Adetim neden kahverengi

tugba_tnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2010
2
1
slm ben yeni üye oldum ve bi sorunum var umarım bilen vardır ben 3 ay önce dogum kontrol hapı kullanmaya başladım 2aylık evliyim geçen ay adetim 2 gün geldi 3,gün sabahtan pembe akıntı akşamda kaverengi akıntı geldi ve sonra kesildi bu ay ise adetim sadece kahverengi akıntı olarak geldi bu neden olur sizce ve ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun

kullandığın hapla ilgili olabilir cnm. bünyen yeni alışıyordur genelde oluyor sanırım yeni başlayanlarda. bir çok kez okumuştum bu bölümde sende göz gezdir istersen.

slm ben yeni üye oldum ve bi sorunum var umarım bilen vardır ben 3 ay önce dogum kontrol hapı kullanmaya başladım 2aylık evliyim geçen ay adetim 2 gün geldi 3,gün sabahtan pembe akıntı akşamda kaverengi akıntı geldi ve sonra kesildi bu ay ise adetim sadece kahverengi akıntı olarak geldi bu neden olur sizce ve ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun

canım doğum kontrol hapı kullanırken kanamalar zaten kısa süreli ve miktar olarak da az olur, o yüzden belki 2 gün normal daha sonra 3. gün akşama doğru kahverengiye dönmüştür bitmeye yüz tuttuğu için...yani hap kullanmadan önceki adet kanamaların gibi olmaz, onlara benzemiyo diye endişelenme...herkesde de farklı olur,belki başkasının daha uzun sürer ya da daha da kısa sürebilir hap kullanırken, bu bir sorun değil...hap kullandığı sürece hiç adet görmeyen kadınlar bile var ki bu da çok normal, hiç bir sorun teşkil etmez...hapların prospektüsünde de yazar bunlar zaten...benim de hap kullanırken çok çok az neredeyse hiç olmamış kadar az kanamam oluyordu...korkma yani... yine de emin olmak istersen doktoruna sorabilirsin tabi ama bence en önce ilacın prospektüsünü bi oku...cok geçmiş olsun canım...

bendede kist var kahverengi akıntı geliyodu ama dogum kontrol hapı kisti eritiyormuş çünkü dr bana dogumkontrol hapı yazdı şuan içiyorum.çocuk istedigim halde

bendede kist var kahverengi akıntı geliyodu ama dogum kontrol hapı kisti eritiyormuş çünkü dr bana dogumkontrol hapı yazdı şuan içiyorum.çocuk istedigim halde

bende çocuk istiyorum ama maalesef 1 aydır hap kullanıyorum. kistin over mi çikolata mıi? bu çok önemli. çikolata ise hapın faydası yok maalesef. bakalım 2 yada 3 aya geçmezse operasyonla alırız dedi doktor umarım atlatırım. umarım sen de atlatırsın inşallah..

X