Miyom ve soğan kürü

Canım soğan suyu küçük miyomlarda iyi geliyor. Miyomun milimetrikse iyi gelir. Sana önerebileceğim formül de Adaçayı,civanperçemi, Testere dişli Aslanpençesi ve Çoban çantası. İyi geldiğini söylüyorlar bana iyi gelmemişti ama senin durumun nedir tam olarak bilmediğimden belki iyi gelebilir.

benım 4cm dı ıctım ama banamısın demedı gercı bılıodumda 3 cm den kucuklere ıyı geldıgını yıne de denedım

soğan kürünü 15 gün uyguladım ilk adetim bittikten 5gün sonra başladım.
neyse kür bitti 2gün sonra adet oldum.
şu an adetimin 5.günü ve hala kanama yoğun olmakta ,pıhtılar geliyor.
miyomumda da bir sertlik ve büyüme var gibi,göğüslerimde hala dolgunluk var
doktorumu aradım hemen bugün.ostrojen hormonu artmış olabilir dedi .adet bitiminde gelin kontrol edelim dedi.
miyom için 2ay önce kontorle gitmiştim '2ayda byümez o kadar ama aşırı östrojen yüklemesi mi oldu vücudunuzda dedİ''
diyemedim doktora ben bu ay soğan kürü uyguladım diye.
ACABA SOĞAN KÜRÜ östrojeni mi arttırdı die içime şüphe düştü.
ibrahim saraçoğlu nun sitesine yazdım cevaben soğan kürünü miyom ve kistler için öneriyoruz die sıradan bir cevap gelmiş.
böyle bir durum yaşayanlar oldu mu?yani soğan küründen sonra adet döngüsünde göğüslerde şişkinlik karında büyüme.
çünkü normalde adet zamanında bu belirtiler zaten azalıyordu.
acaba doğru mu yapıyoruz arkadaşlar lütfen cevap yazar mısnız?

slm arkadaşım bende de myom var ve sogan kürü yapıyorum seni okuyunca şimdi şüpeye düştüm?ama civanperçemi daha iyi geldigini biliyorum kullandım tam 2 yıl myom büyümemişti sonra ammeliyat oldum büyüklr temizlendi 2 tane kalmş dr daha fazla rahmi kazıyamadım dedi o iki myomun büyüme ihtimali oldugu için ve çocuk istedigim için sogan kürüne başladım bakalım kontrolde ne çıkacak?senle paylaşırım kısmet olursa..geçmiş olsun.

miyom güncesi gibi yazayım buraya belki faydası olur bilgi açısından kk üyelerine.
adetimin 12.günü ve hala adet yoğun olmasa da leke kan geliyor.
soğan kürü uyguladım normal olan adet düzenim bu seyirde şu anda.yani 7-8gnde tamamen kesilen adetim şu an 12.gün hala devam ediyor.
cmrtesi ikinci 10gnlk soğan kürüne başlıycam korkarak,
ameliyat olmam sağlık açısından mümkün değil..bakalım ikinci kür ve adet bitimi doktoroa gidicem sonuçları miyomdaki iyi kötü değişimleri (inşllh ii olur)yazarım yine buraya..

kk üyesi sayın arkadaşlar çokçok hemde çok üzgünüm,
bgn ibrahim saraçoğlu nu aradım ve kendisiyle konuştum.bgn adetimin 17.günü ve kanamam müthiş arttı durmuyor saatte bir ped değişrtiriyorum nerdeyse ve bgn soğan kürünün 10gnlk tedavisinine başlıycaktım.hoca asla kullanma civan perçemini kullan dedi soğanı kesin dedi.
dayanamadım doktora gittim,kesinlikle miyom büyümüş dedi.
soğan kürü uygulamadan önce doktora gitmiştim boyutları 2cm büyümüş bir ayda .
sonuç olarak ben bunları yaşadım doktor ameliyata alıcağını söyledi dilerim bir sorun çıkmaz
çok korkuyorum her bulduğunuzu içerseniz dedi doktor böyle ayda 2cm büyür miyom dedi.
bn çok üzülüyorum pişman oldum bilginize arkadaşlar.
sevgilerimle..herkese acil şifa versin rabbim.
ameliyat sonrası olanları yazarım buraya.eğer doktor ok derse laparoskobi ile olmak istiyorum fakat miyom çok büyük dedi.

kk üyesi sayın arkadaşlar çokçok hemde çok üzgünüm,
bgn ibrahim saraçoğlu nu aradım ve kendisiyle konuştum.bgn adetimin 17.günü ve kanamam müthiş arttı durmuyor saatte bir ped değişrtiriyorum nerdeyse ve bgn soğan kürünün 10gnlk tedavisinine başlıycaktım.hoca asla kullanma civan perçemini kullan dedi soğanı kesin dedi.
dayanamadım doktora gittim,kesinlikle miyom büyümüş dedi.
soğan kürü uygulamadan önce doktora gitmiştim boyutları 2cm büyümüş bir ayda .
sonuç olarak ben bunları yaşadım doktor ameliyata alıcağını söyledi dilerim bir sorun çıkmaz
çok korkuyorum her bulduğunuzu içerseniz dedi doktor böyle ayda 2cm büyür miyom dedi.
bn çok üzülüyorum pişman oldum bilginize arkadaşlar.
sevgilerimle..herkese acil şifa versin rabbim.
ameliyat sonrası olanları yazarım buraya.eğer doktor ok derse laparoskobi ile olmak istiyorum fakat miyom çok büyük dedi.

canım cok uzudum yaa cok gecmıs olsun.. myomun kac cm mıs kı? amelıyatı ne zaman olcaksın? ınsallah sorunsuz gecer amelıyatın banada amelıyat demıslerdı ama son gıttıgım dr kesınlıkle once gebelık dedı sımdı 6 aylık hamıleyım sımdıye kadar korkuyla gectı ınsallah kalan zamanımızıda sorunsuz gecırırsek kuzuma kavusursam dr da alırım derse sezaryanla kurtulmak ıstıorum myomlardan.. sende amelıyat sonrası deneyımlerı bızımle paylasırsan sevınırım.. Allah yardımcın olsun canım guzel haberlerle gel ınsallah..

canım cok uzudum yaa cok gecmıs olsun.. myomun kac cm mıs kı? amelıyatı ne zaman olcaksın? ınsallah sorunsuz gecer amelıyatın banada amelıyat demıslerdı ama son gıttıgım dr kesınlıkle once gebelık dedı sımdı 6 aylık hamıleyım sımdıye kadar korkuyla gectı ınsallah kalan zamanımızıda sorunsuz gecırırsek kuzuma kavusursam dr da alırım derse sezaryanla kurtulmak ıstıorum myomlardan.. sende amelıyat sonrası deneyımlerı bızımle paylasırsan sevınırım.. Allah yardımcın olsun canım guzel haberlerle gel ınsallah..
hamile kaldığınızda miyomunuz kaç cm di

X