Bebek ağladığında otomatik sallanan park yatak,sizce nasıl???kısada olsa yorum yapın

kralichee

hayırlarla gel miniğim :)
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
393
5
bebeğime park yatak araştırırken böyle bir park yatak gördüm.değişik ve çok fonksiyonlu.
bence yeni çıkmış.

bebeğiniz ağladığında otomatik olarak sallanıyormuş.ayrıca 10-20-30 dk lık zman aralıklarına ayarlanabilen sallama fonksiyonu varmış.

ister pilli(ama bence buna pil dayanmaz) ister elektirikliymiş.
bana ilginç geldi.

sizin görüşlerinizi de almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı doğumlar diliyorum.
Bebeğiniz çok ufak her ağladığında sallamanız onu ilerde hep sallamaya alıştırmaz mı?
Bana sorarsanız siz normal park yatak alın,bebke hamakları var duruma görede eminönüde satılan bebek hamakları var çok rahat öyle bişe alırsınız.

ben genel olarak sallanan yataklara karsiyim arkadasin dedigi gibi sallanmaya alismasin, ben normal, sallanmayan bi yatak alcam

çocuk her ağladığında sallanırsa, sallanmayı çocuk ağlamasının ödülü olarak görür. sürekli ağlar ya. bi de çocuk sadece can sıkıntısından ağlamaz ki sallansın sussun . gazı olunca ağlar beşik sallanır, acıkır ağlar beşik sallanır, altını kirletir ağlar bebşik sallanır çocuk bi tuhaf olur ya sempatiksalakcinni tabi ben sadece olayın dışından bakıyorum. kullanmadım. ama beğenmedim. uzaktan kumanda ile sallananlar var onlar olabilir. sen istediğin zaman sallarsın. ya bana daha çok var ama ben ne alıcam bilemiyorum bilmiyorumkismile

cvp yazan tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum.+rep gönderdim :KK66:

kesinlikle haklısınız.bana farklı bir bakış açısı kazandırdınız.

gerçektende çok teşekkür ederim.

benim bebisimde iki aylik olmak uzere
uyku problemi var
kesintisiz bir saat bile uyuyamiyor her yarm saate bi on bes dakikaya bi uyaniyor
bende ayagimda salliyordum gece bile ayagimda sallayarak uyumaya calisiyordum
migirdanmaya basladigi an salliyordum hemen uykuya daliyordu tabi benim ne uyudugum belli oluyor ne uyandigim oyle sersem tavuk gibi dolasiyorum gece gunduz ..
ama iki gundur hatamin farkina vardim
simdi yatiriyorum odama yada salona yaninda kaliyorum kendi kendine cok zor da olsa uykuya daliyor o attikca emzigini veriyorum
uykuya daldiktan sonrada geri uyaniyor yaklasmiyorum yanina hafi mizlaya mizlaya tekrar on on bes dakikada geri daliyor uykuya
bence kesinlikle alistirma sallamaya
ilk zamanlar farketmiyorsun
ama biraz zaman gecine misafir geliyor temizligin oluyor yemegin oluyor sen mahfolursun .. tecrubesizlik cok zormus cokk :KK43:

ben çocuğu sallamaktan yana değilim uzmanlarda yanlış bir hareket olduğunu söylüyor ben oğlumu hiç sallamadan büyüttüm sallanan bebekler çok huzursuz oluyor bence

benim bebisimde iki aylik olmak uzere
uyku problemi var
kesintisiz bir saat bile uyuyamiyor her yarm saate bi on bes dakikaya bi uyaniyor
bende ayagimda salliyordum gece bile ayagimda sallayarak uyumaya calisiyordum
migirdanmaya basladigi an salliyordum hemen uykuya daliyordu tabi benim ne uyudugum belli oluyor ne uyandigim oyle sersem tavuk gibi dolasiyorum gece gunduz ..
ama iki gundur hatamin farkina vardim
simdi yatiriyorum odama yada salona yaninda kaliyorum kendi kendine cok zor da olsa uykuya daliyor o attikca emzigini veriyorum
uykuya daldiktan sonrada geri uyaniyor yaklasmiyorum yanina hafi mizlaya mizlaya tekrar on on bes dakikada geri daliyor uykuya
bence kesinlikle alistirma sallamaya
ilk zamanlar farketmiyorsun
ama biraz zaman gecine misafir geliyor temizligin oluyor yemegin oluyor sen mahfolursun .. tecrubesizlik cok zormus cokk :KK43:

farketmeniz ne güzel.tebrik ederim.

ben çocuğu sallamaktan yana değilim uzmanlarda yanlış bir hareket olduğunu söylüyor ben oğlumu hiç sallamadan büyüttüm sallanan bebekler çok huzursuz oluyor bence

evet haklısınız...

X