Bb krem kullananlar deneyimlerini paylaşabilr mi?

nerde bulabiliriz farmasi ürünlerini ?

İnternette sitesi mevcut.
Annemin arkadaşı eskiden avon yapıyordu şimdi farmasi yapıyor.
Kozmetik ürünlerinin fiyatları gerçekten çok uygun.
BB krem deniyorum kokusu harika.
Cildi yağlı göstermiyor kullandığımda pudra ile sabitleme ihtiyacı bile hissetmiyorum.
Annem arkadaşından almış bana verdi..

İnternette sitesi mevcut.
Annemin arkadaşı eskiden avon yapıyordu şimdi farmasi yapıyor.
Kozmetik ürünlerinin fiyatları gerçekten çok uygun.
BB krem deniyorum kokusu harika.
Cildi yağlı göstermiyor kullandığımda pudra ile sabitleme ihtiyacı bile hissetmiyorum.
Annem arkadaşından almış bana verdi..

teşekkür ederim
sanırım avon gibi katalogla satılışı yapılan bir ürün.
bb krem arayışı içindeyim de tam da öyle bir bb krem arıyorum
alabilirsem alacam fiyatı da 15 tl gibi bişey galiba internetten baktığım kadarıyla

teşekkür ederim
sanırım avon gibi katalogla satılışı yapılan bir ürün.
bb krem arayışı içindeyim de tam da öyle bir bb krem arıyorum
alabilirsem alacam fiyatı da 15 tl gibi bişey galiba internetten baktığım kadarıyla

Evet avon gibi katalogu mevcut..
Baya bi geniş içeriği var..
Ne kadara aldığını hatırlamıyorum ama o fiyattaydı sanırım..
CC krem falanda var sayfanın içerinde nelere etki ettiği faydaları falan yazıyor.
İnternetten katalogu online inceleyebilirsin..
Sanırım netteki daha indirimli..

Mesela benim sivilcelerle başım beladaydı.
Bu markanın kükürtlü ve pirinç sabununu aldım kükürtlü sabunu uyguladım sivilcelerim günden güne yok oldu.
Vücut losyonlarıda oldukça iyi..
Aloevera yazan sıvı sabun kutusunda bir krem vardı katalogta görürsünüz.
oda çok iyi
Yani ben memnun kaldım tavsiye edebilirim size.
Özelliklede koku bakımından çok iyi krem..

Son düzenleme:
Evet avon gibi katalogu mevcut..
Baya bi geniş içeriği var..
Ne kadara aldığını hatırlamıyorum ama o fiyattaydı sanırım..
CC krem falanda var sayfanın içerinde nelere etki ettiği faydaları falan yazıyor.
İnternetten katalogu online inceleyebilirsin..
Sanırım netteki daha indirimli..

Mesela benim sivilcelerle başım beladaydı.
Bu markanın kükürtlü ve pirinç sabununu aldım kükürtlü sabunu uyguladım sivilcelerim günden güne yok oldu.
Vücut losyonlarıda oldukça iyi..
Aloevera yazan sıvı sabun kutusunda bir krem vardı katalogta görürsünüz.
oda çok iyi
Yani ben memnun kaldım tavsiye edebilirim size.
Özelliklede koku bakımından çok iyi krem..

teşekkür ederim önerileriniz için katalog dan hepsini de inceleyecem :)
cc krem ve bb krem özellikleri çok iyi
ama galiba online satışı yok etrafımda araştırma yapıp farmasi satan birilerini bulmam gerek galiba.
ürünlerini merak ediyorum güzel şeyler var katalog da

teşekkür ederim önerileriniz için katalog dan hepsini de inceleyecem :)
cc krem ve bb krem özellikleri çok iyi
ama galiba online satışı yok etrafımda araştırma yapıp farmasi satan birilerini bulmam gerek galiba.
ürünlerini merak ediyorum güzel şeyler var katalog da

Eğer bulamazsanız ben sizin için annemin arkadaşından sipariş edebilirim önce bi araştırın..

Diğerlerini bilmiyorum ama garnier markasının BB kremini önermem. En açık tonunu aldım yüzüme çikolata sürülmüş gibi oldum çok beyaz tenli bi kızda değilim yani :96: Hiç bir kapatıcılığı yok nemlendirici krem gibi bişeydi sevmemiştim direk geri verdim .

missha bb krem gibisi yok gerçekten :KK69:
evet biraz pahalı ama yüzde duruşu, kapatması, nemlendirmesi çok güzel.

nerden bulunur bu missha bb krem. benim cildim yağlı,kıazrıklıklar için kullanmak istiyorum.
bilgi verirsen memnun olurum.

Sitesi var tatlim ordan bkblrsinn google missha yaz ilkinde ckar ztn misshashop dye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Garnier bb cream kullanıyorum. Açık tenliyim. Kışın 1 No, yazın 2 no sunu kullanıyorum. Çok memnunum. Cildim hassas olmasına rağmen herhangi bir alerjik reaksiyon(kızarma, sivilce vs) vermedi. Zaten görünüm itibari ile sorunlu bir cildim yok bu yüzden kapatıcılık özelliği de kafi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Garnier saf ve temiz bb krem gayet memnunum neredeyse butun dermokozmetik bb leri denedim ama garnier benim icin cok sasirtici bir urun oldu icerisinde salisilik asit var problemli ciltler icin parlama sivilce siyah noktaya karsi bi urun uzerine hafif bi pudrayla bebek gibi bir cilt tavsiye ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

jumblante missha bb kremi nereden temin ediyorsun tr satış yapan internet sitelerinde bulamadım ben
21 numara yok :26:

Bence çok da pahalı değil. Çünkü çok az miktarla harikalar yaratıyor missha . :) ben 23 numarasini kullanıyorum. Bundan sonra kozmetikcim missha

Misshanın kapatıcılığını seviyordum ama tonu grimsi geliyordu ve yağlı bir yapısı vardı, pure beautynun tonu iyiydi severek kullandım 1 paket ama burnumda ve çenemde bir kaç saat sonra yağlanma yapıyordu:KK43: Yeni bir arayışa geçtim vee Innısfree no sebum bb kremi bulduuum :KK76: Kapatıcılığı yüksek değil ama bana yetiyor, pudralı gibi sürünce ciltte kadifemsi bir his bırakıyor ve en önemlisi yağlanma yapmıyor :KK28: Yani çok memnunum öneririm :KK51:

Yagli ve karma ciltler icin benefit big easy bb hem aydinlik veriyor hem parlamayi engelliyor hemde cok dogal bir sekilde cilt rengini esitliyor sivi yapisi surdugun an pudralasiyor zaten bence yagli ciltler icin bicilmis kaftan benim cildim karma kuruya donuk nemlendiriciyi daha fazla uyguluyorum yanaklarima okadar real tecniques expert brushla uyguluyorum tavsiye ederim

X