yasemin kokulu parfüm

kavaklar1982

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2007
82
1
Arkadaşlar ben yasemin kokusu ağırlıklı çok ağır olmayan bir parfüm arıyorum. :KK1: Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleme:
L'occitane mağazası var bir kaç yerde. internetten türkçe sitesine bakabilirsin. Nişantaşında, Bağdat Cadddesinde, Capacityde vardı galiba.

body shopta sırf yasemin kokan bi parfüme rastladım ben de taze kokan bi koku olduğu için benim tarzım değil ama kalıcı ve 100 cc fiyatı da 22tlydi canım bence denemelisin

evet en kısa zamanda body shop a uğramalıyım kesinlikleeee.hangi diziyi izlesem bi yasemin kokusudur almış gidiyo.çatlıycam meraktan :)

içinde yasemin bulunan parfümler;

chanel-change
chanel-coco mademoiselle
bvlgari-jasmin noir *
d&g-the one
guerlain-ıdylle *
marc jacobs-daisy *
Giorgio Armani- Idole d`Armani
Guerlain L'Instant de Guerlain *
Dolce&Gabbana Sicily
Prada Prada

yıldızlı olanları kesin denemelisin bence..

Bende yasemin kokusunu çok severim ve araştırmalarım sonucu bvlgari-jasmin noir de
karar kıldım. Bayıldım. Sipariş verdim sabırsızlıkla bekliyorum.

kızlar bi kozmetikçide 5 - 6 tane çiçeğin tek kokusunu yapmışlar dı görmüştüm
yani mesela sade manolya
sade yasemin
sade hanımeli
gibi ve kokladım müthiş kokuyodu yani alt nota üst nota diil direk o çiçek kokuyodu
ama ben çiçek kokularını sevmem sevenler için çok güzel bence.. hatta bahar ve yaz aylarındada harika olur bence
dükkanın adını hatırlayamadım ama ilk geçtiğimde bakıp yazacağım size belki netten sipariş verirsiniz yada parfümün adını öğreneyim başka yerlerdede vardır muhtemelen

kızlar bi kozmetikçide 5 - 6 tane çiçeğin tek kokusunu yapmışlar dı görmüştüm
yani mesela sade manolya
sade yasemin
sade hanımeli
gibi ve kokladım müthiş kokuyodu yani alt nota üst nota diil direk o çiçek kokuyodu
ama ben çiçek kokularını sevmem sevenler için çok güzel bence.. hatta bahar ve yaz aylarındada harika olur bence
dükkanın adını hatırlayamadım ama ilk geçtiğimde bakıp yazacağım size belki netten sipariş verirsiniz yada parfümün adını öğreneyim başka yerlerdede vardır muhtemelen

evet istediğim böyle bişey zaten.arkadaşların tavsiyesi üzerine body shop tan yasemin kokusu aldım müthiş tam istediğim gibi fakat kalıcı değil malesef.dükkanın yada parfümün adını öğrenir bilgi verirsen çok mutlu olurum arkadaşım.sağol

evet istediğim böyle bişey zaten.arkadaşların tavsiyesi üzerine body shop tan yasemin kokusu aldım müthiş tam istediğim gibi fakat kalıcı değil malesef.dükkanın yada parfümün adını öğrenir bilgi verirsen çok mutlu olurum arkadaşım.sağol

cnm ters bi yerde yolumun üstü değil gittiğimde öğreneceğim
çok hoş parfümdü şişeleri küçük şirind,i ve saf çiçekti
özellikle hanımeli buram buram hanımeli kokuyodu..ben hanımeli kokusunu severimde ondan çok hoşuma gitti diğerleride güzeldi .. beğeneceğine eminim

ya bu arada beşiktaşta dükkan balık pazarının karşısındaki kozmetik dükkanı bildiğin biyerse eğer öylede bakabilirsin dükkan adını hatırlamadım ancak gittiğimde bakıcam cnm

X