Lazer Epilasyon Sarı Tüyleri Gören Lazer Aleti Var Mi??

muhabbet arkadasımzı sarı tüyler dememiş zaten ayva tüyü şeklinde ince tüyler demiş.. zaten estetik acıdan kötü görünen her zaman koyu renk tüylerdir incede olsalar kötü görünüyorlar.. diğer cihazlar ince tüylerde etkili olmuyor diode bu anlamda bir adım öne cıktı zannediyorum. deneyip görmek lazım.

ben muhabbet arkadaşımızın fikrini doğru veya yanlış olarak nitelendirmedim zaten,sadece herkez aynı etkiyi görücek diye bir şey asla olamaz dedim.gerçi yazım yeterince anlaşılır ama madem amlamadınız tekrar yazıyım.muhabbet arkadaşımızın(lütfen tecrübe yaşamış arkadaşlar konuşsun,burda boş insanlar konuşuyor) yazısının hoş bir kelime olmadığıyla ilğili yorum yaptıma.s

ben muhabbet arkadaşımızın fikrini doğru veya yanlış olarak nitelendirmedim zaten,sadece herkez aynı etkiyi görücek diye bir şey asla olamaz dedim.gerçi yazım yeterince anlaşılır ama madem amlamadınız tekrar yazıyım.muhabbet arkadaşımızın(lütfen tecrübe yaşamış arkadaşlar konuşsun,burda boş insanlar konuşuyor) yazısının hoş bir kelime olmadığıyla ilğili yorum yaptıma.s

öncelikle yazılanları anlayabiliyorum bu konuda bir problemim yok ... zaten yanıtım sizin yazdıgınıza istinaden değildi, öyle olsaydı "alıntı" yapardım.. tüm yorumları okudum ve genel anlamda fikrimi belirttim..

yakın bir zamanda diode başlıycam inşallh, sonuçları paylasırım burdan arkadaslar. sevgiler..

öncelikle yazılanları anlayabiliyorum bu konuda bir problemim yok ... zaten yanıtım sizin yazdıgınıza istinaden değildi, öyle olsaydı "alıntı" yapardım.. tüm yorumları okudum ve genel anlamda fikrimi belirttim..

yakın bir zamanda diode başlıycam inşallh, sonuçları paylasırım burdan arkadaslar. sevgiler..

:eek:afedersin arkadaşım

ARKADAŞLAR!!! sarı tüy ya ya kılı gören lazer yok, olamaz da: Çünkü lazer kıla ve köküne renk veren melanin pigmentini etkiler. Sarı, beyaz ve kızıl hedefler sadece iğneliden medet umabilir. Ben nereden mi biliyom? Çünkü 4 senedir bu işi yapıyom! Sevgiler.yasakkelime

bende yeni duydum sarışınlar iğneli epi yaptırıcakmış anaaamm acı mı çekcez yine yaa hep mi acı ööfff :KK43:(

ben gidicem kızlar endiac mıs bızım aradıgımız cıhazın adı
sarı tüyler için endiac lazer
dudak üstü icin gidicem 35 ytl dediler
bilginize...:eek:

böyle bir yazı buldum kızlar
Laser-epilasyonda sarı tüylerde de başarılı sonuç alabilen tek sistem olan Skinperpect, yarı robotik özellikleri ile eşsiz bir sistem. Epilasyon dışında, erken dönem kırışıklıkları, leke, varis, kılcal damar sorunlarında da etkinliği kanıtlanmış...||Skinperfect nedir?||Skinperfect çok amaçlı, ileri teknoloji içeren bir IPL`dir. Özel ışık sistemleri sayesinde, birden çok dermatolojik-kozmetik sorunun tedavisinde kullanılmaktadır. Benzerlerinden üstün özellikleri olan Skinperfect, özellikle çok yaygın olan Laser Epilasyon tedavilerinde, başta ince kılcal damar varisleri olmak üzere bir dizi damarsal sorunların tedavisinde, rejüvinasyon denen cilt gençleştirme tedavilerinde, erken dönem kırışıklıkların ve leke tedavilerinde kullanılmaktadır.||Sarı tüylerin baş düşmanı||Skinperfect, laser epilasyon çalışmalarında dert olan sarı tüylere etkili olabilen tek IPL sistemi. Benzerleri, Skınpefect`in yaptıklarını yapabilmek için 3-4 başlığa gereksinim duyarken, skınperfect bunu 2 başlıkla başarabiliyor.||Yaş sınırı yok!||Uygulamalar için yaş sınırı olmadığı gibi epilasyon için hastalarının bluğ çağına gelmiş olması önemli. Çünkü tüylenmenin oturmuş olması gerekiyor...||Nelere dikkat edilmeli!||Skinperfect ile yapılan bakımlardan sonra, tıpkı diğer tüm laser çalışmaları gibi özen gösterilmeli. Güneşten ve solaryumdan sakınmak, güneşe çıkılacak ise en az 20 faktörlü güneş koruyucularından kullanmak gerektiği unutulmamalıdır.||Acı yok! sızı yok!||Skinperfect`in üstünlüklerinden biri de acı hissedilmemesi... Cihaz otomatik ayarlandığı için, hastanın ağrı veya zarar görmesine imkan vermiyor! Ayrıca, herhangi bir yan etkisi de söz konusu değil... Uygulamaların her biri, tedavinin cinsine, sorunun büyüklüğü veya özelliğine, hastanın cilt tipi ve/veya tüy tipine, yaşa ve cinsiyete göre değişiyor. Seans sayısını belirlemek için analiz cihazı devreye giriyor!

bunu duyan yaptıran var mı?
dr dido benim kolumda biraz koyu tüyler vardı
alexadrate lazere gittim hemsire nerden estiyse elimin üstüne de tuttu
o güne kadar sarı minnacık olan tüyler şu an hayvan gibi uzun ve gür çıkıyor
renkleri de koyulastı
bana ne önerirsiniz??

neyse ki yine bula bula kendi mesajlarımı buldum
alayım şu sarı tüyleri gören lazer cihaz ının adını endiac!!!!!!!!!!!

neyse ki yine bula bula kendi mesajlarımı buldum
alayım şu sarı tüyleri gören lazer cihaz ının adını endiac!!!!!!!!!!!

Size tavsiyem sarı tüyleriniz için eğer çok geniş bir alan deilse iğneli epilasyon yapmak. Hemen hemen hiç bir lazer sarı tüyde sonuca götüremiyor ne yazık ki. ( İstisnalar hariç tabiki)

evet hiçbir lazer sarı tüylerde etkili değil lazer sarı tüyleri besliyor onların kıl olmasını sağlıyor lazer yapıldıktan 2 yada 3 ay sonra kıllar çoğalmış olarak yeniden çıkıyor

evet hiçbir lazer sarı tüylerde etkili değil lazer sarı tüyleri besliyor onların kıl olmasını sağlıyor lazer yapıldıktan 2 yada 3 ay sonra kıllar çoğalmış olarak yeniden çıkıyor

alkisalkisalkisalkisalkisalkis

tüylerim sarı olsa valla hiç uğraşmam .. ama su yüzdeki ayva tüylerine benimkiler ince ama siyah . cözüm bulamadım .. arada sir agda yaptırıyorum .. yüzü bu sekilde olupta yeni lazer sistemlerinden birinden sonuç alan yokmu ? yardım : (

Size tavsiyem sarı tüyleriniz için eğer çok geniş bir alan deilse iğneli epilasyon yapmak. Hemen hemen hiç bir lazer sarı tüyde sonuca götüremiyor ne yazık ki. ( İstisnalar hariç tabiki)

Kesinlikle katılıyorum ya iğneli lazer yapılacak ya da hiç dokunulmayacak.....

sari tüyler icin sanirim bi cözüm yok ben lazera basladim cene bölgsinde bazi siyahlar vardi doktro bana lazarden 6 hafta kökünden almamami söyledi ben 6 hafta jiletle aldim kalinlassin sertlesin diye o sekilde de oldu dün ilk lazare gittim dudak üstünüde 3 haftadr almiyordum sormak icin ama jilet kullanmadim bana dudak üstü olmaz dedi cok cansiz ve sarilar var dedi bu yapilmaz dedi bir krem yazdi ismi vaniqa diye ben yurt disindaym eczaneden aliniyormus bir soracam bu tüyleri azaltiyor mu yoksa sadece tüy dökücü krem birsey mi..dudak üstümde hepsi sari degilde cansiz koyu renklerde vardi olmaz dedi tamamen sari tüyler sanirim hic olmaz

ARKADAŞLAR!!! sarı tüy ya ya kılı gören lazer yok, olamaz da: Çünkü lazer kıla ve köküne renk veren melanin pigmentini etkiler. Sarı, beyaz ve kızıl hedefler sadece iğneliden medet umabilir. Ben nereden mi biliyom? Çünkü 4 senedir bu işi yapıyom! Sevgiler.yasakkelime

mrb dr dido,gemini lazer hakkında bilginiz var mı acaba? benim tüylerim ince ama baya siyah ve yüzümde yayılı şekilde,iğneli de yüzüm çok deforme olucak gibi geliyo,gemini bu ince siyah tüyleri etkiler mi acaba?

dudak üstü icin verdigi kremi aldim insallah ise yarar eczaci zamanla azalir dedi yani ise yarasa iyi olur 72 euro verdim.aslnda pek ümidim yok ama bos yere aldim gibi geliyor madem öyle neden lazer yaptiriyoruz ki:S

X