Arnica bora kullanan varmı.?

nagsh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2010
115
0
Arnica yeni bir elektrikli süpürge çıkarmış . Sulu 2400 watt. Kullanan varmı?

Yorum yazan olmadı. Zamanım yok ben aldım süpürgeyi. Bakalım bir kullanayım ben yazarım artık size.

benim bugün makinam bozuldu.yeni çıkmış bu model.internet sitelerinde çok yorum yok.sence nasıl.içinde diğerlerinde sünger varmış koku yapıyor diyorlardı. bu sanki plastik gibi geldi.bilgi verirsen sevinirim

merhaba bende bu süpürgeden almayı düşünüyorum biraz açıklarmısınız ürünü yedek başlıkları varmı kullanımı nasıl acaba?
ürünün resminide eklemek istedim belki yardımcı olur :)

Ewet yedek başlıkları var. Emiş gücü çok iyi. Ama daha kullanmadım. Çeyizime aldım bir ay birşey diyemeyeceğim. Ama kovası çok rahat çıkıyor.

saol canım yorum için ben de bu süpürgeden almaya karar verdim bir sürü yorum okudum hepsi harika hem uygun fiyatlı hem de güzel temizliyor :)

arkadaşlar sonunda bu ürünü aldım.müthiş bişey. emiş gücü harika.tüm aparatları kullanışlı ve sağlam. turbo fırçası zaten başlı başına alınma nedeni. su haznesindeki tüm parçalar kaliteli plastik. sünger kullanılmamış yani koku olayı olmaz. sesi de gayet normal. herkese tavsiye ederim...........

zuzu bende bu süpürgeyi almayı düşünüyorum aslında fantom ve bu süpürge arasında kararsız kaldım ama bu daha iyi geldi bana emiş gücünü merak ediyorum fantomun emiş gücü çok iyi diye duydum ama turbo fırça ve temizlenmesi kolay olması tercih sebebim oldu birde nerden aldığını ve fiyatını yazarsan çok sevinirim teşekkürler

merhaba ..
bende hepsiburadadan sipariş verdim bekliyorum heycanla dener denemez yorum yapicim :)
netten baktım genelde fiyat 180-200 arası değişiyor ben hepsiburadayı tercih ettiğim için 200 e alanlardanım.umarım iyi çıkar yaaa bakalım

siparişi verdim sonunda bende hepsi buradaya 200 tl ye verdim indirimli hali bu dün 256 tl den başlıyodu fiyatı gelsin bakalım memnun kalıcaz mı bakalım merak ediyorum

zuzu bende bu süpürgeyi almayı düşünüyorum aslında fantom ve bu süpürge arasında kararsız kaldım ama bu daha iyi geldi bana emiş gücünü merak ediyorum fantomun emiş gücü çok iyi diye duydum ama turbo fırça ve temizlenmesi kolay olması tercih sebebim oldu birde nerden aldığını ve fiyatını yazarsan çok sevinirim teşekkürler

emiş gücü çok iyi.bu kadar iyi olabileceğini tahmin edemezdim.bende fantomun görmüşsünüzdür pratik süpürgesi var, tam bir gürültü canavarı. kızım çok korkuyordu. arnicayı almadan önce hep içinde ya buda gürültülü birşeyse diye çekinerek siparişi verdim.ama neyseki sesi gayet normal,kızım yanımda korkmadan durabiliyor(sese karşı çok hassasta)turbo fırçası tartışılmaz.eskiden süpürgemle sürürünce arkasından fırçayla saçları toplardım. turbo fırçası sayesinde gerek kalmıyor.temizliği çok kolay ve pratik.diğer sulu süpürgeler gibi uğraştırmıyor.ben sürekli netten ve genelde hızlıaldan alıyorum. 197 tl 2,5 tlde kargo ücretiyle aldım.emin ol memnun kalırsın canım....

ay heycanla bekliyorum ya daha yollamazlar sinir oldum yaa normalde ertesi gün gelir ne sipariş etsem bu hala beklemede .... ev süpürmek için hiç bu kaa heycan yapmamıştım :KK9:

zuzuuu söylediklerin içimi rahatlattı gerçi kötü desen nolcak siparişi verdim bi kere :)) ses konusunda benim minik kuşumda çok hassas korkup tepeme tırmanıyo resmen inşallah bunun sesinden rahatsız olmass..

kızlar çok cahilim bu konularda öğrenmeye çalışıyorum.
şimdi bu sulu makina ya , vileda yapmaaya gerek kalmıyor mu sayesinde?

Bende rahatladım daha kullanmadan iyiki almışım. Hepimize hayırlı olsun.

kızlar çok cahilim bu konularda öğrenmeye çalışıyorum.
şimdi bu sulu makina ya , vileda yapmaaya gerek kalmıyor mu sayesinde?

yok canım vilada yapıyosun yine.sulu süpürgenin özelliği torbaya değil suya toplamasıdır.bu üründe tam hepa filtre sistemi var.yani tozu dışarıya tekrar atmıyo.böylece tozlanma süreci daha geç.

selam bayanlar ben de hepsiburadadan aldım dışarda 300tlye sordum hep almadan önce interneti iyice araştırın :))) bende hepsiburadadan aldım yanında birde ütü aldım :)
pazar günü deneyip yorumlarımı yapıcam :)

sonunda elime ulaştı süpürgem..renk olarak lacivert-turuncu gelmiş ben yeşil bekliyodum ya neyse.. şık bi görüntüsü var makine hantal değil.parçaları dandik durmuyo.kullanımı çok rahat ve en merak edilen yönü emiş gücü HARİKA ... gerçekten çok memnun kaldım. turbo fırçanın yanı sıra bi kaç aparatı var bunu boruya asabileceğiniz bi aksamda var hani elinizin altında hemen değişim yapılabilir cinsten.sesi eh işte öyle tiz kulak tırmalayan bi ses değil ama sulu süpürgelere göre iyi denebilir. özetle ev süpürürken nefes alamamaya toz dumanı altında kalmaya son diyosanız bence bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürün budur...
Tavsiye ederimmmm

merhaba
bayram temizliğinde kullandım içinden çıkanları gördükçe şok oldum resmen öyle sessiz sakin bir makina değil ama zaten sesli olur süpürge :p
ama rahatsız edici değil tozu dumana katmadan bütün evi temizledim yalnız eski süpürgeye alıştığımdan mı ne bir acayip geldi fırçası falan sevemedim ama kullandıkça alışırım sanırım :)
tavsiye ederim hem türk malı hem uygun fiyatlı hem toz torbası derdi yok pratik kulanımı kolay :)

ben bu makineyi alalı 2 ay oldu
şimdiye kadar memnunum,alerjim olduğu için sulu sistem almam gerekiyordu
bu makineyi tercih ettim ve eski süpürgem gibi çektiğini dışarı üflemiyor..

X