Emir'in Yolu Show Tv

Bugün yemekte açıktı dizi bir izliyeyim dedim 10 dk
Aman Allahım ne rezil kılığa sokmuşlar diziyi
İlk başladığında geceler açar telden izlerdim şimdi 102 ekran koysalar dönüp bakmam o derece saçmalamışlar
Yok yaralı kurt falan :KK53::KK53:
Hele o çocuklar ne ara büyüdü?
Halil Zehrayı gelmediği düğünde nasıl vurdu?
O zaman Ferinin babası neden sadece kızına ağlıyor?
Mehmet nerde, o kadın niye evde falanda fişman.
Daha da izlemem.
Uçurum yeter de artar bile :KK53:

günlerdir heyecanla beklediğim dizinin yeni bölümünü bukadar sıkılarak izleyeceüim aklıma gelmezdi..
adam kızını haybetmiş karısını kaybetmiş ama maşallah hala dim dik ayakta...
o köyden gelen kıza çok sinir oldum zombi gibi bakıp duruyor gıcık..
pOlis kızıda sevmedim umarım emirle aşk yaşamazlar hiç yakışmıyorlar bence..
ya kim vurdu bu ferihayı anası neden ölmüş!
Bu arada cansuyu görünce şöyle bi çığlık attım resmen abartmıyorum!
burnunun yanında yüzünü farketmediniz mi nekadar zayıflamış o koca yanakları içine çökmüş resmen yüzünü mü gerdirmiş napmış sanemin dediği gibi harbiden aştı bu kız kendini :KK1:

ara ara bakıyordum ama artık hiç bakmam, bu arada feriha'yı kim vurmuş?

günlerdir heyecanla beklediğim dizinin yeni bölümünü bukadar sıkılarak izleyeceüim aklıma gelmezdi..
adam kızını haybetmiş karısını kaybetmiş ama maşallah hala dim dik ayakta...
o köyden gelen kıza çok sinir oldum zombi gibi bakıp duruyor gıcık..
pOlis kızıda sevmedim umarım emirle aşk yaşamazlar hiç yakışmıyorlar bence..
ya kim vurdu bu ferihayı anası neden ölmüş!
Bu arada cansuyu görünce şöyle bi çığlık attım resmen abartmıyorum!
burnunun yanında yüzünü farketmediniz mi nekadar zayıflamış o koca yanakları içine çökmüş resmen yüzünü mü gerdirmiş napmış sanemin dediği gibi harbiden aştı bu kız kendini :KK1:

Ferihayla annesini Halil vurmus

ay igrenc olmus dizi
Emiri gordukce hayattan sogudum resmen
Cansunun burnu guzel olmus ama Sanemin saclarini hic begenmedim
koyden gelen su kizi ben de hic sevmedim:KK47:
bi de o Omer ne ya bi trip bi trip:KK53:agzini yuzunu kirasim geldi:KK53:

alın kızlar size twitter dan dizi ile ilgili twitler

@Ayylliiiin
Adını Feriha Koydum çekilmez artık. Emir’in Yolu yol değil .s.s.s

@Btulergun
Adını feriha koydum emir’in yolu nedir abi ya şaka gibi.

Adını Feriha Koydum bitti şimdi de Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu. Bundan sonra da Adını Feriha Koydum Pusu başlar kesin. :KK70:

@afkdizi
Zaten eski ad adını feriha koydum uzundu simdiyse emir’in yolu ulan paragraf kurdular yuh #adiniferihakoydumemirinyolu ne laa bu?

‏@salihayuce
adını feriha koydum; emir’in yolu ha?!! sağolsunlar baya bi güldüm sayelerindeee :) )))

@Ruqeenn
Emir’in Yolu ile Kötü Yol filmi birleşio Emir sonra Kötü Yola düşüo.. Adını Feriha Koydum adından vazgeçersen böyle olur işte.

@Ezgi15101998
Adını Feriha Koydum-Emirin Yolunu heyecanla bekliyorum.Emir varsa ben hep varım.
@meeerveetemiz

Adını feriha koydum’un adı Emirin yolu olmuş ya la. Eskiden afk diyoduk şimdi ey mi diycez … :KK70:

@mldkny
Adını feriha koydum oldu sana emirin yolu. Yalnız o yol, yol değil emir söyleyeyim :KK70:

@metincankoca
Yok adını feriha koydum kralın dönüşü olsun bence daha cool :)

@ilknurbasel
Adını Feriha Koydum diziyi cekemeyenler catlasin, ben her sekilde izlerim,her turlu gideri var =)

‏@ciceeekkk
‘Adını Feriha Koydum’ ‘Emirin Yolu’ ne la ? Daha fazla nasıl saçmalasak diye düşünüp sonra bunu buldunuz demi tebrikler cağnımm

@okyanustaruzgar
‘Adını Feriha Koydum’Yeni sezon fragmanndan anladığm şu Emir’in askere gidiyor. Acaba kısa dönem mi uzun dönem mi bedelli mi çok heyecanlı..
@95_melike
Adını feriha koydum’un yeni fragmanını izlediğim andan beri ağladığım için dalga konusu oldum evdekilere Allahımmm

@egocanavari
Adını Feriha Koydum’un adını değiştirip Emir’in Yolu yapmışlar. Dalga geçmek için bu kadar sebep olunca dalga geçmek pek eğlenceli olmuyor.

@MvRcan
adını feriha koydum olmuş emir’in yolu.şaka gibi.güleyim mi ağlayayım mı bilemedim.Allah akıl fikir versin.yapana da izleyene de

@dingimingi
Adını feriha koydum emir’in yolu ne bilemem de show tv’nin yolu yol değil

@altanyz

@Adını feriha koydum emirin yolu harbi dizi oldu ama adını feriha koyan anne yok adı feriha koyulan kız öldü ama emirin yolu var yürüyün be

@bercem_
Adını Feriha Koydum bitti şimdi de Adını Feriha Koydum – Emir’in Yolu. Bundan sonra da Adını Feriha Koydum Pusu başlar kesin :KK70:

@BananeFoklardan
Adını feriha koydum Emir’in yolu ne ay allah cezanızı vermesin iyi güldüm ay random güldüm kurtlar vadisi pusu gibi bi fragman olmus hahaha
@melisacin1
Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu ne amk bidahaki sezon Emirde gider başrol Rıza olur dizinin adıda Adını Feriha Koydum Kapıcılar Kralı olur

@itskadirozel
Bir an şaka sandım ama gerçekmiş. Adını Feriha Koydum ‘Emir’in Yolu’ olmuş. Saçmalama tam gaz devam ediyor.

@seysuy
Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu. Sanırsın Elektra’yı kaybetmiş Daredevil. Kötü yola mı düşüyor bu çocuk, artık nedir derdi acaba..

emir saçlarına boşuna kıydı bu dizinin devam etmeyeceği belli yer gök aşkta da yusufla havva çıkıyormuş oda düştü gözümden bu sene huZur sokağını ve evlerden birini izliycem belki balkanlarıda izlerim

zülal dedi ya sehere "ben sizlerle ilgili herşeyi biliyorum" falan. o anda şüphelendim bu kızdan. sanki köydeyken yememiş içmemiş bunları uzaktan izlemiş de şimdi de yavaş yavaş herşeyi rızayı, aileyi, emiri de tabii ele geçirecekmiş gibi geldi bana.
ferihanın anası düğüne son anda yetişti heraldeki onu da vurmuş halil efendi.
emiri zaten donuk bulurdum iyice donuklaşmış.
bi de iki sahnede küvette suda uyurken gördüm. bu da bi rahatlama yöntemi heralde.adamcağız,ferihasız yatamamış da suda ancak uyuyabiliyormuş gibi olmuş.
yavuz polis kıza aşık oldu bile. o adam da bi piskopat. ece gibi olacak aynennn.
emir de kızı yavuzdan korumaya çalışırken elektrik olacak aralarında ve aşk yaşarlar. zülal de öyyle bakar bence.
koray iyi bi insan ve mutluluğu hakediyor. handeden göremediği sevgiyi bu kızda bulacak da hangi ara isminin pınar olduğunu öğrendi ben anlamadım.
öyle bir geçer zamankide carolin,burda sanem. yahu bu kadınlar ne kadar işini biliyor ya.ikisini birbirine çok benzetiyorum. karakterlerini yani.

ya abi, iyice sacmalamıslar o kurbaga suratlı kız zülal mi ne, biliyor ki emir hakkında?
bi gördü cam' dan o tuhaf bakısları falan?? hemen de asık oldu yaralı kurta...
:KK1:
komik, hemde cok komiiikk!!
:KK14::KK53:

ya abi, iyice sacmalamıslar o kurbaga suratlı kız zülal mi ne, biliyor ki emir hakkında?
bi gördü cam' dan o tuhaf bakısları falan?? hemen de asık oldu yaralı kurta...
:KK1:
komik, hemde cok komiiikk!!
:KK14::KK53:

kurbağa suratlı kız ifadesini yakıştıramadım
o yüzü kız kendisi seçmedi, Allah ona onu uygun gördü, beğendi, verdi
bu ayrıntılara dikkat edelim lütfen, çünkü ağzımızdan çıkan her şey önümüze konmak üzere elbette kaydediliyor

Son düzenleme:
annem ile kardeşim yaz boyu ferihayı kaçırmadan izlediler ben arada gözüm kaydı işte denk gelirsem kötü olduğuna yeni sezonun üzülüceklerdir cuma günü misafirimiz vardı izleyemediler tabiii:KK53:
bu arada uçurumun yeni bölümleri ne zman başşlıyor bilen var mı kaçırdım sanırım onuda?

annem ile kardeşim yaz boyu ferihayı kaçırmadan izlediler ben arada gözüm kaydı işte denk gelirsem kötü olduğuna yeni sezonun üzülüceklerdir cuma günü misafirimiz vardı izleyemediler tabiii:KK53:
bu arada uçurumun yeni bölümleri ne zman başşlıyor bilen var mı kaçırdım sanırım onuda?

bende merakla uçurumu beklemekteyim..

Zulalin gozleri cok guzel bence ayrica o polis kizdan daha guzel :KK37:
Polis kizin gereksiz tavirlari sacmalik katmis bir kez daha,yavuz merak ettim diyo edemezsin diyo gereksiz agresiflikler...

Geçtiğimiz hafta dizi sezonu açıldı ve çok izlenen diziler teker teker yayınlanmaya başlandı. Yazın dizilerin sezon finali yapmasıyla birlikte ara verdiğimiz “Geçen Haftanın En Çok İzlenen Dizisi” haberine bu haftadan itibaren tekrar başlıyoruz.
Geçen hafta “Adını Feriha Koydum-Emir’in Yolu” ve “Öyle Bir Geçer Zaman ki” gibi çok rating alan diziler sezonu açtı. İlk haftanın en çok izlenen dizileri ise; Show TV’de üçüncü sezonuna yenilenmiş oyuncu kadrosu ve yeni ismiyle başlayan “Adını Feriha Koydum-Emir’in Yolu” ve yine oyuncu kadrosunda değişikliklere giden “Öyle Bir Geçer Zaman ki” oldu. Geçen hafta tüm kişilerde “Emir’in Yolu” en iyi başlangıç yapan dizi olurken, AB’de ise en iyi başlangıcı “Öyle Bir Geçer Zaman ki” yaptı. En çok izlenen üçüncü diziyse tüm kişilerde “Arka Sokaklar” olurken, AB’de de “Seksenler” oldu.

alıntı....

emir var feriha yok, koray var hande yok , rıza var zehra yok , seher var mehmet yok , sanem var levent yok , senarist var beyin yok....

emirin hayranı küçük yaştaki genç kızlar bile bu diziyi rahatça kurtarırlar yani her şekilde bitmez zannetmiyorum,ben hiç bakmadım yeni bölümüne huzur sokağını izledim şimdi sizlerin yorumlarını okuyuncada ne kadar doğru bi karar verdiğimi anladım iyiki izlememişim :KK34:

Aman kurtarılacak hali mi kalmış. Sen o kadar çalış çabala emir için, efsane olun. Manyağın teki vursun öldürsün kızı sonra da Emir'in psikolojik sorunlarını izleyelim. Yok Çimento taşır, yok komşusunu pataklar.

Yıllar yılı geçip de al Feriha şu da senin olsun demeyen baba da "Kör ölünce badem gözlü olurmuş" atasözüne yeni bir bakış açısı getirmiş oldu. Vurup vurup indirdiği kızı değere bindi. Bi kendini beğenmiş, gözü yükseklerde, içinde Emir psikolojisini "yaralı GURT" olarak taşıyan Zülal midir nedir o eksikti.

Üstüne bide isyankar polismiz, psikopat ergen Ömer çıktı ki tadından yenmez.

Gel de isyan etme şu yapımcıya, senariste. En Büyük KK

Son düzenleme:
X