Sadece yanakta çıkan sivilceler

vazgecilmez

.....
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
340
54
mrb arkadaşlar, yaklaşık 6 aydır sadece yanaklarımda küçük küçük kırmızı sivirceler çıkıyor. ağrı falanda yapmıyor bazıları iltihaplı. kulağımdan aşağıya doğru geliyolar alnımda çenemde çıkmıyor. önceden pek önemsemezdim ama şimdi gözüme çok batıyor bir çok maske denedim fayda etmedii. doktora gitcemde önce size danışmak istedim

Eklentiler

• $Fotoğraf-0022.jpg
    $Fotoğraf-0022.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 1.632
Son düzenleme:
ozon yagı dıye bırsey var cnm eczaneye gıt onlar nasıl kullanacagını anlatır ve benım arkadasımında vardı yanaklarında hatta hem cıkıyo hemde leke kalıyodu ozon yagının çok faydası olmustu kullanmanı tavsıye ederım

okadar kişi bakmış yalnız sen yorum yapmışsın tşk ederim cnm, ama karar verdim doktora gitcem önce.olumunekankayizsmile

mrb arkadaşlar, yaklaşık 6 aydır sadece yanaklarımda küçük küçük kırmızı sivirceler çıkıyor. ağrı falanda yapmıyor bazıları iltihaplı. kulağımdan aşağıya doğru geliyolar alnımda çenemde çıkmıyor. önceden pek önemsemezdim ama şimdi gözüme çok batıyor bir çok maske denedim fayda etmedii. doktora gitcemde önce size danışmak istedim

Merhaba,

Sivilce sorununuz için şu kombinasyonu önerebilirim, kesinlikle memnun kalıcağınıza eminim: Drula Sabun+ Aknederm sivilce kremi. Drula sabun cildi çok iyi temizlemesinin yanında akne, sivilce sorununa karşı müthiş etkili, daha sonra ise Aknederm sivilce kremini uygulayınız. İnanıyorum ki çok kısa bir sürede pürüzsüz bir cilde kavuşacaksınız.

Benimde yanaklarımda yaklaşık 2 aydır sivilceler ve izleri var. Acaba senin yanağındakiler geçti mi ? :KK43: :KK43:

X