Ankarada Dr Hüseyin Yeşilyurta giden var mı

fase2009

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
213
0
36
ben yeni hamileyim hüseyin yeşilyurta gidiyorum aranızda giden varsa doğum yaptırdığı falan memnuz kaldınız mı

Merhaba
Hüseyin Yeşilyurt çok dikkatli bilgili iyi bir doktordur.O karlı görüntü veren eski ultrason cihazından neyi nasıl seçipte görüyor bilemiyorum ama adam iyi bir doktor hakkını yiyemem:)
Hamileliğin sorunsuz devam eder de normal doğum yaparsan hiçbir sıkıntın olmaz.
Ama riskli bir gebelik yaşarsan ve çalıştığı hastanede tetkikler yaptırmaya hatta hatta orada doğum dışımda başka işlemler yaptırmaya kalkarsan yandın.
Doktor iyi ama Zekai tahir Burak Hastanesi heryönden çok kötü bir hastane.Hastane çalışanları insanlıktan uzak o yüzden ben Hüseyin Beye hamileliğimde gidemedim.
O rutin kontrollerini yapar doğumuna girer ama diğer tüm yaşadıklarına yaşayacaklarına karışmaz.Hastane politikası yüzünden.O yüzden bir kere daha düşün.
Hem ona vereceğin muayene parasından daha azını vereceğin özel hastaneler çok iyi doktorlar var.
Mesela benim şu an devam ettiğim Lina Kadın Sağlığı Merkezi ve Şükran Çakmak tavsiye ederim.
Doktorun iyi oldugu kadar hastanede iyi olmalı

Bebeğin hayırlı olsun.Umarım sağlıkla hayırlısıyla kavuşursun.
Sevgiler...

cok teşekürler şimdilik sigortamız olmadığından doktorun özel yerine gidiyoruz yoksa dediğiniz gibi özel bir hastaneye gitmek istiyoruz dedğiniz hasteneye bizde bakalım

bende çankayada bi özel doktora gidiyodum kendi muaynehanesine. doktor büyük doğumda çalışıyo. belki iyi bi doktor ama hastane şartları aynı. bende orda o muameleyi görmemek için doktorumu değiştirdim şimdi akropol hastanesine gidiyorum hem doktorum orda hemde orda doğum yapıcam kendi doktorumla. bence doğum yapılacak hastane çok önemli özel doktorum olsa bile büyük doğumda yapmak istemedim

kızlar benim size önerim özel muayenesi olan doktora gitmeyin özel hastanenin kendi doktoruna gidinki rahatlıkla doğumunuzu bildiğiniz doktor ve hastanede yapın
yengem lina kadın sağlığına gitti.doğum zamanı herhangi bir özel hastanede şu kadar ücret denildi ve sezeryan olacağı söylenildi ben doğumumu etlik lokman hekimde yaptım
doktorum sebahat hanım çok memnun kaldım Linanın sezeryan dediği yengemi sebahat hanım çok memnun kaldığı bir doğum yaptırdı şu an iki tanıdığım daha gidiyor onlarda çok memnun iyi geceler

karar veremiyorum bende lokman hekim hakkındada kimisi iyi seyler söylüyo kimisi kötü seyler ankarayada evlendikten sonra geldim hastaneler hakkında falan pek bi bilgim yok

fase bende senin gibi ankaraya evlenip yeni geldim,doktorlarla hastanelerle ilgili hiç bi fikrim yok,önce gazi üniv randevu aldım,çok yoğun bakamazlar dedi,şimdi zekai tahirin bi doktorunun özel muayenesine gidiyorum ama hastaneyle ilgili kötü yorumları şimdi okudum ve korktum,hüseyin yeşilyurtla ilgili birşey bilmiyorum. ikimizinde durumu vahim sanırım

bende hüseyin yeşilyurttun özel muayenehanesine gidiyorum ama tahlillerin için zekai tahir e gidiyorum bende o hastehane hakkında iyi şeyler duymadım o yüzden orada dogum yapmak istemiyorum doktora sormayı düşünüyorum herhangi bi özel hastahanede doğum yaptırabiliyo mu diye

dün bende zekai tahirden tahlilden geldim inanılmaz kalabalıktı,inan beni feci boğuyor o hastane ama orası sonuçta bir doğum hastanesi tam teşeküllü özel hastanelerse para tuzağı dün sıradaki bir kadına sordum iki doğum yaptım burada gayette iyi geçti dedi, ben orada doğum yapmayı düşünüyorum özel odaları varmış hatta duyduğuma göre özel odanda gelip doktor doğumunu yapıyormuş,bunun haricinde duyduğum en iyi özel hastane akay ve medicana bunları bir sor derim

bende dün zekai tahirdeydim:KK70: ama 2 li tarama sonucunu almak için.. insan hastahane hakkında kötü şeyler duyunca insan cesaret edemiyo

aynı gün ve aynı saatte ordaymışız sanırım benımde 13:30da ikili test sonucum vardı,bence sen yüreğini ferah tut sanırım ankara senın ıcınde yabancı bi şehir ne yaparsak yapalım içimize sineni bulana kadar zorlanıcaz

29 30 nisan diyolar ama umarım mayısta doğar,cinsiyeti belli değil 11 haftalıkken ultrasona girdim kız gibi ama sen genede kimseye bişe deme dedi. senin cinsiyet belli oldumu bu arada ben 12 dedımde 13 haftalık galiba

sen nisan anneleri topigine gelmiyo musun... bizede doktor büyük ihtimalle erkek dediler 16. haftada tam belli olur dedi

Doktorun telfonu veya iletişim bilgisi varsa vermsiniz biz o doktora gitmek istiyoruz ama özel muaynenesini ve telfinu allazim ozelden msj atarsanız çok sevinirim

X