Arnica bora kullanan varmı.?

arkadaşlar bugun bende arnica bora aldım evi süpürdüm inanılmaz derecede su kirlendi sanki halıyı yıkadım dün arçelik toz torbalı süpürgeden süpürmeme rağmen bugun çıkan kire inanamadım günlük temizlik için cok güzel fakat yere bişey dokuldu diyelim uğrastırıyor, kapağını aç içini su doldur,süpür tekrar bsuyu boşalt tencere gibi olan kabı yıka uğrastırıyor anlık kirler için küçük el süpürgeleri yanında daha iyi birde hortumu kalitesiz geldi bana dikkatli kullanmak gerekiyor yırtılabilir

Arkadaşlar, buradaki içerikleri okuyarak bu süpürgeyi aldım,gerçekten ben 8 senedir evi süpürmüyormuşum resmen tozu çekip dışarı veriyormuşumm:)) Bu sefer temizlik yaptığımız anladım gerçekten.Ayrıca makinenin su haznesini temizlemek herkesi bir düşündürüyor,,hiç zor değil.Pis suyu dök süngerle yıka ters çevir kurusun..Ayrıca içinden çıkan hediye kokuda ayrı bir güzellik ev çok ferah kokuyor ve kalıcı..ama şuna dikkat etmemiz lazım içine kendinizde koku katabılırsnız ama kesınlıkle yüzey temizliyici yada köpürebilecek bir şey katmayın!O Köpük motorun yanmasına sebeb oluyormuş,,az yumuşatıcı yeterlı olabılıyor.

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALABILIRSINIZ:))):KK23:

Bu süpürge psikolojimi bozdu.Gene bozuldu .ben kücük bir ilçedeyim servis 3 saatlik yolda ve gene gene gene bozuldu filitreden falan sular fıskırdı ve suan calısmıyor sankı bir yerleri yanıyor tamam güzel kokusu var ha bu arada tutacak yeride kırıldı taşıma yeri sanki içine bir ton su koyuyoruz .Millet yıllaca kullanıyor parçaları çok adi tasarım harikası diye kandırıyorlar inanın kesinlikle bir ev hanımı olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum tavsiye edenlerede şaşırıyorum .

2 ay oldu arnica bora 400 alalı 199 kapıda ödemeli kargosuz netten aldım.İlk geldiğinde süperdi şuan sesinde değişiklilkler var .Hepa filitrenin orası kirli suyla doluyor .Benmi süpürgeyi temizliyorum yoksa süpürgemi evi temizliyor bilmiyorum hani toz torbasına alışanlar için uygun degil içindeki su simsiyah oluyor öyle reklemdaki gibi tertemiz suyu kaldır bosalt degil yani saclar kirler toplanıyor ellerinle cıkarıyorsun onları temizliyorsun 2 gunden sonra sakın suyu içinde bırakmayın iğrenç kokuyor çekim gücü etrafa koku sacması güzel ama 2 ayda hepa filitre simsiyah olması ve su cıkarması kötü pazartesi servise göturecem:KK43:(

acaba neden aliniz ben baktım en ucuz 220 tl artı kargo bana siteyi söyler misiniz

canım ben çeyizime bundan almıştım şuan dada kullanıyorum ama keşke almasaydım çok zahmetli suyunu dök içini yıka bir sürü iş valla

arkadaşlar bende çok karasız kaldım normal bi sulu süpürgemi yoksa temizlik robotumu lütfen bir fikir verin çok arada kaldım ve çalıştığım için evi havalandırmayı unutuyorum evde akar var sanırım minik böcek bilmiyorum ama canımı çok sıkıyor bu durum evi havalandırmaya başladım hergün böcek arıyorum ve buluyorum:KK61: kafayı yemek üzerim aşırı toz oluyor evde bi fikri olan varsa allah rızası için cevap versin:KK17::KK17::KK17:

X