Bebelac mama neden köpürüyor?

ozlem28

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
968
76
kızlar bebelac kullanmak istiyorum fakat çalkalayınca biberonda köpürüyor.eşimde kalitesiz diye almak istemiyor. diğer mamalarıda denedik hiçbirinde öyle olmadı. sizce neden olabilir?

milupa da köpürüyor,aşağı yukarı çalkaladığım zaman...Biberonun içinde 100 ml mama varsa 30 ml de köpük oluyor...

milupa da köpürüyor,aşağı yukarı çalkaladığım zaman...Biberonun içinde 100 ml mama varsa 30 ml de köpük oluyor...

hero baby, humana denedim onlar köpürmüyor. bebelac köpürdüğü için birtek eşim kalitesiz olduğunu düşünüyor. hem de gaz yapar diyor. bebelac ta nişasta ve şeker yokmuş. oyüzden onu kullanmak istiyorum ama neden köpürdüğünüde merak ediyorum.

ben bebalac kullanıyorum ama bende köpürmüyor , sadece oğlum içerken kendi köpürtüyor...ama bebelac kalitesiz değil , üstelik sindirimi çok kolaymış , gazlı bebeklere doktorlar bebelac öneriyor diye duymuştum...

hero baby ve bebelec da denedim onlarda köpürüyor,ben çok kaynar suyla yapıyorum,hızlı hızlı da çalkalıyorum belki o yüzden köpürüyordur.

yıllardır aptamil kullanıyorum bana göre piyasanın lideri o
ama oda köpürüyo

biz üç mamayıda denedik hepsinide aynı şekilde hazırlıyoruz. birtek bebelac baya köpürdü her seferinde. çalkalayınca köpürüyor. diğerlerinide aynı şekilde yapıp çalkalıyoruz.

Eğer biberonu çalkalarsanız hangi mama olursa olsun köpürüyor ,eğer çalkalamaz ve sadece kaşıkla iyice karıştırırsanız hem köpürmüyor hem de mama iyi karışıyor..Çalkalandığında köpürmenin yanısıra mama çok iyi karışmıyor ve topaklanmalar oluyor..bu yüzden mama hazırlarken biberonu hiç çalkalamıyorum..

kızlar bebelac kullanmak istiyorum fakat çalkalayınca biberonda köpürüyor.eşimde kalitesiz diye almak istemiyor. diğer mamalarıda denedik hiçbirinde öyle olmadı. sizce neden olabilir?

bence çalkamaktan dolayı....çalkalanadan sallayarak karıştırırsanız köpürmüyo..ben çok memnunum bebelac tan..sindirim sorunu gaz sorunu yaşamıyoruz biz....daha önce sma kullanıyodum.bebelaca geçtik..oğlum 1yaşına girmek üzre bırakmayı düşünmüyorum..iyi ve kalitel bir mama bence...doktorumuz tavsye etmişt...illada marka ürünler kullanmak gerekmiyo dye düşünüyorum..bazı anneler ısrarla aptamil diyo..bence gereği yok içindekiler aynı sonuçta..tek farkı fiyatı..bebelacda iyi br mama..bence kullanın korkmadan..

hero baby ve bebelec da denedim onlarda köpürüyor,ben çok kaynar suyla yapıyorum,hızlı hızlı da çalkalıyorum belki o yüzden köpürüyordur.

canim benim asla bebek mamalari kaynar suyla yapilmaz üstünde kac dereceyle yapin yaziyor bütün vitaminlerini öldürmüssün masallah, ben aptamili arayip sormustum neden 60 yaziyor diye onlar söylemislerdi simdide aptamilde 40 derece yaziyor 120 ml mama yapacaksam 50ml kaynar su 70 mlde kaynamis sogutulmus su koyuyorum daha iyi oluyor, sakin kaynar suyla yapma mamayi.

Ben ilk aptamil veriyodum ama oglum hep kabizlik sorunu yasiyordu hemde gazi cok fazla oluyordu. Bi gun aptamil Bulamadim mecbur bebelac aldim o gunden sonra rahatladik. Gonul rahatligiyla kullan faydasi var zarari yok inan

ben aptamil kullanıyordum,artık bebelaca geçtim.yalnız gerçekten bebelac çok köpürüyor.aptamilde öyle olmuyordu.oysaki ikisinide aynı şekilde hazırlıyorum.:44:

benimde yeni bitti bebelac ve bende farkettim o köpürmeyi
açıkçası benide çok rahatsız etmişti
dün eşim aptamil 2 almış aynı şekilde hazırladım ve hiç köpürmedi
ben bir kutu bebelac bir kutu aptamili sırayla kullanıyorum ikisinden de çok memnunum

calkaladiktan sonra biraz bekletirseniz kopukler gidecektir. Veya arkadaslarin dedikleri gibi kasikla karistirin. Ve kopugunu ben hic icirmedim kizima tabaninda kalir o hep

Similac, aptamil conformil, golden goat kulandım golden goat kopürmüyordu ama sıkıntı yaptı sindirirken, hepsini denedik sırayla en son bebelac AC de kaldık köpürüyor ve tadı da çirkin ama ne yapıcaz zaten bir yigin ilaç da iciyoruz ancak hazmediyor pis mamaları. Hepsi kötü aslında hep kimyasal.

hero baby, humana denedim onlar köpürmüyor. bebelac köpürdüğü için birtek eşim kalitesiz olduğunu düşünüyor. hem de gaz yapar diyor. bebelac ta nişasta ve şeker yokmuş. oyüzden onu kullanmak istiyorum ama neden köpürdüğünüde merak ediyorum.

hero baby de kopuruyor

Ben ilk Hafta bebegime Milupa verdim oda kopuruyordu mamalarin gaz onleyici olanlarida var onlari dene

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kopurme sallamadan kaynakli tum mamalar kopurur ama bebelac mama benim kizima alerji yapti kuzumun yanakları ve sirti kizamik cikarmisca kabardi hemen mamayi degistrdm sma gold aldm cok memnunuz kizariklar 2gun icinde gecti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X