Vajinada koku

zafergamze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
602
2
slm kızlar ya bu çok iğrenc bişey ama vajinamda kötü koku oluyor temiz iltihabımda fazla yok ama kötü koku oluyor sizdede aynı sorun oluyomu yada güzel kokması için kullandıgınız bişey varmı :sinifsinif:

konu jinekolağa açılmalıydı neyse taşınır heralde
iltihap varsa doktora gidilir sanırım ama hijyende önemli hergün yıka temzi olsun ve bebek pudrası kesinlikle kokuyu alıyor tabi içeri sürmüceksin dışa sürüceksin içe de etki ediyor zaten

kötü koku varsa hiç zaman kaybetmeden kadın dogum uzmanına görün mutlaka. bende de bir kere oldu. doktorlar bu belirtileri çok önemsiyorlar. çünkü kötü bir hastalığın belirtileri arasında yer alabiliyor kötü koku. mutlaka doktora görünüp tahlil yaptır derim. ihmale gelmez, hem de kötü koku geçince sen de rahatlarsın

iltihabınız mantarınız yoksa temizlik kurallarına
ve pamuklu çamaşır kullanmaya özen gösterin
aksi durumda kokunun başka bi sebebi olamaz
gibi geliyo bana

iltihabınız mantarınız yoksa temizlik kurallarına
ve pamuklu çamaşır kullanmaya özen gösterin
aksi durumda kokunun başka bi sebebi olamaz
gibi geliyo bana

temizliği konusunda benim yaptıgımı kimse yapmıyordor heralde iç çamaşırlarımı alırken çok dikkatli seciyorum ama yine var yine var

konu jinekolağa açılmalıydı neyse taşınır heralde
iltihap varsa doktora gidilir sanırım ama hijyende önemli hergün yıka temzi olsun ve bebek pudrası kesinlikle kokuyu alıyor tabi içeri sürmüceksin dışa sürüceksin içe de etki ediyor zaten

hmm deniycem canım acaba bir müddet snra kokuyu kesiyormu yoksa onu sürünce mi olmuyor

doktora gıtmenız en ıyısı..
herhangı bır yerden (ozellıkle acık tuvaletlerden) mıkrop kapmıs olabılırsınız..
o acık tuvaletlere oturmak zaten bayanlar ıcın cok ama cok sakıncalı..ama oturmasak bıle mıkrop kapabılıyoruz..

hmm deniycem canım acaba bir müddet snra kokuyu kesiyormu yoksa onu sürünce mi olmuyor

yok sürünce hemen etki ediyor 2-3 gün pudra kokusu oluyor sonra zaten yine tazelersin hergün yıkaman gerek ben banyodan sonra ve ağda sonrası sürüyorum çok güzel oluyor gerçekten

Son düzenleme:
şimdi açık konuşmak gerekirse iç dudakların iç kısmından falan kaynaklanıyorsa o kısımların aralarını iyi temizlemek gerekiyor. şahsen kulak pamuğuyla oturup temizlerim tek bir kalıntı kalmaz dolayısıyla koku da olmaz yıkamakla olmuyor hangi arkadaşıma sorduysam bilmem :S yıkıyorum falan diyor da su oraların içlerine kadar gidemiyor ki. hı yok vajinadan geliyorsa koku zaten o apayrı bir durum kültür alınması lazım kanımca pudra falan demişler de ne alaka pudrayı vajinaya dökmek. ya terimleri yanlış kullanıyoruz ya işlemleri :)

ya bi de yıkıyorsunuz ama sakın normal sabun kullanmayın vajina için özel sıvı sabunlar var çünkü norma sabunlar da mantar ve koku sebebi ben de çok özen gösteriyordum ama yine de mantar olmuştum doktor bana numus med önerdi onu kullanıyorum şimdi mantardan eseryok ama kokudan ben de kurtulamadım sanırım mantarın örttüğü başka bir iltihap daha vardı farkedilmedi muayenede tekrar doktora gidicem çünkü kötü koku özellikle vajina içindeyse ciddi iltihaplanmaların sebebi ben de önemsemedim başta nasılsa mantar geçti koku da geçer dedim ama şimdi eşimle bi haftadır ilişkiye giremiyorum içinde bi yer çok fena ağrıyor bakalım pazartesi belli olucak sorun neymiş umarım ilaçlarlageçiek bişeydirbilmiyorumkismile

ya bi de yıkıyorsunuz ama sakın normal sabun kullanmayın vajina için özel sıvı sabunlar var çünkü norma sabunlar da mantar ve koku sebebi ben de çok özen gösteriyordum ama yine de mantar olmuştum doktor bana numus med önerdi onu kullanıyorum şimdi mantardan eseryok ama kokudan ben de kurtulamadım sanırım mantarın örttüğü başka bir iltihap daha vardı farkedilmedi muayenede tekrar doktora gidicem çünkü kötü koku özellikle vajina içindeyse ciddi iltihaplanmaların sebebi ben de önemsemedim başta nasılsa mantar geçti koku da geçer dedim ama şimdi eşimle bi haftadır ilişkiye giremiyorum içinde bi yer çok fena ağrıyor bakalım pazartesi belli olucak sorun neymiş umarım ilaçlarlageçiek bişeydirbilmiyorumkismile

inş agrıların gecer canım.ama ben zaten oldum olası vajina için özel ürün kullanıyorum normal sabunla asla yıkamıyorum

benim yıkamaktan kastım vajina içi haricinde kalan yerler zaten. vajina özel ürünle de yıkanmaması gereken bir yer. çünkü her ne kadar vajina ph lı asidik bir ürünle yıkasanız bile mantar olma riski çok fazla. bir kaç kere bu yüzden mantar oldum o yüzden söylüyorum tutup özel ürün de olsa vajinanın içini yani dölyolunu yıkamayın.

ben geçen yıl hamama gittim ve sonrasında vajinada kötü koku oluştu. ne kaşıntı vardı ve acı. yalnızca koku. faranjit olup antibiyotik kullandıgımda geçiyordu, antibiyotik bırakınca yeniden kötü koku başlıyordu. buna tek çözüm doktorun vereceği ilaçla tedavi. vajinaya içine su girecek şekilde asla su tutmayınız diye doktorlar uyarıyor. iç dudakları bile suyla veya sabunla yıkamak tehlikeli. siz doktora gidin sonununuz hemen geçecektir merak etmeyin. cok geçmiş olsun.a.s

ben geçen yıl hamama gittim ve sonrasında vajinada kötü koku oluştu. ne kaşıntı vardı ve acı. yalnızca koku. faranjit olup antibiyotik kullandıgımda geçiyordu, antibiyotik bırakınca yeniden kötü koku başlıyordu. buna tek çözüm doktorun vereceği ilaçla tedavi. vajinaya içine su girecek şekilde asla su tutmayınız diye doktorlar uyarıyor. iç dudakları bile suyla veya sabunla yıkamak tehlikeli. siz doktora gidin sonununuz hemen geçecektir merak etmeyin. cok geçmiş olsun.a.s

tşk ederim cnm cok sagol

X