Eşime doğum günü için ne yapabilirim ?

gbdu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2010
24
0
Sevgili dostlar... Ben 3 aylık yeni evli bir bayanım. Eşimle evli olarak geçireceğimiz ik doğum günü 13 ekim. Hediyesini aldım ve dayanamayıp gül yapraklarıyla süsleyip verdim. 13 ekim hafta içine geliyor ertesi gün iş var ve muhtemelen kayınvalidemde gelmek isteyecektir. O yüzden başbaşa kalamayız o gün. Ama ben erken kutlayıp hafta sonu doyasıya başbaşa kalmak istiyorum. Ama ne yapabilrim karar veremedim... :KK43: Bana yardım edin kızlar lütfen!!! Ona unutulmaz bir doğum günü yaşatmak istiyorum.. Önerileriniz nelerdir??? olumunekankayizsmile

eşini ayart kapıyı kilitle....kim gelirse gelsin sakın açmayınnn.hatta kesin çözüm zili boz ben bi kere böle bişey yaptım oldu yani...bence evi hazırla güzelce 1-2 yemek yap masa hazırla...ve abest kaçıcak ama bence giyinme...yada farklı şeyler giyin daha önce eşinin senin üzerinde hiç görmediği bişey olsun..yemek yerken hafif bir müzik daha sonra dans edin sonrada ne yapmak istersen ....................

ya bu arada eğer evde tek kalmak sorun oluyosa bi yer ayarla orada başbaşa geçirebileceğin bir zaman olabilir.ha bu arada bende eskiden ankarada yaşıyordum....sana tavsiyem elmadağında yada çayyolunda balık lokantaları falan var,çok güzel mekanlar olan yerlerde var ama bütçene göre tabii

2 günlük h.sonu tatili süper bir hediye olabilir , başbaşa ve romantikkkkkkk...kalacağınız odayı yatağı duşu süsletirsin otel görevlileriyle konuşup aklinialirimsmile

2 günlük h.sonu tatili süper bir hediye olabilir , başbaşa ve romantikkkkkkk...kalacağınız odayı yatağı duşu süsletirsin otel görevlileriyle konuşup aklinialirimsmile

Üfffff, süper olur heeeaklinialirimsmile

X