FULYA BAHÇECİ KLİNİĞİ inde tüp bebek yaptıranlar lütfen tecrübelerinizi yazınız

ben ne yapacağımı nereye gideciğimi kime başvuracağımı şaşırmış durumdayım
ödemelere taksit filan yapıyolramııı peki

yok canım taksit imkanı falan yumurta toplandığı gün en geç tüm hesabı kapatmış olman gerek donmuşlarda ise transfer günü alıyolar

taksit yapılmıyo toplama işlemi günü para ödeniyor tatlım kafan karışmasın bak bende senin gibiydim gittim aklımda olan merkezlerle görüştüm gidip bilgi alıyorsun ortamı görüyorsün içinin sindiği yerde başlıyorsun :) benim öyle oldu :)

ben ne yapacağımı nereye gideciğimi kime başvuracağımı şaşırmış durumdayım
ödemelere taksit filan yapıyolramııı peki

Cnm bazı kredi kartlarıyla tek çekim yaptırıp ; bankayla konuşup banka kartına taksit yapabiliyor. Ben finansbank'ın yaptığını biliyorum diğer kartlar için bankayı arayıp sormak lazım ...

1-2 aya kadar tüp bebek deneyeceğim ve nerede yaptıracağım konusunda ince eleyip sık dokumam lazım lütfen fikirlerinizi paylaşın
sevgilerrr
:nazar:

sonbaharcım bende bahceci kliniginde tüpbebege basladım bu ay. dr um halit bey.gerci benim tahlillerden bazılarında sorun cıktı murat beye yönlendirdi simdi murat beyde beslenme artı ilac tedavisi görüyorum.sanırım bi bucuk ay sonra falanda halit beyle tüpe gecicez.için rahat olsun her yönüyle klinik olsun dr lar olsun cok iyi.ücrete gelince uygulama 4000+ilaclar igneler var 5500-6000ifalan buluyo.ilac kullanımı kişiden kişiye degişiyo..artı tahlillerde oluyo yapman gereken hersey yolunda giderse ki inş gider 6.500gözden cıkar.bide halit beyin muayene ücreti 200tl.

Kızlar, buaraya tüp bebek yaptıran ve akapunkturcusunu dışarıdan getiren arkadaşlar var mı? Merkez onay veriyor mu?

X