FULYA BAHÇECİ KLİNİĞİ inde tüp bebek yaptıranlar lütfen tecrübelerinizi yazınız

sonnbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2010
150
0
1-2 aya kadar tüp bebek deneyeceğim ve nerede yaptıracağım konusunda ince eleyip sık dokumam lazım lütfen fikirlerinizi paylaşın
sevgilerrr
:nazar:

1-2 aya kadar tüp bebek deneyeceğim ve nerede yaptıracağım konusunda ince eleyip sık dokumam lazım lütfen fikirlerinizi paylaşın
sevgilerrr
:nazar:

cnm ben dondurulmuş tedavisine başlayacağım orada :)) dün ilk görüşmeyi yaptım ve çok memnun kaldım . Mustafa bey ile görüştüm ben a.s.

cnm ben dondurulmuş tedavisine başlayacağım orada :)) dün ilk görüşmeyi yaptım ve çok memnun kaldım . Mustafa bey ile görüştüm ben a.s.

selam canım

mustafa bahcecinin muaynesi ne kadar diyer dr aynımı yoksa pahalımı bide herkese bakıyomu

ben halit beye muayne olmuştum onu hiç görmemiştim orda artık oda muayne ediyomuş ama herkesi ediyomu acaba

canım benimde ilk denemem orda idi mustafa hocanın hastasıydım ama ilk muaynede gördüm birdaha göremedim gerek benim kontrollere sabah saatinde gelmek istemem den gerekse hocamızın yoğun olmasından partneri erbil bey ile yoluma devam ettim ekip profosyonel olduğu için hepsi aynı ilk denememde tutmadı merkezi suçlayamam aralık ayında 2. denememi gerçekleştireceğim yine bahçecide erbil bey ile devam edeceğim ben memnunum gerek doktorlarımdan gerek hemşirelerinden gerek embiriyologlarından çok memnunum tavsiye ediyorum

Muayene ücreti Mustafa Bey'in 300 tl arkadaşlar eğer çider üyesiyseniz 210 tl oluyor ( dün verdim de )
28 Ekimde tekrar gidicem yoluma Mustafa Beyle mi devam edeceğim yoksa bir başka doktorla mı onu gittiğimde soracağım.
Ama ilk görüşmem çok olumlu geçti. Ben merkez değiştirdim biraz bu konuda hassasım yani .

sor tatlım ama dediğim gibi mustafa bey yurt dışında oluyor şehir dışında oluyo şimdi partneri kim bilmiyorum erbil bey ise o da çok iyi ve ilgili bi doktor bilgin olsun

sor tatlım ama dediğim gibi mustafa bey yurt dışında oluyor şehir dışında oluyo şimdi partneri kim bilmiyorum erbil bey ise o da çok iyi ve ilgili bi doktor bilgin olsun

Katlanıcaz artık cnm :)) Ben biraz tedirgin gittim sonuçta merkez değiştirdim.Umarım sonu hepimiz için güzel olur .

Ben Mustafa Hocanın hastasıyım ilki tutmadı kısmet buda, tutan çok kişide var 37 yaşındayım yaş sıkıntı ve rezervimde azalma var .
İkinciyide hocamda deniycem hayırlısıyla. Mustafa Hoca olmadığında Erbil Bey bakıyor o da çok ii biri hastalara yaklaşımı deneyimi çok ii

Son düzenleme:
Sıfırdan bildiğim kadarıyla 4000TL+ilaçlar ama çider üyelerine indirim yapıyorlar. Orda yapılan e2 tahlilleride 45 TL. şu an aklımda olanları yazdım. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah

Son düzenleme:
bende ulun bey hastasıyım arkadaşlar umut tüp bebek bahçecinin kardeş kliniği donmuş transferi yapılacak ama inanın okadar şaşkınım ki fiyat sormak aklıma gelmedi daha:))) şimdi aydım.....

arkadaşlar bende size bi tavsiyede bulunayım ilaçları kendimiz alıyoruz ya ecza deposunda tanıdık bulursanız çok uyguna geliyo mesela bi iğne 130 iken ben 85 e aldım geçen tedavimde

Kızlar ben anadolu yakasında oturuyorum. Koşuyolu umut tüp bebek de bahçeci hocaları ile aynı mı bilen var mı bu işte dr. Da çok önemli süleyman bey varmış orda ama prf. Değil.

Arkadaşlar yeni tedavilirinize hayırlısıyla ne zaman başlıycaksınız belki aynı aylarda deneriz

arkadaşlar bende size bi tavsiyede bulunayım ilaçları kendimiz alıyoruz ya ecza deposunda tanıdık bulursanız çok uyguna geliyo mesela bi iğne 130 iken ben 85 e aldım geçen tedavimde

Nasıl bulucaz :)) Ben araştırmaya başlayayım diycem ama zaten dondurulmuş tedavisi olacağımdan uygun ilaçlar ama yinede soruşturayım sağol cnm a.s.

süleyman bey çok iyi bi doktor methini çok duydum bizim toplama ve transferler umutta olduğu için süleyman beyin çok hastası vardı

Kızlar ben anadolu yakasında oturuyorum. Koşuyolu umut tüp bebek de bahçeci hocaları ile aynı mı bilen var mı bu işte dr. Da çok önemli süleyman bey varmış orda ama prf. Değil.

canım umut tüp bebekde çok başarılı içini ferah tut bence

hocaları aynı diil ama tüm teknolojileri aynı umutta sülayman bey ve ulun bey var zaten 2 doktor bakıyo canım

X