Emir'in Yolu Show Tv

medyapım'ın genel müdürü ve dizinin yapımcısı Fatih Aksoy şunları söyledi:

"Gerek yaşadıgımız maddi sıkıntılar, gerek de dizinin arzulanan izlenme düzeyine ulaşamaması sebebiyle "Adını Feriha Koydum" olarak başladıgımız ve "Emir'in Yolu" olarak devam ettigimiz dizinin ekran yolculuğu 80. bölümde sona eriyor. Bu diziyi üç yıl boyunca yazan, yöneten, çeken tüm ekibe, karakterlere can veren oyunculara, her hafta izleyicilere ulaşmasını sağlayan Show TV'ye ve bu diziyi hem izleyen hem de eleştirileriyle yön veren izleyicilerimize içtenlikle teşekkür ediyorum. inşallah her yaptığımız dizi bunun kadar uzun soluklu ve etkili olur."

80. bölüm yayınlandımı acaba?

finalide kendileri cekip kendileri izlesinler. uzun soluklu?..................SIKICI demek istemis herhalde

feriha sonrasındaki bölümler çok kötüydü. keşke tekrar ferihanın vurulduğu yerden baslasa ölmese çocukları felan olsa öyle final olsa :KK1:

eroin mi kullaniyormus?

yanı eroın mı bılmıos sonucta kokaınde olabılır,,
uyusturucudan gozaltına alınmıs,,evındede tek kullanımlık uyusturucu bulunmus ,,,
gızem karacada gozaltında uyusturucudan,,
babası gızemın aracına takıp taktırcagına kızını uyusturucudan korusaydı ya,,

yanı eroın mı bılmıos sonucta kokaınde olabılır,,
uyusturucudan gozaltına alınmıs,,evındede tek kullanımlık uyusturucu bulunmus ,,,
gızem karacada gozaltında uyusturucudan,,
babası gızemın aracına takıp taktırcagına kızını uyusturucudan korusaydı ya,,

ooow sok oldum.... :26:
nedir bu sanatcilarin uyusturucuyla derdi ya, kullanmayan yok mu...

sanki ünlü olunca uyuşturucu kullanma şartı var..:KK15:
şaşırıyorlar iyice şımarıklıktan..:KK33:

cagtaya, gizeme sasirmadimda avrupa avrupanin gülüde varmis aralarinda o kiza cok üzüldüm.
cok seviyordum o diziyi

X