Dekolte giyen kadın teşhircimidir?

insanlar çeşit çeşit değil mi e o zaman kıyafet seçimleride öyle olur

havalı bir kadındır güzel şeyler giyer..dekoltede olur

rahat bir kadındır miniyide giyer dekolteyide

kapalı bir kadındır giymez..

ama hepsininde bir yeri zamanı olur.

yaz ayında mesela hiç dikkat çekmez...kışın daha çok çeker niye herkes kapalı giyinir

ama kışın bile olsa giyer dekolteli bluzu ..başkalarına aldırmaz... bende bakışlardan rahatsız olurum hatta laf soktuğum bile olur..

açmışsan razı olcan bakışlara anlayışı bana göre değil arkadaş !

milletin gözlerini kontrol edemezsin tamam bakarlar..bende yolda yakışıklı birisini görsem bakmıyor muyum bakıyorum...ama yer gibi de bakmıyorum...ben öyle şeylere sinir olurum ...miniyi giymişsem sapıkların bana dadaşması haklı mı oluyo yani ? çok saçma...

ve bence kıyafetler değil insanlar teşhirci olur/olmaz...

bazıları giyer dekolteyide miniyide ama arsız olmaz

bazılarıda çarşaf bile giyse arsız olabilir...kıyafet değil içindeki önemlidir

gerçekten bana ilginç geldi yaa..eşini kıskanmak insanın doğasında vardır..benim eşim asla giymeme izin vermez dekolte..aman mini giy,göğüs dekoltesi olsun bilmemne vs vs...hoş zaten giyen biri değilim eşiminde öyle olması beni çok memnun ediyor...tanıştığımızdan beride yemin ediyorum bir tane kadına yan dönüp baktığını görmedim..görsem farketmezmiyim hemen anlarım.ama özellikle bol dekolteli bir kadın geçiyorsa hemen bakışlarını çevirir,kendimi rahatsız oluyor benim rahatsız olacağımı düşündüğü içinmi böyle davranıyor bilemiyorum ama bu davranışı çok hoşuma gidiyor...
bid yerine zamanına göre falan diyorsunuz.valla bence hiç alakası yok..plajdada erkekler öküz gibi bakıp süzüyor,resmen yiyorlar,görüyoruz yani başkalarına karşı bu bakışları.ben bi tatil bölgesinde yaşıyorum,yazın iniyorum sahile %90 dekolte..ama erkekler bakıyor ve bu bayanlarında hoşuna gidiyor açıkçası...
avrupada,amerikada,kanadada yaşayan tanıdıklarım özellikle sormuşumdur bu konuyu..oralarda dekolte giyne bakmıyorlarmı,tr de böyle bir inanış var,çok giyiln yerde bakılmıyor,ama bizim erkeklerimiz görmediği için yicek gibi bakıyorlar diyorlar dedim
hepsininde söylediği ortak şey şu
bakılmazmı hiç,açarsan nerde olursan ol bakılır,erkeklerin doğasında var..hemde resmen fantazi kurduğunu anlıyorsun öyle bakıyorlar dediler..kadınlarında bu hoşuna gidiyormuş o ayrı
benim anlayışıma ters....ben oramı buramı güzel diye göstermeye gelmedim..bu fikre katılmıyorum kesinlikle..:KK19:

Burda başka erkeklerin bakması ve kıskandırması için giy demedim. Kocası eşini dekolteli ve mini etekli görürse dısardaki kadınlara bakmak yerine karısına bakar.
Başkalarının bakma olayına gelirsek ben şahsen mini etek giydiğimde bana belli etmeden bakan erkekler varsa ona bir şey diyemem ve doğru oln da budur. Ancak yiyecemiş gibi bakarsa ayrı olay. Ben giydiğim için bakışlardan çok da rahatsız olmuyorum. Hatta özellikle mini etek giydiğimde eşim fotoğrafımı çekmek istiyor ve istediği zaman bakmak istediğini söylüyor. Ben fotoğaf işine pek sıcak bakmıyorum. Zaten işimden dolayı sıkça mini etek giydiğim için eşim de gördüğü için fotoğraf yerine gerçeği karşında diyorum

mesele eşin görmesi ise evde zaten yeterince onun hoşuna gidecek biçimde giyiniyorum..mini olsun dekolte olsun vs...dışardaki insanların görmesine gerek yok.kocam önemli benim için..bazı şeyler ona has olmalı.bana özel olmalı..başkalarına göstermeyi sevmiyorum doğru bulmuyorum kendimce.he bu benim görüşüm başkası nasıl ne zaman nerde istiyorsa öyle giysin:KK34:

Önemli olan yerine göre giyinmektir bence
Ölçülü ve yerinde olursa teşhircilik olacağını sanmıyorum
Ama mini etek giyip göğüsler fora esnaf dolu çarşıya çıkarsan basbaya teşhircilik işte
Kendini savun ya da savunma öyle birini görsem malum kelimeyi ben de derim dedim:KK31:
Şu da aşırı komik; böyle düşünüyorsan direk sığ görüşlü,yobaz vs. oluyorsun
Yahu sen biliyor musun ki benim normalde nasıl giyindiğimi de direk önyargılı oluyorsun
Yine diyorum yerinde olmalı.
Yoksa denize biz de mayoyla girmesini biliriz hani sığ görüşlüyüz ya ondan mayoyla giriyoruz:KK53:

Son düzenleme:
Burda başka erkeklerin bakması ve kıskandırması için giy demedim. Kocası eşini dekolteli ve mini etekli görürse dısardaki kadınlara bakmak yerine karısına bakar.
Başkalarının bakma olayına gelirsek ben şahsen mini etek giydiğimde bana belli etmeden bakan erkekler varsa ona bir şey diyemem ve doğru oln da budur. Ancak yiyecemiş gibi bakarsa ayrı olay. Ben giydiğim için bakışlardan çok da rahatsız olmuyorum. Hatta özellikle mini etek giydiğimde eşim fotoğrafımı çekmek istiyor ve istediği zaman bakmak istediğini söylüyor. Ben fotoğaf işine pek sıcak bakmıyorum. Zaten işimden dolayı sıkça mini etek giydiğim için eşim de gördüğü için fotoğraf yerine gerçeği karşında diyorum

cok merakettim sikca mini etek giymeni gerektiricek ne is yaptigini arakadasim eminim diger arkadaslarda merak etmistir hostesler bile mini etek giymiyor yasak artik diz ustu giyebiliyorlar ne is yaptigini soylermisin mini seven yada sevmeyen arkadaslarda bu isi yapar yada yapmazlar onlarada yol gostermis olursun :KK51::KK51:

cok merakettim sikca mini etek giymeni gerektiricek ne is yaptigini arakadasim eminim diger arkadaslarda merak etmistir hostesler bile mini etek giymiyor yasak artik diz ustu giyebiliyorlar ne is yaptigini soylermisin mini seven yada sevmeyen arkadaslarda bu isi yapar yada yapmazlar onlarada yol gostermis olursun :KK51::KK51:

Özel bir bankada çalışıyorum. Zaman zaman içerde zaman zaman da dışarda çalışıyorum. Ben stediğim için giyiyorum. Giymesem de olur.

dekolte giymeyi severim
yerine göre giydikten sonra neden olmasın
fiziği güzel olana hepsi yakışır valla neden teşhirci olsunki
bence bu söz giyemeyenlerin fesatlıktan çıkardığı sözdür teşhirci olmak:KK51:

bi ilahiyatçıda bugün aynı şeyi söylemiş gazetede gördüm.aşırısı bencede teşhircilik dikkat çekmemek en iyisi diyenlerdenim ben:nazar:

bi ilahiyatçıda bugün aynı şeyi söylemiş gazetede gördüm.aşırısı bencede teşhircilik dikkat çekmemek en iyisi diyenlerdenim ben:nazar:

aaa olurmu canım kıskançlığımızdan diyoruz biz..bencede si falan yok,hani giyemediğimiz için fesatlığımızdan diyormuşuz ya ondan dedim:KK60::KK60:

Arkadaşlar bu kelimenin kim tarafından ve neden söylendiğini biliyormusunuz?????

Bir ilahiyatçı gerçi bu düşünceden sonra gözümde hiç bi değeri olmayan ilahiyatçı diyemiyceğim bi adam söylemiş..! Ve ne için biliyomusunuz?? TECAVÜZE UĞRAMIŞ BİR KADININ DEKOLTE GİYDİĞİ İÇİN TECAVÜZE UĞRADIĞINI, DEKOLTE GİYERSEK BİZİMDE TECAVÜZE UĞRAMAMIZIN ÇOK NORMAL OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ bu ahlaksız adam...

Öyle çok üzülüyorum ki bu ve bunun gibi düşünen insanlar tarafından yönetiliyoruz. KADINA ŞİDDET SON 8 YILDA %1400 ARTTI. NEDEN SİZCE?? NERDE ATATÜRK'ÜN BİZ KADINLARA VERDİĞİ DEGER:KK43:((((

Bence taşımak önemli eskiden kimin ne olduğu belliydi şimdi hiç belli değil ne hanım kız diyodun kasarin teki çıkıyor bu zamanda evlenmemde zor bu konuda diycegim su ki neyin nerde giyilecegini bilmek gerek istanbulun sosyetik semtleri herseyi kaldırır ama yaşadığın yere göre davranmak zorundayz ya kadın 150kilo tayf giyo yakışırmı bu konuyla ilgili sabaha kadar yazabilirim hersey yasında yerinde güzel

Tabiki herşey taşıyana yakışıyor o çok doğru.Ama ben açıkcası bu kadar bağnazlığı kaldıramıyorum. Ne demek ben dekolteliysem erkeğin bana tecavüz hakkı varmış... NE DEMEK BU YA.

Diyelimki ben bir trafik kazası geçirdim ve üstüm başım parçalandı. Nolucak ordaki bütün erkekler bana tecavüzmü edicek. AMA ERKEK HERŞEYİ YAPAR. ERKEKLER ÜSTÜ YARI ÇIPLAK SOKAĞA ÇIKAR. LAF SÖYLENMEZ O ERKEKTİR ÇÜNKÜ.AMAN ALLAHIM YÜCE VARLIK ERKEKKKKKKKKKK

Bunu biraz da biz kadınlar birbirimize yapıyoruz.BIRAKIN KİM NE GİYERSE GİYSİN. O KENDİNİ ÖYLE İYİ HİSSEDİYOSA GİYSİN. KIYAFET İÇİN BİLE BİRBİRİMİZLE TARTIŞIYORUZ. SİZ Bİ TANE ADAM GÖRDÜNÜZ MÜ KIYAFET İÇİN BİRBİRİYLE TARTIŞAN:)))))))

icgudulerimizle hareket etmiyoruz cunku hayvan degiliz:) akıl var mantık var kullanmak lazım bir kadın gorunce hosuna gidebilir hadi diyelim tahrik oldu gidip taciz etmesi veya tecavuz etmesimi gerekiyor irade diye birsey var sahip cıkan nasıl cıkıyor her dekolte giyene her erkek saldırmıyor kendinde olmayan cahil tipler yapar ancak...

Di mi ya bi de bizim burdakiler Erkekte Avrupadakiler Erkek değil mi...

İşim gereği Dünyanın heryerinde bulundum arkadaşlar bizim erkeğimiz ve Arap erkekleri hep bu zihniyette malesef:KK43:( Dünyanın en gelişmemiş ülkelerinde Afrikada bile yok bu zihniyet:KK43:((((

EĞİTMEK BİZ KADINLARIN EN ÖNEMLİSİ ANNELERİN ELİNDE İNŞALLAH ANNELER GELECEKTE İYİ BİR NESİL YETİŞTİREBİLİR...

Dün bir kadın gördüm uzun bir kazak giyinmiş altınada tayt bu yürüdükçe ağ kısmı delik olduğu görülüyordu ayrıca kadının kilosu vardı birde uzun çizmelerden giyinmiş çoçuk arabasını sürüyordu ardındanda erkeklerin ağzı açık kadının kalçasına bakıyorlardı görüntüsü fahişe gibiydi bende ağzım açık açık kalmış kadına bakarken kendimi yakaladım,kendime sorduğum soru bu neydi ya şimdi?

İnsanın f.... uzun eteğe,kısa eteğe bakımıyor.Böyle dar kalıplarda düşünmeyin kadın olarak,siz böyle düşünürseniz erkekler ne düşünür bilemiyorum.:KK37:

Dün bir kadın gördüm uzun bir kazak giyinmiş altınada tayt bu yürüdükçe ağ kısmı delik olduğu görülüyordu ayrıca kadının kilosu vardı birde uzun çizmelerden giyinmiş çoçuk arabasını sürüyordu ardındanda erkeklerin ağzı açık kadının kalçasına bakıyorlardı görüntüsü fahişe gibiydi bende ağzım açık açık kalmış kadına bakarken kendimi yakaladım,kendime sorduğum soru bu neydi ya şimdi?

bu söz fazla değil mi sizce? tanımadığınız kimse hakkında böyle ağır konuşmamalısınız.okurken bile bu yazıyı suratınız da bir nefret duygusuyla yazdığınızı hissettim.
belkide kadın farkında değildi,bilemesiniz.nedir bu ön yargı ve bu cümle anlam veremedim.ayrıca onun kilosu ve giyim tarzı kimseyi ilgilendirmez.herkes kendine neyi yakıştırıyorsa onu giyer!

Son düzenleme:
arkadaşlar eğer biz bir kadın olarak böyle kendi hemcinsimizi yargılarsak tabii kendini bilmez erkeklerde herşeyi söylerler. o ilahiyatçının dediğinin hiçbir açıklaması olamaz. onun fikri neyse zikride o demek ki. çünkü kadın giyinik olsa bile onun gibiler çıplak hayal ederler. herkes istediğini giymekte özgürdür.

arkadaşlar eğer biz bir kadın olarak böyle kendi hemcinsimizi yargılarsak tabii kendini bilmez erkeklerde herşeyi söylerler. o ilahiyatçının dediğinin hiçbir açıklaması olamaz. onun fikri neyse zikride o demek ki. çünkü kadın giyinik olsa bile onun gibiler çıplak hayal ederler. herkes istediğini giymekte özgürdür.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X