Emir'in Yolu Show Tv

26 Nisan 2008
20.753
7.107
38

Med Yapım'dan Yeni Bir Dizi Daha " Artık Büyüdüm" Kasım Ayında Atv Ekranlarında...

Oyuncular: Vahide Gördüm...

Artık Büyüdüm, İstanbul Etiler'de yaşayan bir kapıcı ailesinin hikayesini anlatacak. Dizinin, Kasım ayında Atv ekranlarında olması planlanıyor.

Medyapım tarafından Show TV’ye hazırlanan, başrollerini Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez, Çağatay Ulusoy, Melih Selçuk ve Ceyda Ateş’in paylaştığı dizinin ismi "Adını Feriha Koydum" olarak netleşti.
artik_buyudum_ozel_haber.jpg

Adını Feriha Koydum Tanıtım Fragmanı İzle - Adını Feriha Koydum Yeni Dizi ~ Adını Feriha Koydum Oyuncuları Kimler ? Adını Feriha Koydum Konusu Ne ? Tıkla HD Fragman İzle !

Çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanan dizinin, Ocak ayında Show TV ekranlarında başlaması planlanıyor.

Aşk-ı Memnu dizisinde zengin bir ailenin kızını oynayan Hazal Kaya, yeni dizide babası kapıcılık yapan ve zengin gençlere özenen bir kızı oynuyor. Dizi, Etiler’de lüks bir apartmanın bodrum katında yaşayıp, kapıcılık yapan Rıza, temizlikçi karısı Zehra ve kızları Feriha’nın çevresinde gelişen olayları konu ediyor. Aşk-ı Memnu’da Ziyagil Ailesi’nin yalıda büyüyen kızı Nihal’i canlandıran güzel oyuncu, bu kez zengin arkadaşlarının gösterişli yaşamına özenen, fakir bir ailenin kızı olan Feriha olarak ekrana gelecek.

Adını Feriha Koydum Tanıtım Fragmanı İzle - Adını Feriha Koydum Yeni Dizi ~ Adını Feriha Koydum Oyuncuları Kimler ? Adını Feriha Koydum Konusu Ne ? Tıkla HD Fragman İzle !
Yr5ngjDSeW.jpg

Üniversiteyi kazanmasıyla hayatı değişen Feriha, kendisini zengin bir kız olarak tanıtarak, kısa sürede partiler, lüks otomobiller ve pahalı markalarla dolu bir dünyaya adım atıyor.

F.Tunçdemir/Gazetevan.com

Son düzenleme:
vahiide görgümü çok severem kalitesiz yapımlarda da rol almışlıgı yoktur pek... merak ettm....

Vahide Gördüm her projeye evet demez ama bakalım diğer oyuncular nasıl olcak.

vasat bir dizi olcağını sanmıyorum ama

Vahide Gördüm yine mi varoş olcak bu dizide de...
Bir İStanbul Masalı'nda da Annem'de de aynıydı.. :emir_bebek:

Reyting rekorları kırak Aşk-ı Memnu dizisinde köşkün sahibi Adnan Bey'in kızını canlandırarak büyük beğeni toplayan Hazal Kaya şimdi de kapıcı kızı rolüne bürünecek. Artık Büyüdüm adlı yeni dizide başrolleri Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez ve Deniz Uğur paylaşacak. Dizide ayrıca bu yılın best model birincisi Çağatay Ulusoy da rol alacak. Kaya ilerleyen bölümlerde Ulusoy'a aşık olacak.

Sınıf çatışmasını konu alan dizide Vahide Gördüm, Zehra isimli kapıcı karısını, Metin Çekmez kapıcıyı, Hazal Kaya ise gözü yüksekte olan kapıcı kızını oynayacak. Kaya ailesinin çalıştığı apartmanın üst katında oturan ve kendisine göre çok üst sınıfta olan Deniz Uğur'un kızıyla arkadaş olacak.

Hazal Kaya, dizide ailesinin ekonomik durumuyla ilgili sürekli yalanlar söyleyecek ve bu yalanlar başına bela olacak.

Reyting rekorları kırak Aşk-ı Memnu dizisinde köşkün sahibi Adnan Bey'in kızını canlandırarak büyük beğeni toplayan Hazal Kaya şimdi de kapıcı kızı rolüne bürünecek. Artık Büyüdüm adlı yeni dizide başrolleri Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez ve Deniz Uğur paylaşacak. Dizide ayrıca bu yılın best model birincisi Çağatay Ulusoy da rol alacak. Kaya ilerleyen bölümlerde Ulusoy'a aşık olacak.

Sınıf çatışmasını konu alan dizide Vahide Gördüm, Zehra isimli kapıcı karısını, Metin Çekmez kapıcıyı, Hazal Kaya ise gözü yüksekte olan kapıcı kızını oynayacak. Kaya ailesinin çalıştığı apartmanın üst katında oturan ve kendisine göre çok üst sınıfta olan Deniz Uğur'un kızıyla arkadaş olacak.

Hazal Kaya, dizide ailesinin ekonomik durumuyla ilgili sürekli yalanlar söyleyecek ve bu yalanlar başına bela olacak.

anam bunlarda aşkı memnudan sonra teker teker düşüşe geçtiler.
o şaşalı hayattan sonra bihter fatmacık oldu nihalde kapıcı kızı.:KK60:

azracim dizinin adi "adini feriha koydum" olarak degismis ve show tv de yayinlanacak degistirebilirmisin?

bu dizi tutar bence ben severek izleyecegim kendi adima soyleyim..vahide gordum'un oyunculugunu cok begeniyorum

Bende Vahide Gördümü çok beğenirim ama Deli Saraylı Bu Kalp Seni Unutur mu gibi çok sevdiğim iki diziyi yayından kaldıran bir kanal show tv. Reytingler biraz aşağıda kalsın hemen gidici olur bu dizide. Biraz da güne bağlı. Kalkar salı koyarsa ekrana, reytingi rüyasında görür yani.

valla karadaglar nasil gitmedi ona hayret ediyorum..bu kalp seni unuturmu bende cok severek izliyordum..ama show tvde hic uzun soluklu dizi olmadi istikrar yok kanalda insallah reyting kurbani olmaz bu dizide

Son düzenleme:
Karadağları hiç izlemedim Ezel var o gün =) Ama bilmiyorum inş tutar emek var sonuçta. ve gerçekten güzel bir dizi olcağına inanıyorum ben. bakalım günü ne zaman olcak. salı boşta sanırım şu an ve içimden bir ses bu dizi salıya koncak diyor.

Karadağları hiç izlemedim Ezel var o gün =) Ama bilmiyorum inş tutar emek var sonuçta. ve gerçekten güzel bir dizi olcağına inanıyorum ben. bakalım günü ne zaman olcak. salı boşta sanırım şu an ve içimden bir ses bu dizi salıya koncak diyor.

sali olursa ben izleyemem valla osmancik var :))

Ben de izleyemem canım. Pazartesi salı olursa eğer benim için başlamadan biter dizi. Tekrarları kovalamayı da sevmiyorum çünkü

X