Bb krem kullananlar deneyimlerini paylaşabilr mi?

ikisi de çok güzel, özellikle avon solutions BB kremin kokusu çok hoş. Ben de herhangi bir alerji sivilcelenme vb olmadı. Tavsiye ederim

okuduklarıma göre diğer bb ürünlerinin fiyatı oldukça yüksek avonda ise 10 tl şu anda acaba bu yüze yan etki yapar mı açıkcası bu kadar uyygun olması beni tereddüte sokuyo ?

okuduklarıma göre diğer bb ürünlerinin fiyatı oldukça yüksek avonda ise 10 tl şu anda acaba bu yüze yan etki yapar mı açıkcası bu kadar uyygun olması beni tereddüte sokuyo ?

avonun bakım ve makyaj ürünleri bana alerji yapıyo üstelik kendimde avon satmama rağmen parfümleri haricinde hiç bişeyi kullanamıyorum

avonun bakım ve makyaj ürünleri bana alerji yapıyo üstelik kendimde avon satmama rağmen parfümleri haricinde hiç bişeyi kullanamıyorum

o konuda çok haklısın bende el kremlerini parfümlerini roll-onları kullnablyrm açıkcaıs pek güvenim yok peki bu k6 kataloğunda cilt leklerine karşı bir ürün çıkartmşlar benim yengemin 10 senedir o lekelerden var azaltmaya yardımcı olur mu mşterilerinizden alıpta memnun kalan oldu mu acaba?

yok hiç alan olmadı ama sanmıyorum açıkçası cliniquenin bi ürünü var cilt lekeleri için ondan annem kullanmıştı ama o bile pek beklenen sonucu vermiyodu

bir süredir araştırıyorum missha almaya karar verdim. gg'da baya tuzlu ama başka yerde de kalmamış bulamadım 21 numarayı. bi aksilik olmaz da alırsam, kullandığımda düşüncelerimi yazarım. bir bu kalmıştı kafayı takmadık kadınların işi çok zor çoook :KK1:

koreden gelen biri internette cok ucuza satiyor. gecen sayfasinda gordum. 49TL...
2 senedir araliksiz kullaniyorum bende. cildi cok guzel kapatim nefes almasini da sagliyor. ayrica cilde parlaklik veriyor. ben de sivilce yapmadigi gibi sivilceli cildimi onardi.. yalniz missha dan cok etude house markali bb kremler daha cok etkili. onlarin icinde yaslanmayi geciktirici ozellik ve gunes koruyucu ozelligi de var. mukemmel otesi kore urunleri

bir süredir araştırıyorum missha almaya karar verdim. gg'da baya tuzlu ama başka yerde de kalmamış bulamadım 21 numarayı. bi aksilik olmaz da alırsam, kullandığımda düşüncelerimi yazarım. bir bu kalmıştı kafayı takmadık kadınların işi çok zor çoook :KK1:

Canım bak sana bi site onereyim missha nin kapıda ödeme secenegide var gg çok pahalı ve birde kargo ücreti var ben burdan kargosuz olarak sipariş verdim misshashop.cm

garnier bb cream ve farmasi bb cream ikisini kullanıyorum genelde..yaz ayları için özellikle çok kullanışlılar..fondoten ağırlığını çekmek yerine nerdeyse aynı performansı alabilirsiniz bu kremleri kullanarak..(tabi cilt leke ve sivilcelerinin yoğunluğu önemli hatta çoooook önemli bi etken)

bazı zamanlarda uzerine pudra surerek sabitleyip matlaştırmak da daha doğal gösterebiliyor arada o şekilde kullanıyorum..bence kadınlara yapılmışşş en buyukkkkkkk iyiliklerden , makyaj çantamın demirbasıdır kendisi:))
bi iki yerde okuduguma göre makyaj bazının uzerine kullanıp iyi performans elde edenler varmıs ama ben hiç denemedim , olur mu da bilmiyorum..

daha iyi markaların da ürünleri kuskusuz vardır ama fiyatına göre alınabilecek en iyi bb krem garnier... :)

bb cream de tek marka ve ilk marka missha dır kızlar....üzerine kesinlikle tanımam... tam bir missha hastası olduğum için eşim seulden epey fazla getirmiş şu an için ihtiyaç fazlası ...missha shiny isteyen olursa irtibata geçsin benimle 20 ml...aldığım fiyata

bb cream de tek marka ve ilk marka missha dır kızlar....üzerine kesinlikle tanımam... tam bir missha hastası olduğum için eşim seulden epey fazla getirmiş şu an için ihtiyaç fazlası ...missha shiny isteyen olursa irtibata geçsin benimle 20 ml...aldığım fiyata

bemmbeyaz tebi olan biri için misshanın hangi çeşidi kullanılabiliyordu fgnce bilmiyorum ben..senin fikrin var mı? eğer shiny ise ben hemen alabilirim sendekini :KK15:

Geçen hafta niveanın bb kremini aldım. Esmer olduğum icin medium aldım ama o bile epey koyu oldu yüzüme. Yani nasıl anlatsam cok koyu değil ama bronz duruyo. Ama kalıcığı ve yoğunluğu güzel, yağlı değil. Yüzde tabaka gibi durmuyo, ve kalıcı. Sabah 7 de sürüyorum öğleden sonra 3 ekadar fln etkisi devam ediyor.

Daha önce garnier denemiştim ama memnun kalmadım ondan.

Arkadaşlar ben kullanıyorum Farmasi'nin BB kremini aldım kesinlikle öneriyorum kapatıcı etkisi var ama fondöten gibi ağırlık da yapmıyor üstelik yukardaki yazıldığı etkilere de sahip öneririm :))

Bugüne kadar 5 markanın bb kremini kullandım.Gerçi ikisi BB krem olarak geçmiyor renkli nemlendirici olarak adlandırılıyor ama olsun=)

La Roche Posay,Garnier,Missha,The Balm ve Oriflame...İçlerinden en kapatıcı olan missha.Ama ben biraz rahatsız oluyorum bu durumdan.Sanki fondöten sürmüşüm gibi hissediyorum:/
The Balm ve Oriflame'in renkli nemlendiricilerini kullandım.Bence gayet başarılılar.
Herhalde içlerinden sadece Garnier'ı sevemedim.

Ben Missha 23 kullanıyorum.Kapatıcılığı,cildi yağlandırmaması çok güzel ama içeriğinde paraben vs olması düşündürüyor.Kullanımı abartmamak gerekiyor.Bir de cc kremler var.Bir dahaki sefere onlardan alacağım.

X