Bb krem kullananlar deneyimlerini paylaşabilr mi?

BB Kremler %100 organik üretilmiştir.
BB Kremlerin göz için olanları, göz çevresinde meydana gelen halkaları ve lekeleri kolayca kapatarak, göz altını aydınlatan mucizevi bir kremdir.
BB Kremlerin yüz için olan makyaj bazı,fondöten, pudra ve kapatıcıların yerine kullanılanları ise yüze yumuşaklık veriyor.Hafiflik ve parlaklık veriyor.Kızarıklıkları kapatıyor.
Bazı BB Kremlerin cildi beyazlatma etkisi bile var.Cilt renginize göre istediğiniz tonda BB Krem alabilirsiniz.
Yaz aylarında kullanılan ve akan fondötenlerin yerine BB Kremler çok daha kullanışlı oluyor.Akma ve kaybolma derdi yok.Cildi derinlemesine temiz bırakıyor.
Ayrıca BB Kremlerin cildi nemlendirme ve güneş ışınlarından koruma özelliği de vardır.

bende biotherm kullanıyorum biotherm iyi nemlendiriyor ama kapatıcığı ve güneş koruması az sephorada satış danışmanının ısrarı üzerine aldım ama cok da iyi bir bb krem değil

ben La Roche'un BB kremini kullanıyorum yazın, çok hafif ve kapatıcılığı çok çok iyi..

maybelline'nin fena değil.orta kapatıcılık sağlıyor30 fak. koruma vardı yanılmıyorsam.
günlük için ideal.

kore markası olan missha var bb kremde üstüne tanımıyorum şiddetle tavsiye ediyorum sivilce yapmaz kapatıcılığı az ama porselen gibi cilt istiyorsanız ten rengi olarak en açık bu markada var ve çok doğal duruyor websitesine bir bakın derim

maybeline hard rengini kullanıyordum gayet memnundum arada bir sivilce yapıyordu.(Akşam yüzümü yıkamayınca) 3 gün önce missha 23 beige sipariş ettim internetten yüzüme açık geldi. değiştirmiyorlarda pişman oldum. Bence maybeline sürümü daha yumuşak ve yüze daha güzel ışıltı veriyor.
Mishaa 27 numara elinde olan varsa değişim yapabiliriz.

garnierin rezilliğinden sonra the balmın balm shelteri ilaç gibi geldi, çok severek kullanıyorum.

kızlar merhaba :KK3:
ben nivea bb krem kullandım. cildim kuru, fazla sivilce problemim de yok renk eşitsizliği sorunu da yaşamıyorum. ama 5 etki olduğu için denemek istedim. Nivea bb kremin 3 tonu mevcut, light medium ve dark. cilt rengim açık olduğundan light tercih etmiştim ben. ama şunu söyliyim hiç memnun kalmadım. kuru olan ve hatta neme ihtiyacım olan cildime resmen yağlı cilt görünümü verdi yüzümde adam gibi dağılmadı cilt kusurlarını kapatmadı. kısacası fazla kullanmadan attım, kendime bunu yapamazdım :KK14:
sizin cildinizde nasıl etki eder bilemicem ama, bana sorarsanız nem için güzel ve kaliteli bir nemlendirici, cilt kusurları ve eşitsizlikler için iyi bir marka kapatıcı derim :nazar:

rica etsem nasıl aldığınızı öğrenebilir miyim?

Farmasi satış danışmanıydım ben, çevrenizde böyle biri varsa olabilir. Ben danışmanlığı bıraktım fakat Eskişehir'de çarşamba pazarında bu işi yapan birisi var ürünün bana geliş fiyatıyla aynı satıyor hatta bazen daha bile ucuz olabiliyor elinde kaldıysa. Eskişehir'de yaşayan ve ilgilenen varsa duyurulur!

Missha bb krem 21 numara kullandım kapatıcılığı iyi evet ama sanki bir grilik var içinde. Watsonsdaki pure beauty bulgarian rose bb kremden aldım o daha hoş bir renge sahip. Kapatıcılık konusunda bir missha değil ama cilt tonunu dengelemesi bana yetiyor. Şimdi daha hafif olduğu söylenen cc kremlerden deneyeceğim. Etude house cc krem sipariş ettim bide ona bakalım :KK31:

Pure beauty bulgarian rose dan ben de memnun kaldım.ikincilik ödülü ise garnier-yağlı ciltler için bb krem e gidiyor :) maybelline,diaderm,loreal, la roche posay memnun kalmadıklarım.kapatıcılıkları neredeyse sıfır.pure beauty cc krem aldım bugün.yakında yorumlarım.

bb cream de tek marka ve ilk marka missha dır kızlar....üzerine kesinlikle tanımam... tam bir missha hastası olduğum için eşim seulden epey fazla getirmiş şu an için ihtiyaç fazlası ...missha shiny isteyen olursa irtibata geçsin benimle 20 ml...aldığım fiyata
ne kadara aldınız ??? almak istiyorum

Farmasi bb cream kullanıyorum
Tenime en uygun renkte olan krem olduğu için..
Kokusu da harika çok memnunum..

BB krem var birkere sürdüm hangisi bilmiyorum şuan hiç memnun kalmadm sana ufak bir tüyo verebilirim,yarm kapatcıl iyi bir markann fondotenni almştm biraz pahalydı elimin üzerinde nemlendiricinin üzerine azck fondoten ile karştrıp sürüyodum herkez beğeniyodu ve doğal duruyodu tavsiye ederim fondoteninide uzun süre kullandm:KK15:

Son düzenleyen: Moderatör:
X