Dolgun yanaklar için ne yapabilirim?

aysa1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
728
0
arkadaşlar yüzümün yanaklarımın daha dolgun görünmesini istiyorum bunun için önerileriniz varmı? Diğer başlıklarda hodan yağını okudum kullanan oldumu acaba yada başka şekilde yüzünü dolgunlaştıran oldumu tabi dolgu maddelerini kastetmiyorum :) yardımlarınızı bekliyorum..daha tombik olsun yanaklarım istiyorum:) zemuszemus

canım bu kiloyla alakalı ne kadar kilo alırsan yanakların o kadar dolgunlaşır
ama şunu söyliyim yanaklar gergin olmayınca dolgun olması hoş olmuyo
mesela bazılarında görüyorum gergin gergin elmacık kemikleri falan belirgin ben de öyle istiyorum ama olmuyo

canım bu kiloyla alakalı ne kadar kilo alırsan yanakların o kadar dolgunlaşır
ama şunu söyliyim yanaklar gergin olmayınca dolgun olması hoş olmuyo
mesela bazılarında görüyorum gergin gergin elmacık kemikleri falan belirgin ben de öyle istiyorum ama olmuyo

hımm doğru söylüyorsun ama belki bu tür yağlar etki eder diye düşündüm benmde yüzüm gergin tabi biraz daha şiş şiş olsa daha çok hoşuma gidiyor bazen şişiyordu yüzüm acaip hoşuma gidiyor o zaman daha güzel hissediyorum kendimi.. kilo aldığımda şişiyor ama bu sefer diğer taraflarda şişiyor eee öle olmasınıda istemiyorum sadece yüzüm şişse ne kadar güzel olur..senin nasılki yüzün çokmu zayıf ..

ama şu şekilde yapabiliriz diye düşünüyorum hatta bi yerde okudum bunu hatırlamıyorum şimdi
kilo aldığımızda yüzümüzde dolgunlaşıyor tabi haliyle ee o zaman biraz kilo almaya bakıp yüzümüzün dolgunlaşmasını sağladıktan sonra bölgesel zayıflayabilirmişiz yani vücudumuzu çalıştırarak kilo aldığımız yerleri forma sokabilirmişiz ve böylece yüzümüzde dolgun kalırmış.. ama nasıl sabredilir onuda bilmiorum spor falan sürekli yapmak bana biraz zor geliyor artık yüz için bir çare bulamazsam bu yöntemi denerim heralde kendimi sıkıp..

ama şu şekilde yapabiliriz diye düşünüyorum hatta bi yerde okudum bunu hatırlamıyorum şimdi
kilo aldığımızda yüzümüzde dolgunlaşıyor tabi haliyle ee o zaman biraz kilo almaya bakıp yüzümüzün dolgunlaşmasını sağladıktan sonra bölgesel zayıflayabilirmişiz yani vücudumuzu çalıştırarak kilo aldığımız yerleri forma sokabilirmişiz ve böylece yüzümüzde dolgun kalırmış.. ama nasıl sabredilir onuda bilmiorum spor falan sürekli yapmak bana biraz zor geliyor artık yüz için bir çare bulamazsam bu yöntemi denerim heralde kendimi sıkıp..

canım bir ara ani kilo vermem nedeniyle yüzüm mahvolmuştu yanaklarım içine geçmişti resmen gözlreim de çekik balık surat diyolardı sempatiksalakcinni
daha sonra 5 kilo aldım yüzüm tam istediğim gibi şimdi de senin dediğin gibi alt kısımları eritmeye çalışıyorum ama bir taraftan da yüzüme dikkat ediyorum tabi
yağları kullanma bence yağ bezesi yapar hiç kurtulamazsınn

ben ne zaman kilo alsam daha da dolgunlaşır,biraz dolgun çünkü normal halim..kilolu değilsen kilo almayı deneyebilirsin,bi de botoks ta duymuştum...boşver yaa çok makas alıyolar o yanaklardan..:)).dolgun olmaması daha güzel bence

canım bir ara ani kilo vermem nedeniyle yüzüm mahvolmuştu yanaklarım içine geçmişti resmen gözlreim de çekik balık surat diyolardı sempatiksalakcinni
daha sonra 5 kilo aldım yüzüm tam istediğim gibi şimdi de senin dediğin gibi alt kısımları eritmeye çalışıyorum ama bir taraftan da yüzüme dikkat ediyorum tabi
yağları kullanma bence yağ bezesi yapar hiç kurtulamazsınn

haklısın bende biraz kilo alıyım bari napıyım sonrada spor yaparak diğer kısımları eritirim saol kertenkelebe önerilerin için :)

ben ne zaman kilo alsam daha da dolgunlaşır,biraz dolgun çünkü normal halim..kilolu değilsen kilo almayı deneyebilirsin,bi de botoks ta duymuştum...boşver yaa çok makas alıyolar o yanaklardan..:)).dolgun olmaması daha güzel bence

benim çok hoşuma gidio dolgun yanak yaaa bayılırım
benim zayıfladıgımda yüzümde zayıflıo ama kilo aldıgımda süper oluo işte onu orantılamam lazım nomaldede çok zayıf bi yüzüm yok ama resimlerde zayıf çıkıo normal haline göre ben daha tombik çıksın istiyorum biraz daha dolgunllaşırsa normale girer diye düşünüorum :) sende saol niltt cevapladıgın için mesajımı :)

bu konu güzel olmuş ben de yanak değil de aslında elmacık kemiklerim dolgun olsun istiyorum..bunu kilo alıp vermekle değil kızlar bence öyle yapmayın kilo alıp vermek kötü bir şey cildi eskiten kırışıklıklara sebep olan bir durum..yüz yogası diye bir şey var ama ben hiç denemedim yapmayı düşünüyorum yüz yogasıyla dudaklar elmacık kemikleri filan dolgunlaştırılabiliyormuş video sitelerinde çok anlatımları var ama düzenli uygulamak lazım..bu konuda bilgisi olan var mı?

benim yüzüm çok zayıf psikolojim çok bozuk geçensene oruç ayından sonra yüzüm çöktü stres yüz çökmesini etkilermi sizce? kafayı yicem iyice çöktü kilom çok 65 boyum 1.65 ama yanakalrım hiç yok

Yeni
benim yüzüm çok zayıf psikolojim çok bozuk geçensene oruç ayından sonra yüzüm çöktü stres yüz çökmesini etkilermi sizce? kafayı yicem iyice çöktü kilom çok 65 boyum 1.65 ama yanakalrım hiç yok

Yeni

X