Lazer Epilasyon Sarı Tüyleri Gören Lazer Aleti Var Mi??

CaRMiN

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
600
15
40
Kızlar,ben maalesef lazerden sonuç alamayan bi insanım çünkü tüylerim sarı.. Yani sapsarı değil ama makine yinede görmüyo.Sarı tüyleride alan bildiğiniz bi yer var mı? Tabiki istanbul olması lazım benneyaptımki

siyahlar bile zor yarar görüyor bence sen bioder ve capilexle sorunu azaltabilirsin. boş yere para harcama en azından şimdiki teknoloji bunun için yeterli değil. sarıları görüyor diyorlarsa şu an için biraz ütopik olur. çünkü lazer mantığına ters.

Lunetka açıklamaların için çok teşekkür ederim canım. Bende pek umutlu değilim ama bazen neden de demiyo değilim. Yani herkez lazerle kıllarından kurtulabiliyo da biz neden kurtulamıyoruz. Hadi seninkiler azmış,çok göze batmıyolardır ama benimkiler hem kızıl, hem de köklü.İğneli epilasyona gittim bir kere kasıklarım için, epilasyonu yapan kadın " 25 yıldır bu işi yapıyorum, seninki kadar inatçı kılı görmedim" dedi.Yani umut fakirin ekmeğidir diyerek hala aramaya devam ediyorum.. Bişe bulursam sanada haber veririm canım.. Tekrar sağol..
Bu arada özlem yıldızın kolları solaryumdan sonra yanık tene lazer yaptırdığı için yanmıştı.Kendiside söylemişti hatta,beni uyarmadılar diye..

selam kıslar
bende kökü beyaz tüylerden şikayetçiyim
uzun süredir koltukaltı ve genital bölgeye lazere gittim.tüyler baya gitti.fakat özellikle genital bölgede kalan tüyler çok canımı sıkıyor.çünkü kökleri beyaz ( çok ilginç ama öyle. normalde diğer kıllarım çok siyahtır) bu sebepten lazer onları görmüyor.hatta en son gittiğim seansta lazer yapan kişi ayarı baya bi yükseltti.Ama yine biraz kıl kaldı.Kalan kılların hepside aynı bölgede olduğu için rahatsız edici.Sizce bunlara ne yapabilirim.

carmin ng krem diye israil yapımı bir krem var özel merkezlerde uygulaması yapılıyor her tür kıl rengine etkili ben başlıyorum yakında sanada tavsiye ederim istanbuldada var

İNCE TÜYLÜLERİN DİKKATİNE!
İstanbul'da yaşıyorum ve geçen kış il sınırları içindeki bütün saygın epilasyon merkezlerini tek tek gezdim. Dediğim gibi saygın yerlerdi ve "kız uyanıp da pes edene kadar yolmaya bakalım" demek yerine etik bi tavır göstererek "yüzünüzdeki tüyler çok ince, elimizdeki aletler sizin yüzünüzdeki tüyleri görmez" diyerek beni geri çevirdiler. Geçenlerde bi ümit nete girip bi daha göz attım lazer konusuna bi gelişme var mı diyerek. Medlite diye bi yenilikle karşılaştım. iddiaya göre sarı tüyleri bile okuyomuş. Kalkıp gittim (tabi yine geri çevirileceğimi düşünerek) Görüşme olumlu geçti, yalnız "yüzde yüz bi sonuç beklemeyin. Yüz bölgesinde erkek tipi kalın tüylenme dışında yüzde yüz sonuç asla alınmaz" diye uyarıldım. Kabul ettim ve uygulamaya alındım. Bu aletin süper 2 yönü var:
1- Lazerin verildiği tüyler anında sarıya dönüyor ve tüyler dökülmeye başlayana kadar yüzde farkedilmiyor.
2- Daha önce sir ağdayla soyulduğu için cildimde kahverengi lekeler oluşmuştu. Uygulama sonrası aynaya bakarken lekelerin de farkedilmeyecek kadar açıldığını gördüm. Meğer bu alet aynı zamanda leke tedavisinde, hatta dövme silmede bile kullanılanılan lazerin aynısıymış. Bırakın lazer sonrası lekelenmeyi, mevcut lekelerden bile kurtarıyo. Bir yıldan fazla bi süredir lekeler yüzünden panda gibi gezerken ordan 10 dakikada ışıl ışıl lekelerden ve tüylerin verdiği karalıktan kurtulmuş bi şekilde çıktım. Bu arada mekanın sahibi aynı zamanda Avrupa Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği (ESCAD) Etik Komite Başkanı. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgiler.

Meraj etme canım bkliyorum :KK70: annemde gitti jfk ya, oda pek memnun kalmadı ve çoook pahalıydı jfk.. bi genital için 250 ytl istediler...Hadi bakalım, beklemedeyim..

iğneli epilasyonda sarı tüyler görülmez ama (çünkü kıl köklerine teker teker işlem yapılıyor) lazer epilasyonda sarı tüylerden de kurtulabilirsiniz. Çünkü bölüm bölüm alıyor, kıl köklerini tamamiyle yakıyor. sarı tüyleriniz için lazeri öneririm.

iğneli epilasyonda sarı tüyler görülmez ama (çünkü kıl köklerine teker teker işlem yapılıyor) lazer epilasyonda sarı tüylerden de kurtulabilirsiniz. Çünkü bölüm bölüm alıyor, kıl köklerini tamamiyle yakıyor. sarı tüyleriniz için lazeri öneririm.

Lazer epilasyon açık renk tüyleri görmez!!! Tüyleri sürekli permatikle alarak koyulaştırmak we kalınlaştırmak gerekiyor lazerin görebilmesi için. Ama iğneli epilasyon hakkında söylediğiniz doğru. Çok açık, sarı renkli tüylerde iğneli epilasyon önerilmezz...yerimseniben

Carmincim MSS' yi hiç duymadım. Sarı tüyler için genelde JFK'nın adı dillendiriliyodu. Ev arkadaşım hüsrana uğradı bu konuda. Onun tüy de değildi üstelik, sarı kıllardı. Eve kıpkırmızı bi yüzle dönüyodu. Bıyık bölgesi ten renginin 2 ton koyusu oldu. Şimdi onların yarattığı lekeden kurtulmak için Erlamer'e gelcek. Herkeste farklı sonuçlar verir deniliyo lazer sistemleri için, ama yine de risk almaya değer mi? Kıllar gitsin diye uğraşırken bi de lekelerle uğraşmak?!!!! Bak tekrarlıyorum gönüllü kobayınızım. Sabır birazcık sabır. Sevgiler

Fridaaaaa nooldun canım ya? Merak ediyorum hadi ama..

Ya Kafam Kariştiiiiiiii. Birde Diode Lazer Yüzdeki Ince Tüyleri Bile Görüyo Diyorlardi. Kime Inanicam Ben Yaasenağlama

Meros, senin tüylerinde sarımıydı canım?
Bak şimdi bende hayal kırıklığına uğradım..

merosa katılıyorum lazere gidipte o kadar paraları vermeyin yazıktır tek kesin çözüm İĞNELİ EPİLASYON gittiğim yerde lazere gidip hiç sonuç almayan o kadar çok insanla tanıştımki acıdan korktukları için lazer yaptırmışlar sonuç alamayınca iğneliye gelmişlerdi benim vücudumun hiç bir yerinde kıl kalmadı ve her seansta farkı hissettim sonucu gördükçe acı gözünüze bile gelmiyor ama uzman birine yaptırın

X