'Pembe Kombin'... KK Hanımlarının Moda Köşesi

prensesin uykusu botlarını ve açık renk halını gitttigidiyordan mı aldın..ordan aldıysan botlar rahatmı?bende istiyorumda..bu arada kombinlerin çok şık beğendim..

hayır canım botlarımın bir tanesini stradivarius diğerinide graceland aldım . çok teşekkür ediyorum yorumun için.

hiiiiiiiii:KK53:
allam sana geliyorum:KK53:o kırmızı straplez badiye öldümmm:KK53:
nasıl harika bi kombin yaa:KK53:bende istiyorum o kırmızıdan:KK5: :KK5:
2.kombinede ayrıca öldüm:KK53:allahım ya,sen nası şekil bi hatunsun böyle:KK69:geberiyorum sana:KK69:

çook teşekkür ediyorum kuzucumm . o kırmızı badiyi alalı uzun zaman oldu ama hala severek giyiyorum çok güzel gerçektende.

bende ekliyim, topiğe hareket lazım :119:

tarzın çok güzel,çok beğendim.

BU DA BENDEN :)

0062s.jpg

çok hoş bir kombin özellikle çantana bayıldım. Bu etek modeli yerine farklı bir model yada lacivert pantalon çok daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum.

teşekkür ederim prensesin uykusuyum bende senin kombinlerini çok beğeniyorum:KK9:

prensesin uykusuyum

flamenko

jennifer

krishnamurti

kombinleriniz süper kızlarr
çok beğendim :)

Prensesikom güzelim canım kankam :KK69:
1. kombin çok hanım hanımcık 2.si ise çok şeker tam lolita tarzı :KK61: 2 kombinde senin ellerinden çıktığı için dehşet güzel aşkummmmmmm :KK56:

jenniferımmmmm :KK19: hersey uyumlu ama tek birsey hariç o da çanta :KK3:

flamenko bencede altına pantolon daha iyi olurdu :nazar: onun dısında çok güzel :KK9:

prensesin uykusuyum siyahlı elbisene bayıldım nerden aldığını da yazarmısın canım

X