenmişsin bence tekrar git hiç utanma doktordan onlar alışkın zaten

ahh erkenden bitmiş işte şanslısın valla. benim 20 haftaya kadar sürdü bu gebeliğimde. 5 hafta rahattım. şimdide yanma var. mide sorununun olmadığı bir gebelik hayal gibi vallaakannehir

ben ne olur ne olmaz haftaya p.tesi bi gidiyim o zmn kızlar :KK43: çünkü doktor 1 ay sonra gel ense kalınlıgını ölçelim dedi o kadar bekleyemiycem sanırım

Hehe cellinn :KK1:

Migde bulantisi olan hamile, olmayan hamile degil anlamina gelmez ki hamilelik :))

çok yanli$ bilgilendirilmi$sin... çok $anslisin ki migde bulantin az sürmü$ bu ki$iden ki$iye degi$ir kimi ilk hamile kaldigi günden doguma kadar migde bulantisi sorunu ya$ar bazilari ise ilk 3ay ya$arlar.

Ben örnegin; 8ci haftadan 12ci haftama kadar migde bulantisi ya$adim ve çok kötü oldum. Sabah kalkar kalkmaz bögürüyordum. E$imin kokusuna, parfümüne, çama$ir suyuna, yum$aticilara, ona buna her sevdigim koku artik burnumda igrenç bir$eymi$ gibi geliyor ve bögürüyordum. Yüzümün rengi felan atiyordu.. Hasta gibiydim.

Ama 12.ci haftadan sonra kurtuldum Allah'a $ükür ve $uanki halimden çok memnunum. Migdem bulanmiyor yani ve bebegim çok saglikli yerinde annesine arada bi pat küt vurup duruyor hehe :KK1:

$ansli annelerden birisin :CüvCüv:

Son düzenleme:

Bu durum seni rahatsız ediyorsa doktora gitmelisin. bir sorun olsa doktorun seni sık görmek isterdi, inşallah bişeycik yoktur bebişin sana sımsıkı tutunmuş büyüyordur.

bende 9 haftalık hamileyim 1 hafta bulantılarım sürdü yaklasık 3 hafta olmadı 8 haftadan sonra kusmaya basldm bende sevinmiştm bulantm olmuck bitti die 2 gündür kusuyorum

mide bulantısı ayyy ne vermezdimkiii olmaması için yaklaşık 2ay sürdü ve 5kilo verdim yemek yiyemedim ne yesem çıktı yürücek mecalim yoktu çok mutsuzdum yemek yemeyi özlemiştim şuanda iyiyim herşey geçti yiyebiliyorum

allaha şükür bebeğimin sağlıgı yerinde kızlar.bulantıya gelince ara ara yokluyo haftada 1 2 kusma geçiyor.ilk halime göre çok çok iyiyim bende artık kendimi şanslı hamilelerden sayıyorum :)

ben 10, haftaya giriyorm geçmişti niye basladı anlamadım bişi mi dokundu ki bana

X