Sayfa: 12/27 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Toplam 261 adet sonuctan sayfa basi 111 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dekolte giyen kadın teşhircimidir?

1. Konu Sahibi : Madamiks #111
    Alıntı reyyan6380 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ne demek "darısı tüm bayanların başına"?????????????
    Kocamın benim mini etek giymemi olumlu karşılaması nedeniyle bunu dedim. İlk defa mini etek giyerken de kocamdan cesaret aldım. Mini etekle nasıl otururum dediğimde bişey olmaz sen ilk defa giyiyorsun yanlış da otursan bişey demem dedi. Öyle de oldu.

2. Konu Sahibi : Madamiks #112
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    Resmen mahalle baskısı bu açıkların üzerine uygulanıyor...

anacım kime ne ya istediğim yerimi açarım saçarım,sen kapatıyorsan kapat

Ben güzel olan hemcinslerimi görmeyi seviyorum...

3. Konu Sahibi : Madamiks #113
    Giriş tarihi
    Aug 2010
    Alıntı Yağmurseli kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Resmen mahalle baskısı bu açıkların üzerine uygulanıyor...

anacım kime ne ya istediğim yerimi açarım saçarım,sen kapatıyorsan kapat

Ben güzel olan hemcinslerimi görmeyi seviyorum...
    isteyen istedigini giyer dolasir kapali olanada acik olanada kimsenin karismaya hakki yok tehir eden eder kimine cirkin gelir kimine hos bence bu konuda tartismaya gerekyok her koyun kendi bacagindan asilacak arkadaslar

4. Konu Sahibi : Madamiks #114
    etek giydiğinde bacaklarını aça aça oturuyorsa ya teşhircidir ya cidden maldır oturmasını bilmiyor :D
    ve sınırları zorlayan derecede açıklıktaki kıyafetler kimi vücutları teşhirci yapar ki zaten öyle kıyafetlerde bak nekadar büyük sık ve diri memelerim var dedirten kıyafetlerdir ve bence teşhirin alasıdır

5. Konu Sahibi : Madamiks #115
    teşhir sadece açarak ta olmaz aslında yani kimi kapalılar var (herkes değil kimi diyorum) daracık vücudu saran kıyafetler giyip süper makyajla ortada kıvırta kıvırta yürürlerk, erkek milletini değişik duygulara sürükler. vücut hatları o kıyafetin altındayken bile belli oluyorken kıvrımlarına tanga giydiğine kadar... ay ne güzel giyinmiş şekline bakmak yerine kıyafetsiz hayal ettiren cinslerde tam anlamıyla işini bilen teşhircidir :)

6. Konu Sahibi : Madamiks #116
    Giriş tarihi
    Aug 2010

oda baska bir tarz

bence bu konuyu aciik kapali giyinme konusu yapmayalim kesin kilitlenir
    arkadaslar bu konuyu acmislar ellerine saglik ama ´genelde soyle giyen boyle giyen teshircidir demis sanirim benim buraya tatil yerinde teshiri sevdigimi yazmam ve arkasindan bir kac kisininde cesaret bulup boyle yazmasi konuyu bakis acisini degistirdi hadi cesaret kimse kimseyi tercihleriyle alakali eletiremez arkadaslar beyler yapinca maco diyoruz bayanlarda hic azimsanmayacak sayida

7. Konu Sahibi : Madamiks #117
    Dekolteyi çok severim , hele gögüs dekoltesi vazgeçilmezimdir
    Misal boğazlı kazak kayık yaka giymem
    Hep V yaka giyinirim, elimde değil seviyorum
    Mini etek giymesinide seviyorum
    Zaten uzun olan , kapalı kıyafetlerden de nefret ediyorum
    Ama herşeyi yerli yerinde giyinirim
    Ortama bazen ayak uydurmak lazım
    Misal bulunduğum şehir ve semt ortamından dolayı
    Mini çok giyinmem ama düğündü vb. yerlerde sınırları zorlarım
    Ha tehşircimiyim, yoo değilim sadece böyle giyinmesini seviyorum
    Ama yeri ve zamanı önemli..

8. Konu Sahibi : Madamiks #118
    Giriş tarihi
    Aug 2010

teshircilik yer ve meana ortama gore degisir

arkadaslar tatil yerinde hersey giyilir sinirlarda zorlanabilir ama istanbul fatihte yada mahhale arasinda bir karis etekle fink atilmaz misal brezilyada plajda tanga giyen kadin teshircimidir asla gayet normaldir herkes oyle oyuzden yerine gore niormal olan baska bir yerde abartili olabilir bunu demek istiyorum

9. Konu Sahibi : Madamiks #119
    Giriş tarihi
    Sep 2010
    dekolte giymiş "helede yakışmışsa" hemcinsim dahi olsa bakarım arkadaş:))
    gözümüz gönlümüz açılsın dimi:))
    ama şahsi olarak dekolteyi sadece tatil bölgelerindeyken tercih ederim.oram buram açıldımı derdim kalmıyo çünkü herkes benim gibi;)
    normal hayatımda yakamı boğazıma kadar ilikliyorum.beylerle içiçe bir çalışma ortamımda olduğumdan dolayı bende böyle mutlu hissediyorum..

10. Konu Sahibi : Madamiks #120
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    Alıntı kadinimben kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Sana katılmamak mümkün değil yağmurseli. Vücudumuzun birçok yeri güzel yaratılmış ki bu güzellikleri gösteriyoruz. Güzelliklerimizi sadece kocamızın görmesi bence doğru değildir. Sadece evde değil dış mekanlarda da gerek göğüs gerekse bacak dekoltesi olan kıyafetler giymeyi severim. İşin sevindirici yanı kocam da bunu istiyor. Gönül rahatlığıyla dekolte kıyafeti de mini eteği de giyebiliyorum. Darısı tüm bayanların başına.
    inanç ve yetiştirilme meselesi bence..ben dekolteyi sevmem,hoşuma gitmez..bana görede kadın kendini göstermek için yaratılmamıştır..biri bana baktığında rahatsız olurum.açık bir bayanım,ama bakımlıyım düzgün giyinirim paspal değilim..hiçbir zaman güzelliğin dekolte giymekte olduğunuda düşünmedim..eşimde sevmez ama bana birgün daha şunu giyme dememiştir zaten öyle giyinmediğim için..Allahtan kocam istemiyor öyle giyinmemi..benim yapıma ters çünkü,istese kavga çıkar..o yüzden darısı başıma değil yani

Sayfa: 12/27 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon