Bebek Beslenmesi 18 aylık bebek anneleri

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

sevgideniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
70
1
42
Bebeğim 18 aylık erkek ve boyu 85 cm sizce iyimi?aynı ayda olan erkek bebek anneleri sizinkinin boyu kaç cm?
Günlük öğün sayınız kaç?Benimki emiyo süt içmiyo pek.Sevdirmek için neyapabilirim,önerilerinizi bekliyorum.
Ve hala daha gecede 5-6 kez kalkıyo nezman bitcek bu kalkmalar,bu aylarda deliksiz uyuyan bebek var mı?

CANIM MERHABA BENIM OGLUM HENUZ 13 AYLIK BENI DOGUSTAN EMMEDI O YUZDEN MECBUR SÜT ICIRDIM O YUZDEN ALISTI..EGER SUT ICIRMEK ISITOYRSAN SUTU SULANDIR ICINEDE BAL KAT VE BIR YADA 2 TANE CICI BEEB KAT TADINI BEN BILE SEVIYORUM :dance:SÜPER OLUYOR BI DENE EGER ICMEZSE GETIR SENLE BIZ ICELIM:içelim:BENIM OGLUM BINKERE MASALLAH GECELERI KALKMIYOR:nazar:YATIRIRKEN BIR BIBERON ICIRIYORUM BIRDE SABAH EZANINDA KALKIP YAPIYORUM AKŞAM ZATEN 21:00 GIBI UYUYOR SABAHTA ICIRDIGIM ZAMAN 09:00 GİBİ KALKIYOR OZAMANDA ZATEN KAHVALTI YAPIYOR BENIMLE.YANI DUZENLI BENIM OGLUMUN UYKUSU .ADINA UZULDUM CANIM 5-6 KEZ KALKAMSI SENI ZORLAR AMA BENCE O EMDIGI ICINDIR BENIM YIGENIMDE ÖLE 13 AYLIK ODA SENIN BEBEİŞİN GIBI GECE COK KALKIYORMUS..ALLAH SABRINIZI VERSIN GUZELIM ...BİDE BOYU 85 CM DEMISSIN BU AYLARDA ERKEK BEBEGIN NORMAL BOYU 81.5 CM OLURMUS YANI KAYGILANMA UZUN BOYLU YAKIŞIKLI BIR OGLUN OLUYOR :dance:

Hale nekadar şanslısın deliksiz uyuduğu için hem de 12 saat darısı bana en kısa zamanda.süt için verdiğin bilgilere de teşekkür ederim canım

slm kızlar beim kızım da 18 aylık aylık ve sadece 8,5 kilo gel de kafayı yeme:roflol: iki gün yese 1 hafta yemez çok iştahsız ve inatcı bi bebek. napıcamı bilmiyorum offf iştahsız çocuk çok zormuş

Emzirmeyi kesmediğin sürece gece uyanmaya devam edecek emizrmeyi kestiğin zaman 1 hafta daha uyanır sonra düzelir

papatya c anim zorla yedir ben in terneti aciyorum cizgi filim ancak yiyor sutte iciyor balli sut 1 oglen birde gece yatmadan once

X