kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

merhaba kızlar gününüz güzel geçsin yarın bi organizasyonumuz var yoplantı yemeği krem rengi uzun paça kumaş bi pantolon giyicem üzerinede asker yeşili tonunda salaş bi şifon bluz giyicem üzerine hangi renk ceket ve hangi renk ayakkabı giymeyeliyim sizce? yardımlarınızı rica ederim :KK4:

merhaba kızlar gününüz güzel geçsin yarın bi organizasyonumuz var yoplantı yemeği krem rengi uzun paça kumaş bi pantolon giyicem üzerinede asker yeşili tonunda salaş bi şifon bluz giyicem üzerine hangi renk ceket ve hangi renk ayakkabı giymeyeliyim sizce? yardımlarınızı rica ederim :KK4:

Merhaba. Sana soyle yardimci ola bilirim.Yesil ve krem tonlariyla uyum saglayacak diger renk tonlari bildigim kadariyla kahve rengi,sari renk ve beyazdir. Bu renklerde kombinleri deneye bilir ve daha cok uygun buldugunu giye bilirsin. Umarim yardimci ola bilmisimdir ve umarim toplantiniz senin icin guzel gecer. :KK16:

Eger kiyafetlerinizi kombineleyemiyosaniz bu daha fazla alisverise ihtiyaciniz oldugunu gosterir. Ben cok alisveris yapan bi insan oldugum icin boyle bi sorunum yok. Bi defa bi renk ayakkabi alip ona uygun canta almamak co buyuk bi hata, ya da bi ayakkabiyi ihtiyac yokken alma. Mesela ben bi elbise rengine uygun ayakkabi lazimsa ona gore alirim ayakkabiyi tutup da mavi ayakkabiyi sirf cok begendim diye almak sacmalik eger onunla giycek bisey yoksa. Bisey sadece cok begenilince alinmamali ben bunu neyle giyerim diye de dusunmek lazim ya da aliniyosa takim halinde ona uygun seylerle birlikte alinmali ben hep oyle yapiyorum o yuzden kombineleme sorunum hic olmadi

kızlar bana yardım edin lütfen kafam çok karışık :44::44::44:
kuzenimin düğünü var.düğünde lacivert bi elbise giyecem.açık krem tonunda da ayakkabı giyecem
ama nasıl makyaj yapacam bilmiyorum kendim yapmayı düşünüyorum
laciver elbiseye kırmızı ruj nasıl gider sizce çok abartı olur mu?
kıyafetim sade olacak makyajımla biraz farklılık katmak istedim
eğer kırmızı ruj sürersem göz makyajımı hangi ton da yapmalıyım?

kızlar bana yardım edin lütfen kafam çok karışık :44::44::44:
kuzenimin düğünü var.düğünde lacivert bi elbise giyecem.açık krem tonunda da ayakkabı giyecem
ama nasıl makyaj yapacam bilmiyorum kendim yapmayı düşünüyorum
laciver elbiseye kırmızı ruj nasıl gider sizce çok abartı olur mu?
kıyafetim sade olacak makyajımla biraz farklılık katmak istedim
eğer kırmızı ruj sürersem göz makyajımı hangi ton da yapmalıyım?

Lacivert elbiseye kırmızıyı uyduramadım ayakkabın açık krem çünkü ben olsam sanırım siyahlı lacivertli bi dumanlı göz makyajı yapıp gözleri vurgulardım dudakları hafif pembe nude tonlarda kullanırdım :KK31:

Kizlar su celine yazan tişörtler var ya hanı onunla siyah kalem etek uyar mi? Tişört biraz spor kalıyor kalem etek resmi ama üstüne gömlek ya da sıfır kol gömlek tarzı şeyler giyince de çok resmi duruyor bu sefer altlı üstlü. Kalem eteği resmi olmiucak şekilde günlük giymek istiyrm o tişört olur mu sizce?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

.......................

Son düzenleme:
X